Analitika

Pradžia

TYRIMAI IR APŽVALGOS

VŠĮ „Versli Lietuva“ analitikų komanda atlieka Lietuvos eksporto, konkurencingumo ir smulkiojo ir vidutinio verslo analizes. Šie tyrimai publikuojami skiltyje „Tyrimai ir apžvalgos“.

UŽSIENIO RINKOS

„Užsienio rinkų“ skiltyje pateikiamos dvišalės prekybos su Lietuvos partnerėmis apžvalgos. Reguliariai atnaujinamos detalios kelių dešimties prioritetinių rinkų sektorių apžvalgos. Kadangi tai nenutrūkstamas procesas, pateikiamų apžvalgų skaičius nuolat didėja. 10 prioritetinių rinkų: Vokietija, Švedija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Norvegija, JAV, Kinija, Izraelis, Japonija ir Ukraina.

SEKTORIAI

„Sektoriuose“ rasite naujienas apie naujausias tendencijas skirtinguose sektoriuose. Tai detalios, reguliariai atnaujinamos ataskaitos su prognozėmis atskiriems sektoriams, kuriuose dominuoja smulkus ir vidutinis verslas.  Kadangi tai nenutrūkstamas procesas, skiltį vis pildome naujais sektoriais.

REGIONAI

„Regionų“ skiltyje rasite detalią informaciją apie ekonominį Lietuvos regionų vystymąsi ir savivaldybių verslumo rodiklių duomenų bazę. Pateikiama informacija apie demografiją, ekonominį augimą, smulkųjį ir vidutinį verslą, eksportą bei darbo rinką. Ataskaitos reguliariai atnaujinamos. Verslumo duomenų bazėje kaupiami aktualūs duomenys apie verslumo dinamiką Lietuvos savivaldybėse bei apskrityse.

KOMENTARAI IR ĮŽVALGOS

„Komentarų ir įžvalgų“ skiltyje analitikai pateikia įžvalgas apie naujausias tendencijas bei įvykius eksporto rinkose, konkurencingumą, smulkųjį ir vidutinį verslą, regionus bei kitas ekonomikos temas.

EKSPORTO ŽEMĖLAPIS

Kokia Lietuvos eksporto vertė į Fidžio salą? Į kokias šalis eksportuojame daugiausiai? Kokia Lietuvos eksporto į euro zoną struktūra? Gauti atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų apie Lietuvos eksportą patogu ir paprasta naudojantis VšĮ „Versli Lietuva“ interaktyviu analizės įrankiu – „Lietuvos eksporto žemėlapiu“. Šis įrankis leis rasti informaciją ne tik apie Lietuvos prekių ir paslaugų eksporto vertę į visas valstybes (jų grupes), bet ir sužinoti jo struktūrą.

 


Naujausios publikacijos


Lietuvos ir Brazilijos dvišalė prekyba
2017.04.24 │ prekybos apžvalga

Lietuvos ir Žemutinės Saksonijos dvišalė prekyba
2017.04.13 │ prekybos apžvalga

Lietuvos ir Ispanijos dvišalė prekyba (anglų k.)
2017.04.12 │ prekybos apžvalga

Lietuvos ir Turkijos dvišalė prekyba
2017.04.06 │ prekybos apžvalga

Lietuvos ir Izraelio dvišalė prekyba
2017.04.06 │ prekybos apžvalga