> Naujienos
Sėkmės istorijos

Deimantas Pinelis, UAB „Deiteka“ direktorius: paslaugų ratą plečiame stebėdami paklausą

UAB „Deiteka“ įkūrėme 2012 metų spalio mėnesį. Pradžioje dirbome dviese su partneriu. Darbų vis daugėjo, todėl praplėtėme savo kolektyvą ir šiuo metu esame trise. Apie nuosavo verslo pradžią pradėjau galvoti dar prieš ketverius metus, dirbdamas samdomą darbą. Pastebėjau didėjantį GPS navigacijos prietaisų populiarumą Lietuvoje. Pirmiausiai pradėjau vykdyti veiklą nuo smulkiausios verslo veiklos rūšies – veiklos pagal individualios veiklos pažymą. 

Naujienos

 • Lietuvos standartizacijos departamentas tarpininkauja įsigyjant užsienio standartus

  Lietuvos standartizacijos departamentas suteikia galimybę įsigyti ne tik nacionalinių, , perimtų Europos ar tarptautinių standartų, tačiau ir tokių, kurių Lietuvoje nėra.

  Jeigu Jūsų vykdomos veiklos sritis Lietuvoje nėra populiari ar ji itin specializuota, tikėtina, kad Jums gali prireikti užsienio standartų. Lietuvos standartizacijos departamentas bendradarbiaudamas su įvairiomis užsienio standartizacijos institucijomis šį darbą gerokai palengvins tarpininkaudamas įsigyjant reikalingą standartą. 

   

  2015-04-01Versli Lietuva
 • ERGO ir I.Laurs geriausiai draudimo verslo idėjai pasiryžę skirti 30 tūkst. eurų

  „ERGO Insurance“ Lietuvoje kartu su rizikos kapitalo fondu „Nextury Ventures“ skelbia konkursą „ERGO Nextury Challenge“. Konkurse kviečiami dalyvauti inovacijų kūrėjai su savo pasiūlymais draudimo verslui. Sėkmės atveju, draudikai ir investuotojai pakvies stipriausio pasiūlymo autorius drauge įgyvendinti jų idėją. Neskaitant solidžių piniginių prizų, projekto įgyvendinimui „ERGO Nextury Challenge“ organizatoriai yra pasiruošę skirti pradinę 30 tūkst. eurų investiciją.

   

  2015-04-01Versli Lietuva
 • Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje 2015

  Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK) kviečia smulkias ir vidutines Lietuvos įmones dalyvauti Vokietijos ūkio apdovanojimų konkurse. Šių metų apdovanojimų tema „Sėkmė naujose rinkose". Apdovanojimas bus įteiktas įmonei ir jos darbuotojams už verslų ir toliaregišką mąstymą tarptautinėse rinkose bei atitinkamų šiuolaikinių ir tvarių strategijų įgyvendinimą. Konkurse bus pagerbti išskirtiniai ir pavyzdiniai pasiekimai šioje srityje, kurie teigiamai įtakojo įmonės veiklą bei kurie gali padrąsinti kitas įmones įžvelgti naujų rinkų, ypatingai Vokietijos, galimybes ir priimti jų iššūkius. Dalyvavimo sąlygos ir dalyvio paraišką rasite AHK rūmų svetainėje: Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje 2015

  2015-03-31Versli Lietuva
 • Sėkmingiausi Lietuvos startuoliai atiduoda duoklę savo šaliai

  Skatinti bendruomenes, kuriose užaugai – užsienyje įprasta didelės sėkmės sulaukusių kompanijų praktika. Pavyzdžiui, kompiuterinių žaidimų gigantas „Supercell“, kurio pajamos pernai siekė 1,7 milijardo JAV dolerių, yra nuolatinis Suomijoje, kur kompanija ir susikūrė, vykstančių startuolių renginių bei konferencijų rėmėjas. Pelno gavę pokalbių programos „Skype“ įkūrėjai tapo angelais investuotojais, kurie palaiko Estijos startuolių ekosistemą. Pamažu ši tradicija persikelia ir į Lietuvą. Sėkmės sulaukusių startuolių įkūrėjai noriai tampa pradedančiųjų mentoriais bei prisideda prie edukacinių renginių organizavimo.

  2015-03-30Versli Lietuva
 • Pratęsta registracija į LOGIN Startup Fair 2015

  Daugiau nei  70 startuolių jau užsiregistravo didžiausiam metų startuolių renginiui ,,LOGIN Startup Fair 2015"!

  Prie renginio jungiasi ne tik Lietuvos, bet ir Estijos, Latvijos, Rusijos ir kitų šalių startuoliai. Didelė dalis startuolių kreipėsi paskutinę registracijos dieną. Atsižvelgę į tokį aktyvumą registracijos datą pratęsėme iki kovo 25 d. 24 val.

   Daugiau apie renginį ir registraciją rasite čia

   

  2015-03-24Versli Lietuva
 • Varėnos verslininkai: „Nedidelis miestelis sėkmingam verslui nėra kliūtis, svarbiausia – aukšta gaminių kokybė“

  Ar tikrai sėkmingą verslą įkurti galima tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose? Šis stereotipas mūsų šalyje netenka prasmės – aktyvūs mažesnių miestų gyventojai vis dažniau imasi kurti nuosavą verslą. Štai Varėnos rajone įregistruotų įmonių skaičius palengva auga – 2014 m. įregistruota 4 proc. daugiau įmonių negu 2013 m.

  Varėnoje įsikūrusios UAB „Edjusta“, gaminančios lauko ir vidaus baldus bei kitus medienos gaminius, vadovai įsitikinę, kad nedidelis miestelis sėkmingam verslui nėra kliūtis, svarbiausia – aukšta gaminių kokybė. Įmonę Varėnoje įkūrę  Edvinas Zelionka ir Justas Sinkevičius patikėjo savo idėja, kai dar buvo labai jauni, o dabar didžioji jų produkcijos dalis eksportuojama į Europos Sąjungos šalis. 

  2015-03-24Versli Lietuva
 • Projekte „Išmani moteris“ – daugiau nei pusė tūkstančio kurti verslą norinčių moterų

  Moterys nori kurti savo verslą. Tai rodo registracijų į projektą „Išmani moteris“ skaičius, jau perkopęs 500 registracijų ribą. Šis projektas, nuo kovo 24 d. startuosiantis Klaipėdoje, Kaune ir Šiauliuose, padės  moterims plėtoti savo idėjas ir sukurti verslus. Iki pat birželio pabaigos kiekviename mieste vyks po 12 renginių, kuriose moterys gaus profesionalias konsultacijas ir pagalbą, kuriant savo verslą. 

  2015-03-23Versli Lietuva
 • Sėkmingo verslo paslaptis – visuomenės rėmų nepaisymas

  Stereotipas, kad mažesniuose Lietuvos miestuose įkurtiems verslams nėra perspektyvų – seniai paneigtas. Štai Jurbarke nuosavo verslo galimybės vilioja ne vieną. Automobilių remonto dirbtuvės, grožio salonai, prekyba rūbais ar avalyne – tokie tradiciniai verslai yra visuomet paklausūs.

  „Tačiau jurbarkiečiai – ne tik tradicinių verslų steigėjai.  Keletas Jurbarke įsikūrusių įmonių sėkmingai išplėtė savo veiklą visoje Lietuvoje.  Pavyzdžiui, automobilių pervežimų bendrovė „Manvesta“ ar UAB „Žilinskis ir ko“, užsiimanti elektros tinklais“, – pasakojo  Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė verslui Skirmantė Brazauskienė.

  2015-03-17Versli Lietuva
 • Maži vaikai nesutrukdė įkurti verslo

  Maži vaikai nesutrukdė įkurti verslo  - tokios nuomonės laikosi Ainė Lučinskienė, viena iš įmonės „Virtualių asistenčių komanda“ steigėjų. Jauna moteris teigia, kad visada norėjo bent pabandyti kurti savo verslą, nes tai skatina ir tobulėti, ir leidžia lanksčiau planuoti savo laiką, kas ypač svarbu auginant mažus vaikus. „Šeimą ir verslą galima suderinti, tiesiog reikia susidėlioti prioritetus ir tinkamai paskirstyti savo laiką, energiją ir net mintis“, – sako ji ir dalinasi savo sėkmės istorija.

  2015-03-17Versli Lietuva
 • BrandLAB: susitinkame Vilniuje!

  „BrandLAB“ projekto tikslas – suteikti kritiškai būtinas žinias apie prekės ženklo kūrimą ir vystymą, sudaryti galimybes projekto metu dalyviams susikurti (arba atsinaujinti) prekės ženklo koncepciją ir prekės ženklo vizualizaciją.

  Projektas skirtas Lietuvos verslams kuriantiems produktą ir/ar teikiantiems paslaugą su savo prekės ženklu.

  2015-03-10Versli Lietuva
 • Į startuolių mugę atvyksta ir mėnulio palydovą kuriantis investuotojas

  Užsienio investuotojai Lietuvoje vėl ieškos talentų. Iki didžiausio metų startuolių renginio „LOGIN Startup Fair“, kurį trečią kartą organizuoja verslumą ir eksportą skatinanti VšĮ „Versli Lietuva“, liko dar du mėnesiai, tačiau susidomėjimą mūsų šalies inovatyviais verslais jau rodo didžiausi Europos rizikos kapitalo fondai.

  2015-03-10Versli Lietuva
 • Prasideda konkursai dėl prekybos viešosiose vietose kurortuose

  Norinčius guti leidimą ir prekiauti ar teikti paslaugas Palangos viešosiose vietose kviečiame dalyvauti atrankoje. 

  2015-03-10Versli Lietuva
 • Verslu užsiimantys sportininkai: svarbiausia – tikėti savo jėgomis ir nestokoti jaunatviško maksimalizmo

  Sporto srityje verslus įkūrę vyrai įsitikinę – turint į priekį vedančią idėją, geriau nepaisyti aplinkinių nuomonės ir kliautis savo jėgomis. Nors įvairių sunkumų verslo pradžioje netrūksta, užsiimti verslu galima ir nedideliame miestelyje. VšĮ „Versli Lietuva“ duomenimis, Kupiškio r. 2014 m. IV ketv. įregistruota tris kartus daugiau įmonių negu atitinkamu laikotarpiu prieš metus.

  2015-03-10Versli Lietuva
 • Sėkmingai verslo pradžiai - profesionalūs, nemokami patarimai

  Norite pradėti verslą? Kokie pirmieji žingsniai apsisprendus? Kas gali padrąsinti ir paskatinti? Kai žinai, kad visada turėsi su kuo pasitarti, pradėti verslą daug drąsiau ir lengviau. 98,9 proc. įmonių, įsteigtų su VšĮ „Versli Lietuva“ pagalba, sėkmingai išgyveno vienerius metus ir vieną dieną, o šalies vidurkis 2012 m. siekė 63,3 proc. VšĮ „Versli Lietuva“ atstovai teikia nemokamas konsultacijas įmonių steigimo ir kitais verslo pradžios klausimais. Konsultacijų spektras platus – nuo juridinės formos pasirinkimo iki buhalterinės apskaitos ar komercinio pasiūlymo parengimo.

  2015-03-09
 • Kviečiame teikti nominacijas „Investors' Forum" apdovanojimams

  2015 m. balandžio 24-ąją Vilniuje vyks tradicinė ketvirtoji „Investors' Forum" apdovanojimų ceremonija. 

  Didžiausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijanti asociacija „Investors‘ Forum“ kviečia įvertinti ir apdovanoti įmones, valstybės institucijas ir žiniasklaidos atstovus, kurie praėjusiais metais labiausiai prisidėjo prie verslo aplinkos ir šalies investicinio klimato gerinimo.

  2015-03-09
 • Tarptautinės eksporto konsultacijos „International Growth Programme“ - Nyderlandai

  VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Jus prisijungti prie projekto „Eksporto akademija“ specializuotų tarptautinių eksporto konsultacijų programos “International Growth Programme”, kuri yra skirta Lietuvos įmonių eksporto įgūdžių tobulinimui, įmonės eksporto plano paruošimui bei įgyvendinimui, siekiant padidinti įmonės konkurencingumą ir eksporto apimtis Nyderlanduose ir kitose užsienio rinkose.

  2015-03-06Versli Lietuva
 • Kviečiame dalyvauti verslo misijose bei tarptautinėse parodose 2015-2016 m.

  VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos eksportuojančias bei pradedančias eksportuoti įmones  dalyvauti nacionaliniuose Lietuvos stenduose tarptautinių parodų metu bei specializuotose tarptautinėse verslo misijose 2015-2016 metais.

  VšĮ „Versli Lietuva“, turėdama ilgametę eksporto plėtros projektų įgyvendinimo patirtį, kviečia įmones prisijungti prie šios iniciatyvos bei pasinaudoti proga savo veiklą pristatyti tarptautiniu mastu, užmegzti naudingus kontaktus su potencialiais verslo partneriais, užsakovais.  Tarptautinės parodos bei verslo misijos- viena populiariausių ir efektyviausių eksporto plėtros priemonių. Vien per 2014 metus, VšĮ „Versli Lietuva“ organizuotuose tokio tipo renginiuose dalyvavo daugiau kaip 600 įmonių, kurių eksporto apimtys, yra net 12 proc. punktų didesnės nei šalies vidurkis. Šis rodiklis įrodo, jog įstaiga atrenka tikslines parodas ir verslo misijas, atitinkančias Lietuvos įmonių lūkesčius.

  2015-03-04Versli Lietuva
 • Beveik pusė įmonių Anykščiuose įkurtos jaunų žmonių iniciatyva

  45 procentai - tiek Anykščių mieste įsikūrusių įmonių priklauso asmenims iki 30 metų amžiaus – kai kurios jų žinomos ne tik Anykščių, bet ir šalies mastu. Itin didelį jaunimo verslumą skatina su verslu susiję renginiai.
   
  „Anykščiuose gausu verslumo skatinimo renginių, seminarų, – sakė Renata Gudonienė, VšĮ Anykščių verslo informacinio centro direktorė. – Mūsų krašto jaunimas yra žingeidus, tad aktyviai dalyvauja su verslu susijusioje veikloje“.Tarp jaunų anykštėnų įkurtų įmonių – mobiliuosius telefonus, planšetes ir kompiuterius remontuojanti bei jų priedais prekiaujanti įmonė„Gerita“, kosmetologijos paslaugas teikianti „Rasos kristalai“, originalius megztus vokus ir kitus aksesuarus gaminanti „2D Pack“.

  2015-03-03Versli Lietuva
 • Verslo misija į Armėniją

  Kovo 23-25 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) rengia verslo vadovų delegacijos, vadovaujamos LPK prezidento Roberto Dargio, vizitą į Armėniją. 

  Ekonominis interesas, sektorinės Lietuvos-Armėnijos bendradarbiavimo galimybės: maisto ir gėrimų pramonė; žemės ūkis; farmacija, biotechnologijos, chemijos pramonė; IT, MTEP; logistika; įrengimai, precizikos, chirurgijos prietaisai; mediena ir baldai; tekstilė; laisvosios ekonominės zonos.

  2015-03-03Versli Lietuva
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas