> Naujienos
Sėkmės istorijos

Leidimą lauko kavinei gavo internetu

Prieš pat atšylant orams sujudo kavines, restoranus ir barus valdantys verslininkai – visiems reikės susitvarkyti dokumentus, gal savo staliukus vasarą galėtų išrikiuoti gatvėse. Norint gauti leidimus lauko kavinėms įrengti, verslininkams nėra būtina varstyti savivaldybių durų. Pateikti būtinus dokumentus savivaldybėms, norėdami gauti leidimus įrengti lauko kavines, verslininkai jau kurį laiką pratinasi ir internetu, rašo portalas www.lzinios.lt.  VšĮ „Versli Lietuva“ priklausančiame tinklapyje www.verslovartai.lt sutvarkyti šiuos formalumus verslininkai gali bet kuriuo patogiu laiku - net naktį ar savaitgalį. Tam reikia turėti elektroninį parašą.

Naujienos

 • Kvietimas į konferenciją „Visada priekyje| Interneto galimybės verslui 2014“

  Lapkričio 27 dieną, Vilniuje, įvyks didžiausia „Google“ kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojama konferencija - „Žingsniu priekyje| Interneto galimybės verslui 2014“. Tai smulkiam ir vidutiniam verslui skirtas renginys ir unikali proga sužinoti kaip internetas bei jo teikiamos galimybės gali padėti auginti jūsų verslą. Renginio dienotvarkė sudaryta taip, kad naudingų žinių ir patarimų išgirs tiek interneto reklamavimosi naujokai, tiek šioje srityje jau patyrę verslai. Renginio metu vyks paralelinės sesijos, kuriuose kalbėsime apie skirtingus reklamavimosi etapus ir optimizavimo būdus.

  2014-10-14
 • Išnaudokite jaunųjų profesionalų potencialą jūsų įmonės eksporto plėtrai

  Didelio verslo atstovų susidomėjimo sulaukusi programa „Sparnai“ jau įpusėjo. Pradedame paskutinįjį, trečiąjį, programos etapą, po kurio jaunieji eksporto lyderiai priims sprendimą dėl tolesnio darbo vienoje iš įmonių.

  Kviečiame Jus dalyvauti įmonių atrankoje, konkuruojant dėl galimybės savo įmonėje įdarbinti vieną iš 16 programos „Sparnai“ dalyvių, kurie pasitelkę intensyvių mokymų ir praktinio darbo patirtį, prisidės prie Jūsų įmonės eksporto vystymo. 

  2014-10-14Versli Lietuva
 • Dabar – geriausias laikas jaunam žmogui pradėti verslą

  Sprendžiant jaunimo nedarbo problemas visoje Lietuvoje vyksta renginiai, kuriuose verslininkai motyvuoja jaunimą išdrįsti žengti pirmuosius žingsnius versle, dalinasi savo patirtimi ir patarimais. Valstybė, padėdama verslui, teikia lengvatines paskolas su minimaliomis palūkanomis, o ekspertai konsultuoja nemokamai.

  2014-10-09
 • VšĮ „Versli Lietuva“ naujiena – interaktyvus analitinis įrankis „Lietuvos eksporto žemėlapis“

  Kokia Lietuvos eksporto vertė į Fidžio salą? Į kokias šalis eksportuojame daugiausiai? Kokia Lietuvos eksporto į euro zoną struktūra? Gauti atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų apie Lietuvos eksportą dabar patogu ir paprasta naudojantis naujuoju VšĮ „Versli Lietuva“ interaktyviu analizės įrankiu – „Lietuvos eksporto žemėlapiu“. Šis įrankis leis rasti informaciją ne tik apie Lietuvos eksporto vertę į visas valstybes (jų grupes), bet ir sužinoti jo struktūrą.

  2014-10-09Versli Lietuva
 • Šiauliuose vyks kontaktų mugė Lietuvos eksportuotojams su šalies atstovais užsienyje

  Šiauliuose vyks kontaktų mugė Lietuvos eksportuotojams su šalies atstovais užsienyjeVšĮ „Versli Lietuva“ kviečia eksportuojančius ir šią veiklą planuojančius šalies verslininkus į verslo ryšių mugę, kurios metu jie galės susitikti su 35-ose pasaulio valstybėse dirbančiais Lietuvos diplomatais-ekonomistais, komercijos atašė ir VšĮ „Versli Lietuva“ atstovais. Renginys vyks š.m. spalio 22 d. Šiaulių arenoje nuo 11 val. iki 18:30 val., būtina išankstinė registracija.

  2014-10-02Versli Lietuva
 • Vilkaviškyje – renginys, skatinantis kitokį supratimą apie verslą

  Remiantis statistika, Vilkaviškyje gausu žmonių, dirbančių su individualios veiklos pažyma – pastaraisiais metais šias pažymas išsiėmė daugiau kaip tūkstantis gyventojų, bet asmenines įmones kuria vos vienas kitas asmuo. Kas lėmė tokią situaciją? Anot Vilkaviškio turizmo ir informacijos centro vadovės Daivos Riklienės, dirbti su individualios veiklos pažyma yra kur kas paprasčiau. Tai – tarsi įvadas į mokesčių mokėjimą ir vertimąsi savo jėgomis, o jei vykdoma veikla nepasiseka, ją galima nutraukti niekuo nerizikuojant.

  2014-09-30
 • Portalas „Verslo vartai“ atnaujintas ir papildytas naudinga informacija

  Nuo šiol portale „Verslo vartai“ pradedantys, būsimi ar esami verslininkai ras informaciją apie visą verslo ciklą - nuo idėjos iki eksporto. Rugsėjį portalas „Verslo vartai“ įgavo naują formą bei buvo papildytas informacija apie verslo planavimą, verslo pradžią, verslo plėtrą bei verslo scenarijus. Šiose skiltyse galima rasti informaciją apie verslo idėjos generavimą, finansavimą, įdarbinimą, mokesčius bei verslo plėtrą į užsienio rinkas. Iki šiol portale talpinama informacija, susijusi su leidimais bei reikalavimais veiklai. Lengviau ir greičiau surasti reikalingus leidimus bei reikalavimus padeda portale esantys elektroniniai įrankiai: verslo atmintinės bei klausimynai. Naująjį „Verslo vartų“ turinį galite peržiūrėti čia.

  2014-09-30
 • Kviečiame jungtis prie Nacionalinio mentorių tinklo ir tapti jauno verslo patarėjais

  VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia patyrusius verslininkus dalintis savo patirtimi su naujokais ir padėti jiems siekti verslo aukštumų jungiantis į Nacionalinį mentorių tinklą (NMT). NMT kuriamas mentorystės viešinimo ir skatinimo tikslais. Prisijungę patyrę ir pradedantieji verslininkai galės bendrauti ir pasisemti naudingos informacijos vieni iš kitų. Norinčiųjų tapti mentoriais paraiškų laukiame iki spalio 31 d.

  2014-09-30
 • „Eksporto klubas“ atvers vartus į Omano rinką

  „Versli Lietuva“, tęsdama renginių ciklą „Eksporto klubas“, spalio 15 d. kartu su Omano Sultonato konsulatu Vilniuje organizuoja diskusiją apie Omano rinką, kurios tikslas – pristatyti eksporto į Omaną galimybes Lietuvos įmonėms.

  2014-09-30Versli Lietuva
 • Pirmą kartą Panevėžyje – „Eksporto akademijos“ seminaras „Tarpkultūrinis bendravimas“

  Spalio 2 d. VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia į pirmąjį „Eksporto akademijos“ seminarą Panevėžyje, kurio metu dalyviai sužinos, kaip reikia dirbti su partneriais ir platintojais skirtingų kultūrų šalyse, bus aptariama, ką reikia daryti nemokant užsienio kalbų bei kada reikia „susitapatinti“ ir kada parodyti savo „išskirtinumus“. Taip pat bus detaliau apžvelgiama, kaip reikia elgtis tokiose užsienio rinkose kaip Vokietija, Lenkija, Izraelis, JAV, Japonija, Kinija, Brazilija, Arabų šalys.

  2014-09-24Versli Lietuva
 • Šiuolaikinio Lietuvos verslininko paveikslas: jaunas, nesilaikantis stereotipų ir atviras pasauliui

  Šiuolaikinis Lietuvos verslininkas toli gražu neatitinka anksčiau vyravusių stereotipų, kuomet verslininko paveikslą galėdavo atspindėti suktas, dažnai nelegaliais būdais užsidirbantis ir aplinkinių nuomonės nepaisantis turtuolis. Šį stereotipą sėkmingai griauna šiuolaikinių verslininkų pavyzdžiai, kurių sėkmės istorijos įkvėps tūkstančius jaunuolių, dalyvausiančių LR Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ iniciatyva organizuojamame „Verslas veža“ ciklo renginyje, vyksiančiame Kauno „Žalgirio arenoje“ rugsėjo 25 d. Pirmojo „Verslas veža“ etapo metu, pavasarį, renginiuose Biržuose, Plungėje, Raseiniuose, Tauragėje, Šiauliuose ir Klaipėdoje apsilankė beveik 3 tūkst. dalyvių.

  2014-09-23
 • Lietuvos startuoliams – Izraelio investuotojų dėmesys

  Aštuoni inovatyvius produktus kuriantys Lietuvos startuoliai pradėjo VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamo projekto „Startup Lithuania Roadshow 2014“ keliones, kurių metu prisistatys pasaulio investuotojams. Šiuo metu Tel Avive, Izraelyje, viešintys projekto dalyviai jau spėjo patraukti vietinių investuotojų, startuolių ir žiniasklaidos dėmesį.

  2014-09-17Versli Lietuva
 • Kvietimas jungtis prie sparčiai augančių įmonių koučerių programos

  Sparčiai augančioms įmonėms siekti užsibrėžtų ir dar didesnių tikslų padės pagal specialią programą paruošti koučeriai. VšĮ “Versli Lietuva” tęsia prieš pusantrų metų vykdytą sparčiai augančių įmonių koučerių rengimo programą. Jos tikslas - nuotoliniu būdu parengti specifinių įgūdžių bei žinių turinčius specialistus, kurie galėtų teikti bendrąsias ir specialiąsias sparčiai augančių jaunų įmonių koučingo (ugdomojo vadovavimo) paslaugas. Dalyvauti programoje kviečiami savo žinias norintys pagilinti asmeninio koučingo specialistai bei verslo įmonių konsultantai.

  2014-09-16
 • Silicio slėnis atkeliaus į Vilnių mažiau nei po mėnesio

  Spalio 11–12 dienomis „Litexpo“ parodų ir konferencijų centre susirinks daugiau nei 2000 verslo entuziastų iš Baltijos regiono bei kaimyninių šalių, nekantraujančių susitikti su elitiniais Silicio slėnio verslininkais ir kūrėjais. Šiais metais didžiausia jaunimo verslumo ir inovacijų konferencija Vidurio Europoje „Silicon Valley Comes to the Baltics“ ketina pristatyti daugiau nei 20 pranešėjų iš Silicio slėnio. Nepraleiskite progos įsigyti bilietą už mažesnę kainą - jie brangs trečiadienį (rugsėjo 17 d.). 

  2014-09-16Versli Lietuva
 • Jaunam žmogui pradėti verslą – nesudėtinga, reikia tik motyvacijos

  Sąlygos pradėti verslą jaunam asmeniui – kaip niekad puikios: valstybė tam tikslui teikia lengvatines paskolas su minimaliomis palūkanomis, ekspertai konsultuoja nemokamai. Jaunimas – visuomenės pamatas, tačiau norint, kad jis nespruktų į užsienį ar nestovėtų eilėse darbo biržoje, reikia paskatos.

  2014-09-15
 • Stipriausi Europos startuoliai susikovė Lietuvoje

  Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmuose vykstančio tarptautinio gyvybės mokslų forumo „Life Sciences Baltics 2014“ metu įvyko „Intel Bussiness Challenge Europe“ finalas: iš daugiau kaip šimto pradedančiųjų Europos įmonių buvo atrinktos penkios finalistės, lapkričio mėnesį dalyvausiančios pasauliniame startuolių finale Silicio slėnyje.

  2014-09-11Versli Lietuva
 • Lietuvos gyvybės mokslo sektoriui – šios srities lyderiaujančių valstybių dėmesys

  Šiandien prasidedančiame gyvybės mokslų forume „Life Baltics Sciences 2014“ („LSB 2014“), LR Vyriausybės iniciatyva dalyvaus šioje srityje lyderiaujančių valstybių delegacijos. Į forumą atvyko JAE, Omano Sultonato, Izraelio ir Kinijos ministrai bei viceministrai, dalyviai iš Japonijos, Jungtinės Karalystės, JAV, Šveicarijos, Vokietijos ir kitų šalių. Renginiu siekiama skatinti glaudesnį mokslo ir verslo bendradarbiavimą biotechnologijų, medicinos prietaisų ir įrangos bei farmacijos sektoriuose tarptautiniu mastu. 

  2014-09-10Versli Lietuva
 • Įvertintos visos paraiškos, pateiktas pagal 4-ąjį kvietimą įgyvendinti Įmonių grupinių eksporto iniciatyvas (IGEI)

  Viešoji įstaiga „Versli Lietuva“ įvertino visas paraiškas, pateiktas pagal 4-ąjį kvietimą įgyvendinti Įmonių grupinių eksporto iniciatyvas (IGEI). Atlikęs Projektų administracinės atitikties ir tinkamumo finansuoti vertinimą, Vertinimo komitetas pateikė rekomendacijas finansuoti 44 projektus, kurių bendra prašoma finansavimo suma siekia 2,48 mln. Lt.

  2014-09-09Versli Lietuva
 • „Life Sciences Baltics 2014“ forume - daugiau kaip 1000 dalyvių iš 40 pasaulio šalių

  VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas renginys „Life Sciences Baltics 2014“, skirtas biotechnologijų, medicinos ir farmacijos sričių pažangai apžvelgti bei sukauptoms žinioms pasidalinti. „LSB 2014“ – išskirtinė galimybė Lietuvos mokslui pritraukti tarptautinius partnerius, o pastariesiems – susipažinti su mūsų šalies pasiekimais gyvybės mokslo srityje. Šių metų forume planuojama sulaukti daugiau kaip 1000 dalyvių iš 40 pasaulio šalių. Renginio metu savo įžvalgomis dalinsis Nobelio premijos laureatas Kary B. Mullis

  2014-09-09Versli Lietuva
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas