Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Startavo penktasis startuolių renginys „LOGIN Startup Fair”

Šiandien prasidėjo penktasis VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas pagrindinis startuolių renginys Vidurio ir Rytų Europoje – „LOGIN Startup Fair”. Šis renginys kasmet sutraukia virš 100 atrinktų perspektyviausių regiono startuolių, virš 50 vietinių ir užsienio rizikos kapitalo fondų bei sukuria tūkstančius kontaktų mezgimo galimybių.

Daugiau

Kviečiame dalyvauti socialinio verslo akceleravimo projekte „IMPACTYOUTH“

„Versli Lietuva” prisideda prie socialinio verslo plėtros ir ekosistemos kūrimo ir kviečia 18–30 metų jaunuolius prisijungti prie jaunimo socialinio verslo akceleratoriaus mokymų „Kaip sukurti tinkamą socialinio verslo modelį ir parengti savo idėjas minios finansavimui".

Daugiau

Idėjos pigios. Jų įgyvendinimas – neįkainojamas

Taip startuolių politikos konferencijoje, kuri vyko Tech Parke Vilniuje, teigia Michelle Messina, Explora International vadovė.

Daugiau

Didesnis iššūkis – labiau džiuginantis rezultatas. 5 išmoktos Andriaus Černiausko pamokos

Andrius Černiauskas dar neilgame profesinės karjeros kelyje jau išbandė daug, tačiau tikrai dar ne viską. Pradėjęs studijuoti žurnalistiką, pasuko į reklamos vadybą. Dirbo įvairiose Lietuvos televizijose, vadyba užsiėmė prekybos ir gamybos įmonėse. Sukaupta patirtis vis grąžindavo prie minties kurti savo verslą.

Daugiau

Austrija – klestinti Europos širdis

„Eksportas: Austrija“ tęsia vertimų biuro „Ars libri“ straipsnių seriją. Kaip ir anksčiau dalijamės kalbinėmis įžvalgomis, įdomiais faktais apie šalies kalbą ir verslo etiketą. Austrijos nedarbingumo rodiklis nuo 1960 m. iki 2013 m. buvo 4,59 procentai, tai – antras šalis pagal mažiausią nedarbingumą

Daugiau

„Login Startup Fair” šiais metais lankytojams siūlys susikonstruoti savo robotą

Gegužės 24-25 d. vyksiantis „Login Startup Fair” be pasaulinio lygio pranešėjų taip pat žadą visą pluoštą kūrybinių veiklų – specialiai įrengtoje techninės įrangos ir išradimų zonoje, vyks kūrybinės dirbtuvės, kuriose lankytojai galės susikonstruoti savo robotą, pagroti lazeriniais instrumentais ar pradėti ruoštis Marso kolonizacijai.

Daugiau

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų idėjų konkurse laukiami ir lietuvių pasiūlymai

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų technologijų (angl. cleantech) konkurse „Climate Launchpad“, kuriame dalyvauja 36 šalys, jau trečius metus savo idėjas pristatys ir lietuviai.

Daugiau

Visiems atviras LOGIN Startup Fair šiemet persikels į Vilnius Tech Park

Jau penktą kartą vykstanti LOGIN Startup Fair šiais metais keliasi į didžiausią startuolių parką Baltijos šalyse ir Skandinavijoje – Vilnius Tech Park. Dvi dienas – gegužės 24 ir 25 d. - vyksianti LOGIN Startup Fair šiemet, kaip ir kasmet, atvira visiems – įėjimas bus nemokamas.  

Daugiau