> Verslo plėtra ir eksportas
> Rinkos pasirinkimas
> Eksporto rinkų informacija
Eksporto plėtra Leidimai verslui SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Modelių paieškos sistemą „Bescouted“ sukūręs D.Leilionas: „Pajutau šios paslaugos poreikį“ Modelių paieškos sistemą „Bescouted“ sukūręs D.Leilionas: „Pajutau šios paslaugos poreikį“

Ne vienerius metus fotografija užsiimančiam Deividui Leilionui startuolio idėja kilo keliaujant po Indonezijoje esančią įspūdingą Balio salą. Fotografas sumanė įgyvendinti seniai svajotos profesionalios fotosesijos idėją, tačiau saloje negalėjo nei rasti vietos modelių, nei gauti jų kontaktų. Taip gimė mintis sukurti „Bescouted“ – sistemą, kurioje galėtų registruotis viso pasaulio fotografai, modeliai, vizažistai bei kiti grožio ir mados industrijos atstovai. D.Leiliono ir jo bendraminčių idėja jau sudomino ir tarptautinės arenos atstovus, gegužės pradžioje vykusioje startuolių mugėje „LOGIN Startup Fair“ „Bescouted“ sulaukė potencialių investuotojų dėmesio.

Eksporto rinkų informacija

Straipsnio kuratoriai Versli Lietuva Atnaujinta: 2015-08-05 15:16:19
 

Paspaudus žymeklį žemėlapyje atsidarys langas, kuriame rasite nuorodas į konkrečios pasirinktos šalies puslapio dalis. Paspaudus mygtuką „Plačiau“ būsite nukreipti į šalies puslapį. Informaciją apie šalį taip pat galite peržiūrėti pasirinkę ir paspaudę šalies pavadinimą iš  sąrašo po žemėlapiu.

- Atstovai - Kitos šalys
 
 
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas