Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Noras tobulėti atvedė į nuosavą verslą

Dažnai susiduriame su situacijomis, kai yra būtina sustoti ir paklausti savęs, ko iš tikrųjų siekiame gyvenime, ką norėtume veikti bent kelis ateinančius metus ar kaip galėtume gyventi prasmingiau. Jei šie klausimai būna apmąstomi atsakingai ir išmintingai, tai padeda identifikuoti tikrąsias vertybes ir nusibrėžti tam tikrus orientyrus, kurie suteikia ryžto gyventi kitaip. Tokius ir panašius klausimus, vidinio dialogo metu, bandė kelti ir šios sėkmės istorijos herojus Linas Juozėnas.

Daugiau

Finansinė ir nefinansinė parama verslui Šiauliuose

Verslo pradžioje bet kokia finansinė ar nefinansinė parama yra labai naudinga. O ar girdėjote apie galimybes, kurias suteikia Lietuvos darbo birža? Tik 30 proc. mūsų klientų atsako „taip“. Lietuvos darbo birža ne tik rūpinasi darbo vietų suradimu, tačiau remia ir verslių žmonių iniciatyvą kurti darbo vietą sau ar ją sukurti kitam darbo neturinčiam asmeniui.

Daugiau

Lietuvos gyvybės mokslų sektorius: potencialas yra, reikia padėti jam augti

Galimybės eksportuoti savo paslaugas bei gaminius, bendri projektai su užsienio šalių partneriais, dalijimasis patirtimi ir mokymasis iš sektoriaus lyderių – toks turėtų būti Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus kelias į sėkmę.

Daugiau
business-tools-list.jpg

Kas yra skaitmeninis verslas?

Skaitmeninis verslas – tai verslo rūšis, kai produktas ar paslauga yra suteikiama skaitmeninių technologijų, interneto pagalba. Skaitmeninio verslo sąvoka yra plati ir apima kelis verslo modelius.

Daugiau

Grįžtantys emigrantai šoka į verslininkų batus

Kalbame apie emigraciją ir jos tempus, kurių sparta yra grindžiama nepalankia ekonomika, dideliais mokesčiais bei nepakankama gyvenimo kokybe. Siekiame stabdyti emigraciją, tačiau kaip elgiamės su tais, kurie pasirenka kelią atgal? Jiems kyla daug klausimų, kurie stabdo vidinį norą grįžti į gimtąją šalį. Du buvę emigrantai - Vidas Vinciūnas ir Arūnas Bagdanovas - patogų ir užtikrintą gyvenimą Norvegijoje pakeitė į verslą tarp savų sienų.

Daugiau

Paroda „Laser World of Photonics 2017“ – vienas iš Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio pradžios rengnių

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su dvylika Lietuvos lazerių sektoriaus įmonių dalyvavo vienoje didžiausių ir reikšmingiausių pasaulio lazerių sektoriaus parodų Laser World of Photonics 2017, kuri įvyko 2017 m. birželio 26-29 d., „Messe Munich” parodų rūmuose Miuncheno mieste, Vokietijoje. Kartu su paroda rengiamas kongresas pritraukia autoritetingus fotonikos protus iš viso pasaulio. Jau ketvirtą kartą surengtą Lietuvos nacionalinį stendą koordinavo VŠĮ „Versli Lietuva“.

Daugiau

Verslo konsultantų tinklas - pirmojo etapo apžvalga

2016 m. liepos mėn. startavo priemonė „Verslo konsultantas LT“, pagal kurią teikiamos kompensacijos už VKT gautas konsultacijas. 2017 m. gegužės mėn. buvo suteikta paskutinė Verslo konsultantų tinklo pirmojo etapo konsultacija.

Daugiau

Bendriems verslo ir mokslo projektams – 100 mln. eurų ES investicijų

Ūkio ministerija kviečia įmones pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ kreiptis investicijų. Tai puiki galimybė Lietuvos įmonėms kartu su mokslo įstaigomis sustiprinti bendradarbiavimą, įgyvendinant bendrus projektus mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) srityje.

Daugiau

Lietuviai kviečiami dalyvauti didžiausiame Europos tvariosios energetikos startuolių konkurse

Pastatų šildymo išlaidų mažinimas naudojant saulės energiją, šilumos siurblys ir patentuotas šilumos keitiklis arba įrenginys aušinantis prietaisus ir taip mažinantis energijos suvartojimą. Skamba inovatyviai? Tai yra tik keletas idėjų, nugalėjusių praėjusių metų PowerUp! konkurse, kurį organizuoja „InnoEnergy“ – visą Europą apimantis tvariosios energetikos inovacijų skatinimo tinklas. Trečią kartą vykstančiame didžiausiame Europoje tvariosios energetikos konkurse kviečiami dalyvauti startuoliai iš 23 šalių Centrinėje ir Vidurio Europoje, Baltijos ir Viduržemio jūros regione.

Daugiau

Milijardinė Kinija – eksporto galimybės

„Eksportas: Kinija“ tęsia vertimų biuro „Ars libri“ straipsnių seriją. Šiuose straipsniuose dalijamės kalbinėmis įžvalgomis, įdomiais faktais apie šalies kalbą ir verslo etiketą. Kinijoje gaminama daugelis kasdienio naudojimo produktų, taip pat pagaminama daugiausiai pasaulyje cemento ir 67 proc. dviračių. Eksporto dydis iš Kinijos į JAV keturis kartus didesnis, nei iš JAV į Kiniją.

Daugiau