Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Hakatone „Hacker Games Vilnius“ – ir kompiuterinis žaidimas apie garsųjį bėglį Igor Molotkov

Bemiegės naktys, neribotas kūrybiškumas ir sėkmingas bendradarbiavimas – to iš dalyvių pareikalavo savaitgalį Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vykęs renginys „Hacker Games: Vilnius“. Tai  – startuolių dirbtuvės, kuriose dalyvauti kviečiami dizaineriai, programuotojai, vadybininkai, rinkodaros ir kitų sričių specialistai bei inovacijomis, startuoliais besidomintys žmonės. Dalyviai šįsyk pademonstravo ir greitą reakciją į nūdienos įvykius – vienas iš hakatono projektų buvo kompiuterinis žaidimas apie garsųjį bėglį su automatiniu ginklu AK-74 Igor Molotkov.

Daugiau

„Eksporto akademija“ pretenduoja į tarptautinį apdovanojimą

VšĮ „Versli Lietuva“ programą „Eksporto akademija“, skirtą edukuoti  šalies įmones, vykdė nuo 2013 m., iki šiol joje žinių sėmėsi daugiau nei 1100 dalyvių, dar beveik 2800 žmonių lektorių patarimus stebėjo internetu.

Daugiau
BAF Ruta 2

Įteikti pirmieji „Nacionaliniai pakuotės dizaino apdovanojimai“

Lapkričio 20 d. pirmą kartą vykusiuose Nacionaliniuose pakuotės dizaino apdovanojimuose (NAPA), organizuotose Baltijos maisto ir gėrimų parodos (BAF) metu, apdovanoti geriausi lietuviškos pakuotės dizaino darbai.

Daugiau

Verslo moterys Lietuvoje – žingeidžios ir nuolat ieško savo sėkmės formulės

Pusantro šimto moterų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir kitų Lietuvos miestų lapkričio 25 d. rinkosi Vilniuje į verslių moterų konferenciją „Sėkmės formulė“. Čia jos ieškojo atsakymų į joms rūpimus klausimus, dalijosi patirtimi. Renginys skirtas moterims, kurios jau turi savo verslą, ir toms, kurios dar tik žengia link jo. Pranešimą „Versli moteris: iššūkis ar galimybė?“ konferencijoje skaitė ir VšĮ „Versli Lietuva“ komunikacijos vadovė Rasa Bagdonienė.

Daugiau
Kuwait fair abnner

Kvietimas dalyvauti tarptautinėje prekybos mugėje Kuveite

Kuveito ambasada Vokietijoje, kuri taip yra akredituota Lietuvai, kviečia dalyvauti pirmojoje Kuveito tarptautinėje plataus vartojimo prekių prekybos mugėje, kuri vyks vasario 21-27 d. Kuveito mieste.

Daugiau
Kurk LT

„Verslios Lietuvos“ profesionalų komandą pastiprino veiklūs jaunuoliai

Nuo šios savaitės „Verslioje Lietuvoje“ pradeda dirbti 4 Jaunųjų profesionalų programos (JPP) „Kurk Lietuvai“ dalyviai. Pusmetį jie darbuosis su socialinio verslo bei rinkos skaitmenizavimo projektais. JPP „Kurk Lietuvai“ – pirmoji ir kol kas vienintelė profesinio tobulinimo ir gerosios  užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvoje, kuri suteikia galimybę jauniems profesionalams savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie modernios Lietuvos ateities kūrimo.

Daugiau

Tarp šaliai nusipelniusių ir apdovanotų verslininkų – VšĮ „Versli Lietuva“ klientai

Ūkio ministerija lapkričio 18 d. vienuoliktus metus organizuojamo „Verslo dienos“ renginio metu apdovanojo sėkmingus rezultatus demonstravusius ir šalies ekonomikai svarbius projektus įgyvendinusius Lietuvos verslininkai. Apdovanojimus „Už nuopelnus verslui“ įteikė ūkio ministras Evaldas Gustas, Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis, Lietuvoje žinomi verslo ir visuomenės veikėjai.

Daugiau
Klaster naujienoms

Įmonės pamažu atranda klasterizacijos naudą

12 įkurtų naujų klasterių, suorganizuotos 4 verslo misijos, sudalyvauta 12-oje užsienio parodų, o Lietuvoje surengti 39 renginiai, įvykdyta daugiau nei 800 individualių ir grupinių konsultacijų. Tokie yra 3,5 metų trukusio ir šių metų spalį pasibaigusio projekto „Verslo ir mokslo partnerystės tarptautiškumo skatinimas“ rezultatai.

Daugiau
Slush 2015

Iš Helsinkio Lietuvos startuoliai parsivežė patirties ir kontaktų

70 B2B susitikimų, šimtai vizitinių kortelių, naudingi patyrimai ir motyvacija toliau vystyti unikalius produktus. Tokį bagažą Lietuvos startuoliai parsivežė iš praėjusią savaitę Helsinkyje vykusios didžiausios Šiaurės šalyse startuolių konferencijos „Slush“. Su nacionaliniu stendu joje iš viso dalyvavo 6 į VšĮ „Versli Lietuva“ projektą „Startup Lithuania Roadshow 2015“ atrinkti dalyviai.

Daugiau
Darbuotojai tariasi

Darbuotojų profesionalumas Lietuvoje vis aukštesnis

IMD Pasaulio talentų tyrime (IMD World Talent Report 2015) Lietuva šiemet pakilo per 5 pozicijas į 24 vietą. Latvija reitinge užima 28 vietą, Estija 33, Lenkija 32, o sąrašo viršuje atsidūrė Šveicarija. Talentų reitingą sudarinėja IMD Pasaulio konkurencingumo centras siekdamas įvertinti, kaip skirtingose šalyse vyksta darbuotojų ugdymas įmonėse, talentingiausiųjų pritraukimas ir jų išlaikymas.

Daugiau