> Naujienos
Sėkmės istorijos

Lietuviai perkuria baldus: nuo sofų „ateivių“ iki kėdžių maišeliuose Lietuviai perkuria baldus: nuo sofų „ateivių“ iki kėdžių maišeliuose

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Lietuvos dizaino bloko įmonėmis jau antrą kartą dalyvauja tarptautinėje baldų ir dizaino parodoje IFF Singapore 2013. Tai pati kokybiškiausia paroda Azijos regione atsižvelgiant į renginio organizavimo, parodos dalyvių pristatymo bei tikslinės auditorijos, ieškančios ne pigiausio, o aukštesnę pridėtinę vertę turinčio produkto pritraukimo prasme. Džiaugiamės Lietuvos įmonių sėkme, kuria jos pasidalino naujienų portale Ekonomika.lt

Naujienos

 • Šį savaitgalį vyks „GIRLS IN ICT DAY” renginiai

  Šią savaitę pasaulyje ir Lietuvoje minint „GIRLS IN ICT DAY”, asociacija „INFOBALT” kartu su partneriu „Versli Lietuva” šeštadienį organizuoja renginius Vilniuje ir Kaune. Juose merginos kviečiamos iš arčiau susipažinti su IRT sektoriaus teikiamomis perspektyvomis.

  2014-04-23
 • Kvietimas dalyvauti mobilaus turinio sprendimų konkurse „Naujasis knygnešys 2014”

  Mobilaus turinio sprendimų kūrėjai kviečiami teikti savo darbus mobilaus turinio sprendimų konkursui „Naujasis knygnešys 2014“. Konkurso nugalėtojams bus suteikta teisė atstovauti Lietuvai pasauliniame geriausių m. sprendimų konkurse „Pasaulio viršūnių apdovanojimai 2014“ (angl. „World Summit Award Mobile 2014 – WSA-Mobile 2014“).

  2014-04-22
 • Elektroninių įrankių verslui pristatymas - vaizdo klipe

  Paslaugų ir gaminių kontaktinio centro (PGKC) portalas www.verslovartai.lt - vieta, kur pirmiausiai siūloma užsukti verslą pradedantiems žmonėms. Čia jie ras elektroninius įrankius, kurie leis apskaičiuoti, ar verslas atsipirks, taip pat pasitikrinti, kokių leidimų reikės verslui pradėti. Į portalą užsukti verta ir jau verslus vystantiems žmonėms. Čia jie gali pasitikrinti, kokie reikalavimai keliami jų vykdomai veiklai. Daugiau apie portalą ir jame esančių el. įrankių galimybes žiūrėkite nuotaikingame vaizdo klipe čia.

  2014-04-17
 • Įvyko pirmasis ženklodaros projekto „BrandLab“ etapas

  Balandžio 15-16 d., vyko „Versli Lietuva” organizuojamo ženklodaros projekto “BrandLab”  pirmasis etapas. Dvi dienas trukusių bendrųjų rinkodaros pagrindų mokymų klausėsi virš 150 dalyvių, kurie siekė pagilinti savo rinkodaros žinias bei pasiruošti antrajam projekto etapui. Lektorė – Kauno “Vytauto Didžiojo” universiteto marketingo katedros docentė Dr. Nina Klebanskaja.

  2014-04-16Versli Lietuva
 • „VeDi“- dešimtą kartą kviečia dalintis verslo idėjomis

  Verslo dienos“ - dešimtus metus vykstanti verlsumą ir kūrybiškumą skatinanti konferencija, organizuojama Vilniaus universiteto studentų atstovybės Tarptautinio verslo mokykloje (VU SA TVM). Šiais metais „Verslo dienos“ arba VeDi daug dėmesio skirs kūrybiškumo temai, nes augant konkurencijai, naujų įmonių skaičiui, sėkmę verslui užtikrina išskirtinės ir inovatyvios idėjos.

  2014-04-16
 • Tvirtais žingsniais į Kinijos rinką: eksporto klubas, paroda, verslo misija

  Kviečiame Lietuvos įmones užmegzti verslo kontaktus su Kinija bei Honkongu ir dalyvauti tarptautinėje vartojimo prekių parodoje CHINA INTERNATIONAL CONSUMER GOODS FAIR 2014 bei prisijungti prie oficialaus LR ūkio ministro ir verslo delegacijos vizito į Kiniją, Džedziango provinciją.

  Ženkime gerai pasiruošę: kviečiame susipažinti su Kinijos rinka balandžio 30 d. renginyje „Eksporto klubas: Kinija“.

  Renginio metu didelis dėmesys bus skiriamas įėjimo į Kinijos rinką būdų analizei. Bus nagrinėjamos tiesioginio ir netiesioginio įėjimo per Honkongą strategijos. Taip pat bus apžvelgtos Kinijos rinkos subtilybės: regioninių rinkų poreikiai ir skirtumai, konkurencinės kovos ypatumai, pagrindiniai Kinijos ir Honkongo prekybos rodikliai. Taip pat bus nagrinėjamas lietuviškų maisto produktų sertifikavimas Kinijoje ir šio sektoriaus potencialas. Verslo kultūros ir partnerystės niuansais dalinsis svarią patirtį Kinijoje sukaupę Lietuvos eksportuotojai ir verslininkai.

  2014-04-14Versli Lietuva
 • Per dvi dienas – daugiau nei 200 investuotojų ir startuolių susitikimų

  Dvi dienas trukęs VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas renginys startuoliams „LOGIN Startup Fair“ penktadienį pavakare baigėsi geriausių komandų apdovanojimais. Iš 30 verslo pristatymo konkurse ant scenos besivaržiusių startuolių, tarptautinė komisija, sudaryta iš rizikos kapitalo fondų, verslo akseleratorių ir žiniasklaidos atstovų, į finalą atrinko 6.

  2014-04-14
 • Tarptautinio rizikos kapitalo fondo partneris: "lietuviai turi entreprenerystės geną"

  Lietuvos startuolių idėjomis kartą patikėję užsienio investuotojai kitą savaitę į mūsų šalį vėl atvyksta ieškoti naujų talentų. Šiemet į renginį „LOGIN Startup Fair“, kurį organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“ iš viso atvyksta 24 rizikos kapitalo fondų ir 7 verslo akseleratorių atstovai. Tarp investuotojų – didžiausias Izraelio rizikos kapitalo fondas „Pitango Venture Capital“ ir didžiausias rizikos kapitalo fondas Europos Sąjungoje „Balderton Capital“. Investuotojams renginyje bus iš ko rinktis – čia dalyvaus 54 atrinktos startuolių komandos iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos.

  2014-04-03
 • Ūkio ministras E. Gustas patvirtino prekių ir paslaugų kainų nurodymo rekomendacijas euro įvedimo laikotarpiu

  Ūkio ministras Evaldas Gustas įsakymu patvirtino rekomendacijas, kurios padės verslininkams lengviau suprasti, kaip įvedant eurą turės būti perskaičiuojamos, apvalinamos ir nurodomos prekių ir paslaugų kainos dvejopo kainų skelbimo laikotarpiu. Dvejopo kainų skelbimo laikotarpis prasidės po 30 dienų, kai Europos Sąjungos (ES) Taryba priims sprendimą dėl neatšaukiamai nustatyto euro ir lito perskaičiavimo kurso, ir tęsis 6 mėnesius po euro įvedimo dienos.

  2014-04-02Versli Lietuva
 • Verslo LAB'as - aštuoniuose Lietuvos miestuose

  „Savo verslą reikia kurti ne tada, kai nusibodo darbas ar viršininkas, o tada, kai jauti, kad gali jam skirti 101 proc. savo laiko ir energijos. Dar svarbu turėti idėjų ir drąsos“, – sako ekonomistas, žurnalistas, rašytojas populiarios TV laidos „Pinigų karta“ prodiuseris ir vedėjas Andrius Tapinas. Jis kartu su reklamos specialiste, knygos „Atleisk savo šefą“ autore Ilze Butkute ir kitais lektoriais veda renginius apie tai, kaip pradėti verslą, įvairiuose Lietuvos miestuose. Šiaurės miestelio technologijų parkas kartu su partneriais VšĮ „Versli Lietuva“, Varėnos technologijų ir verslo mokykla, Kauno kolegija, Verslumo skatinimo akademija ir Kazimiero Simonavičiaus universitetu iki 2015 m. vasaros įgyvendina verslumo skatinimo projektą „Verslo LAB‘as“. Projekto tikslas – paskatinti bent 18 naujų smulkaus ar vidutinio verslo subjektų susikūrimą.

  2014-03-31Versli Lietuva
 • Eksporto akademija Šiauliuose: apie verslo neišnaudojamas socialinės medijos teikiamas galimybes

  Šiuolaikinis verslas jau seniai nebežino kas yra valstybių ribos. Tokiam provežiui labai padėjo įvykti skaitmeninė rinkodara ir medija. Tai atveria ne tik galimybių laviną, bet ir  kelia ne daugybę klausimų: kokios įmonių galimybės skaitmeniniame pasaulyje? Kodėl socialinių medijų naudojimas gali įtakoti eksporto augimą, naujų eksporto klientų suradimą?

   

   

   

  2014-03-24Versli Lietuva
 • Verslo kontaktų mugė BALTTECHNIKA 2014 metu

  VšĮ “Versli Lietuva” ir partneriai organizuoja tarptautinę kontaktų mugę, skirtą Lietuvos inžinerinės pramonės įmonėms. Kontaktų mugė – tai puiki proga sutikti potencialius užsakovus iš užsienio ir Lietuvos. Mugė vyks parodos BALTTECHNIKA2014 metu, gegužės 20 d., Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo.

  2014-03-24Versli Lietuva
 • Plungėje įsteigtas pirmasis vakarų Lietuvoje turizmo klasteris augins turistų srautus ir vietos ekonomiką

  Kovo 12 d. Plungėje įvyko steigiamasis „Žemaitijos turizmo klasterio“ susirinkimas. Tai pirmasis vakarų Lietuvoje turizmo klasteris, kurio pradininkais tapo 14 šio krašto įmonių ir įstaigų, tačiau planuojama, kad dalyvių skaičius plėsis – jungtis svarsto ir daugiau įmonių. 

   Klasterio MISIJA -teikti kompleksines kokybiškas turizmo paslaugas, siūlyti įvairiausius laisvalaikio praleidimo būdus bei pramogas, garsinti Žemaitiją,  saugoti ir propaguoti Žemaitijos gamtos ir kultūros vertybes.

  2014-03-19Versli Lietuva
 • Tapkite matomi Kinijoje

  VšĮ Versli Lietuva ir Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia Lietuvos įmones užmegzti verslo kontaktus su Kinija ir dalyvauti tarptautinėje vartojimo prekių parodoje CHINA INTERNATIONAL CONSUMER GOODS FAIR 2014 bei prisijungti prie oficialaus LR ūkio ministro ir verslo delegacijos vizito į Kiniją, Džedziango provinciją.

  2014-03-18Versli Lietuva
 • Trečiajame "Eksporto klubo" renginyje - dėmesys Kanadai

  Trečiasis „Eksporto klubo“ renginys – puiki proga Lietuvos įmonėms laiku įžvelgti galimybes Kanados rinkoje. VšĮ „Versli Lietuva“, tęsdama renginių ciklą „Eksporto klubas“, kovo 27 d. kartu su Kanados ambasados skyriumi Vilniuje organizuoja diskusiją apie Kanados rinką, kurios tikslas – pristatyti naujai atsiveriančias eksporto galimybes Lietuvos įmonėms įsigaliojus Europos Sąjungos (ES) ir Kanados laisvosios prekybos susitarimui (angl. Comprehensive Economic and Trade Agreement, CETA).

  2014-03-12