Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Maisto ekspertas iš Izraelio G.Hovav: Lietuva turi kulinarinių lobių

Izraelis – verslumu, gyvybės mokslais, startuolių ekosistema bei maisto kultūra garsėjanti šalis, kuri jau daugelį metų domina ne tik turistus, bet ir bendradarbiavimo galimybių ieškančius verslininkus. Tai ir viena iš tikslinių Lietuvos eksporto rinkų, kurioje jau puikiausiai prigijęs lietuviškas sūris, ledai, su rizikos kapitalo fondais ryšius palaiko startuoliai, glaudžiai bendradarbiauja gyvybės mokslų įmonės.

Daugiau

Lietuva pakilo pagal talentų konkurencingumo indeksą

Pagal talentų konkurencingumo indeksą, vertinantį šalių pastangas pritraukti talentų bei šalyje egzistuojančias kompetencijas, Lietuva pakilo per dvi pozicijas ir užima 33 vietą tarp 118 vertinamų šalių. Lietuvos pakilimą labiausiai lėmė pagerėję rodikliai talentų pritraukimo ir auginimo srityse.

Daugiau

Turite idėjų, kaip padėti Lietuvos vaikams? Dalyvaukite projekte „Talentas keisti“

„Versli Lietuva“ skatina verslininkus uždirbti pinigus prasmingai – kurti socialinį verslą. „Reach for Change“ kartu su TV3 organizuojamas konkursas suteikia unikalią galimybę gauti finansinę ir ekspertų paramą socialinio verslo idėjai įgyvendinti.

Daugiau

Kokias eksporto specialistų kompetencijas kelsime šiemet?

„Mes mokame pagaminti kokybišką prekę, tačiau padėkite mums ją parduoti“ – tokių prašymų iš regionuose veikiančių Lietuvos verslininkų labai dažnai išgirsta įvairiuose miestuose renginius „Plėtros kryptis – eksportas“ organizuojanti „Verslios Lietuvos“ komanda.

Daugiau

6 verslo tinklaraščio privalumai

Verslas kuriamas siekiant uždirbti pelną. Tam, kad uždirbtų pelną, verslui būtini klientai, užsakovai, partneriai, atstovai, didmenininkai ir t.t. (toliau bendrai vadinami tiesiog klientu). O tam, kad jie atsirastų tenka kurti santykius, megzti ryšius, bandyti išlaikyti teigiamą ir pasitikėjimą keliančią tarpusavio emociją. Tiesa yra tokia, jog kiekvienas uždirbtas pinigas atsiranda iš santykių su klientu.

Daugiau

Mokesčių pasikeitimai nuo sausio 1 d.

Asmenys, turintys verslo liudijimą, individualią veiklą, vadovaujantys mažajai bendrijai ar individualiai įmonei, nuo š. m. sausio 1 d. keičiasi Valstybinio socialinio draudimo (VSD) įmokų dydis. Nuo šiol šios grupės bus papildomai draudžiamos ir pensijų, ligos bei motinystės draudimu.

Daugiau

Teisinė pagalba pradedantiesiems verslininkams

Kaip parengti paslaugų sutartį? Kaip apsaugoti intelektinę nuosavybė? O kaip išspręsti ginčą su klientu? Šie ir kiti klausimai gali kilti kiekvienam verslininkui. Į šiuos ir kitus teisinius klausimus atsakyti gali padėti Vilniaus universiteto Teisės klinika.

Daugiau

Startuoja priemonė „Inovaciniai čekiai“: skelbiamas pirmasis kvietimas

Ūkio ministerija kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia pirmąjį kvietimą teikti paraiškas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų priemonę „Inovaciniai čekiai“, kurios biudžetas 2017 metams – 2,5 mln. eurų. Planuojama, kad šiais metais priemone pasinaudos apie 600 Lietuvos įmonių.

Daugiau

Įmonėms – inovacinių čekių už 10 mln. eurų

Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtino 2014–2020 m. Europos Sąjungos priemonės „Inovaciniai čekiai“ projektų finansavimo sąlygų aprašą. Iš viso iki 2020 m. projektams įgyvendinti numatoma skirti iki 10,137 mln. eurų Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Daugiau

Kūrėjai vienijasi vardan "Tesla" gamyklos Lietuvoje

Pastarosiomis savaitėmis Lietuvoje regėjome seniai bematytą “sąjūdį” - iniciatyvą pritraukti elektromobilių ir energetikos gamintojos “Tesla” akumuliatorių gamyklą į Lietuvą. “Versli Lietuva” aiškinasi, kaip vienas straipsnis “Verslo žiniose” žaibiškai išsirutuliojo į renginių ciklą, diskusiją su aukščiausiais valdžios pareigūnais ir kūrybines dirbtuves.

Daugiau