Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

“Startup Lithuania” Pasaulio bankas įvardijo kaip puikų ekosistemos skatinimo pavyzdį

Pasaulio ekonomikos forumas ir Europos investicijų bankas antradienį išleido tyrimą, apžvelgiantį 25 pavyzdines inovacijų ir verslumo skatinimo iniciatyvas. Tarp jų buvo paminėta ir “Verslios Lietuvos” startuolių ekosistemos skatinimo komanda “Startup Lithuania”.

Daugiau

Sankt Peterburgo startuoliai atrado Lietuvą

“Verslios Lietuvos” startuolių ekosistemos skatinimo komanda “Startup Lithuania” pradėjo renginių keturiuose ne ES miestuose seriją “LOGIN Startup Fair & Lithuania’s Startup Visa Roadshow”. Šiuose renginiuose startuoliams pristatome galimybes auginti verslus Lietuvoje bei naująją mūsų šalies “Startuolių vizos” programą.

Daugiau

Paklojo pamatus bendradarbiavimui su Bavarija

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmais bendradarbiaudami su Miuncheno pramonės ir prekybos rūmais š. m. kovo 6-7 d. organizavo pirmąjį Baltijos šalių ekonomikos forumą, kuris vyko Miunchene, Vokietijoje. Ekonomikos forume dalyvavo visų trijų Baltijos valstybių valdžios bei verslo atstovai: Viljar Lubi, Estijos Respublikos ekonomikos ir komunikacijų viceministras, Jānis Dūklavs, Latvijos Respublikos žemės ūkio ministras, Rugilė Andziukevičiūtė – Buzė, Lietuvos Respublikos ūkio viceministrė, verslo atstovai iš inžinerinės pramonės, IT, žemės ūkio sektorių.

Daugiau

Lietuviškos kilmės prekių eksporto vertė turėtų augti 6,3 proc.

VšĮ „Versli Lietuva“ prognozuoja, kad 2017 m. palyginti su 2016 m., lietuviškos kilmės prekių eksporto vertė (be energetinių produktų) turėtų augti 6,3 proc. – iki 11,6 mlrd. eurų. 2018 m. lietuviškos kilmės prekių eksporto plėtra turėtų spartėti ir numatoma, kad ji sieks 7,6 proc. Didesnį prognozuojamą eksporto augimą sąlygoja auganti paklausa Europos Sąjungoje ir kylančios eksporto kainos.

Daugiau

Lenkija – šalis, kur viskas pigiau?

„Eksportas: Lenkija“ tęsia vertimų biuro „Ars libri“ straipsnių seriją. Šiuose straipsniuose dalijamės kalbinėmis įžvalgomis, įdomiais faktais apie šalies kalbą ir verslo etiketą. Gali atrodyti, kad neblogai pažįstame savo kaimynus lenkus – jie visai šalia mūsų, turbūt beveik kiekvienas lietuvis yra aplankęs Lenkiją ar bent pro ją važiavęs, taip pat susijusi mūsų šalių istorija, panašus ir mentalitetas. Visgi Lenkija, kaip ir kiekviena užsienio valstybė, turi savų ypatumų, pasižymi kitokiu elgesiu verslo aplinkoje.

Daugiau

KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto tyrėjai kviečia prisidėti rengiant įžvalgas

KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto tyrėjų komanda nagrinėja Lietuvos įmonių spartesnės plėtros į užsienio rinkas potencialą bei siekia atsakyti, kokie veiksniai turi esminės įtakos Lietuvos įmonių sprendimams dėl verslo plėtros į užsienio rinkas,  kokios yra Lietuvos įmonių ambicijos tarptautiškumo perspektyvoje, kokia yra tinklaveikos įtaka bei eksporto vadovų antrepreneriškų savybių poveikis įmonių eksporto rezultatams.

Daugiau

Leidimai verstis veikla elektros energetikos sektoriuje – jau ir elektroniniu būdu

Valstybinė energetikos inspekcija prie Energetikos ministerijos (VEI) žengė per Elektroninius valdžios vartus su nauja elektronine paslauga – leidimus plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus ir leidimus gaminti elektros energiją išduos elektroniniu būdu.

Daugiau

Japonijos logistikos kompanija ieško partnerių Lietuvoje

Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius penktadienį susitiko su Lietuvos Respublikos garbės konsulu Japonijoje Shigehiro Komaru ir jo vadovaujama japonų verslininkų delegacija: pristatė jiems šalies investicijų, verslo klausimus ir aptarė galimas bendradarbiavimo kryptis. 

Daugiau

Pradedama įgyvendinti rizikos kapitalo priemonė „Ko-investicinis fondas I“

Išrinkus UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“) įsteigtos patronuojamosios įmonės UAB „Kofinansavimas“ valdybos narius bei paskyrus įmonės vadovą, pradedama įgyvendinti Ūkio ministerijos rizikos kapitalo priemonė „Ko-investicinis fondas I“.

Daugiau

EK projektas, skirtas besidomintiems JAV, Kanada, Čile, Indija, Kamerūnu

Europos komisija ir Europos SVV agentūra kviečia dalyvauti pilotiniame projekte „Ready2GO“, kuris skirtas padėti SVV nerti į tarptautinius vandenis ir tapti aktyvioms šiose rinkose: JAV, Kanada, Čilė, Indija, Kamerūnas. Projekte dalyvauti atrinktiems verslams bus pasiūlytos priemonės, garantuosiančios sėkmę užsienyje.

Daugiau