> Naujienos
Sėkmės istorijos

Milijoniniai sandoriai iš „InterSolar Europe 2014“ parodos

Šių metų birželio mėnesio pradžioje vykusioje „InterSolar Europe 2014“ parodoje „Versli Lietuva“ organizuotame nacionaliniame stende dalyvavo 5 Lietuvos įmonės – „Baltic Solar Solutions“, „Baltic Solar Energy“, „Via Solis“, „Precizika“ ir „Protechnology“. Parodoje užmezgus tikslinius kontaktus trijų Lietuvos įmonių ViaSolis, Baltic Solar Solutions ir Baltic Solar Energy, dirbančių su vienu prekės ženklu „SoliTek“, atstovybė Vokietijoje jau pasirašė susitarimų parduodant „stiklas-stiklas“ tipo modulius už daugiau nei 3 milijonus eurų.

Naujienos

 • Ūkio ministerija informuoja apie pareigą AB ir UAB pakeisti įstatus įvedus eurą

  Ūkio ministerija informuoja, kad 2015 m. sausio 1 d. įsigalioja pareiga iki euro įvedimo Lietuvoje dienos įsteigtoms akcinėms bendrovėms (AB) ir uždarosioms akcinėms bendrovėms (UAB) iki 2016 m. gruodžio 31 d. pakeisti įstatus nurodant akcijų nominalią vertę ir įstatinio kapitalo dydį eurais.

  2014-12-19Versli Lietuva
 • Lietuvos startuoliams Silicio slėnyje - patarimų lavina

  „Jeigu tikiesi investicijos — prašyk patarimo, jeigu tikiesi patarimo — prašyk investicijos“ — tai pagrindinė taisyklė, kurią lankydamiesi Silicio slėnyje (JAV) išmoko VšĮ „Versli Lietuva” organizuojamo projekto „Startup Lithuania Roadshow 2014” dalyviai. San Franciske šią savaitę vieši 7 atrinkti perspektyviausi Lietuvos startuoliai.

  2014-12-19Versli Lietuva
 • Lietuvoje įkurtas pirmasis skydinių, modulinių medinių namų gamybos klasteris

  Gruodžio 18 d. Gargžduose pristatytas „Energiškai efektyvių ir pasyvių namų klasteris“ – pirmasis tokio pobūdžio junginys mūsų šalyje. Ši septynis Lietuvos medinių namų gamintojus ir su šia verslo šaka susijusias specializuotas įmones bei mokslo įstaigą suvienijusi sąjunga išsikėlė konkretų ir ambicingą tikslą: tapti svarbiausia savo rinkos žaidėja Baltijos šalyse.

  2014-12-19Versli Lietuva
 • „Globalios Lietuvos apdovanojimais“ bus pagerbti patirtimi besidalijantys užsienio lietuviai

  Šiek tiek daugiau nei metus Lietuvoje gyvuojanti tarptautinė verslo mentorystės programa „GLL patarėjai verslui“ džiugina pasiektais rezultatais ir ruošiasi 2015-ųjų sezonui: daugiau kaip penkiasdešimt lietuviškų įmonių, norinčių plėstis užsienyje, jau sulaukė strateginių patarimų iš įvairiose šalyse dirbančių lietuvių profesionalų, skirtingų sričių ekspertų. Dalis programoje dalyvaujančių užsienio lietuvių už patirties dalijimąsi nominuoti „Globalios Lietuvos apdovanojimams 2014“, kurių laureatai paaiškės gruodžio 30 d. ceremonijos metu, LR Prezidentūroje. Programą įgyvendina VšĮ „Versli Lietuva“ ir save su Lietuva siejančius įvairių sričių profesionalus pasaulyje vienijantis tinklas „Global Lithuanian Leaders“ (GLL).

  2014-12-17Versli Lietuva
 • Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) kviečia sudalyvauti konkurse nemokamai LiMA mentorių sesijai „Jaunam verslui“

  Įkūrėte savo verslą, tačiau verslas vystosi ne taip gerai, kaip tikėjotės? Klientų, pajamų ne tiek, kiek norėtumėte, ir nebežinote ką daryti? Tuomet sudalyvaukite konkurse nemokamai profesionalų konsultacijai Jūsų verslui. Nugalėtojui Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) surengs nemokamą LiMA mentorių sesiją, kurios metu grupė LiMA mentorių ir ekspertų išanalizuos pasirinktos verslo įmonės problematiką bei pateiks įžvalgas kaip jas spręsti.

  2014-12-11Versli Lietuva
 • Verslo misija ir paroda San Paule, Brazilijoje

  VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos informacinių technologijų, gyvybės mokslų ir aukštųjų technologijų įmones, dalyvauti VšĮ „Versli Lietuva“ ir Lietuvos Respublikos generalinio konsulato San Paule organizuojamoje verslo misijoje 2015 m. balandžio 9 - 11 dienomis San Paule, Brazilijoje. Taip pat VšĮ „Versli Lietuva“  kviečia metalo, plastiko ir kitų produktų gamybos automobilių pramonei (Automotive) įmones, dalyvauti AUTOMEC 2015 parodoje, nacionaliniame stende. Parodai vyks 2015 m. balandžio 7 - 11 dienomis San Paule, Brazilijoje. Renginys apima autodalių ir sistemų, automobilių remonto įrangos, aksesuarų automobiliams, informacinių technologijų bei konsultavimo paslaugų automobilių pramonei sritis.

  2014-12-09Versli Lietuva
 • Kopenhagoje lietuviai – tarp kūrybiškiausių pasaulyje

  Šiais metais Lietuva pirmą kartą dalyvavo tarptautinio konkurso „Kūrybinio verslo taurė” (Creative Business Cup”) finale, kuris lapkričio 17-19 dienomis vyko Kopenhagoje. Kūrybinių industrijų antreprenerių pasaulio čempionate pasiektas rezultatas pranoko visus lūkesčius.

  2014-12-09Versli Lietuva
 • Lietuvos – Japonijos partnerystės renginys maisto pramonės sektoriui Tokijuje

  Kviečiame Lietuvos maisto pramonės įmones dalyvauti Lietuvos maisto sektoriaus pristatyme Japonijoje ir susitikti su potencialiais partneriais – importuotojais, platintojais bei mažmenininkais. Lietuvos – Japonijos partnerystės renginys vyks LR Ambasadoje Tokijuje kovo 5 d. parodos Foodex Japan 2015 metu, kur šalies maisto sektorius bus pristatomas nacionaliniame Lietuvos stende.

  2014-12-09Versli Lietuva
 • Šiauliuose įkurtas pirmasis klasteris

  Gruodžio 3 dieną, Šiaulių pramonininkų asociacijoje šešios lengvosios pramonės įmonės bei Šiaulių universitetas pasirašė jungtinės veiklos sutartį ir įkūrė “Šiaulių regiono lengvosios pramonės klasterį”, kuris specializuosis drabužių ir aksesuarų naminiams gyvūnams, žirgams bei jų šeimininkams gamyboje. Ši sutartis – septynių mėnesių bendro Šiaulių pramonininkų asociacijos, Šiaulių tekstilės, trikotažo, avalynės gamybos įmonių bei Všį “Versli Lietuva” darbo rezultatas. Istoriškai tai – pirmasis klasteris Šiaulių regione ir pirmais lengvosios pramonės klasteris Lietuvoje.

  2014-12-05Versli Lietuva
 • VšĮ „Versli Lietuva“ augins gyvybės mokslų startuolių bendruomenę

  Statistika ir ekspertų įžvalgos rodo – Lietuva turi puikias sąlygas tvariai gyvybės mokslų plėtrai ir šios srities verslo augimui. Todėl pastaruosius porą metų sėkmingai brandinusi IT startuolių ekosistemą, VšĮ „Versli Lietuva“ brėžia naują tikslą – pradeda kurti ir auginti gyvybės mokslų startuolių bendruomenę.

  2014-12-01
 • „Verslas veža“ renginiuose jaunuoliai sužinojo verslumo paslapčių

  Penktadienį „Litexpo“ parodų rūmuose Vilniuje vyko paskutinysis Ūkio ministerijos ir VšĮ „Versli Lietuva“ iniciatyva organizuojamas renginių ciklo „Verslas veža“ renginys. Verslumą skatinančių renginių banga šįmet nuvilnijo per visą Lietuvą – šalies miestuose ir miesteliuose įvyko net 16 jų. Renginys Vilniuje – didžiausias iš visų, finalizuojantis šiųmetinių verslumą skatinančių renginių seriją.

  2014-11-28
 • Kviečiamos gyvybės mokslų įmonės dalyvauti parodoje „Bio International Convention 2015“

  VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia gyvybės mokslų (life sciences) įmones, mokslo įstaigas ir organizacijas dalyvauti Bio International Convention 2015 parodoje, nacionaliniame stende. Parodai vyks 2015m. birželio 15 - 18 dienomis Filadelfijoje, JAV. Renginys apima medicinos, farmacijos, chemijos ir biotechnologijų, kosmetikos, maisto pramonės, informacinių technologijų, lazerinių technologijų sritis. Bio International Convention 2014 renginyje dalyvavo beveik 16000 mokslininkų ir verslininkų iš 70 šalių ir įvyko daugiau kaip 29000 individualių susitikimų.

  2014-11-25Versli Lietuva
 • Vilniaus jaunimui – verslumo pamokos iš geriausiųjų

  Kaip suderinti verslą ir muzikinę karjerą? Kaip aistrą šokiui paversti verslu? Kaip atidaryti tatuiruočių saloną arba sporto klubą? Ir kaip laužyti stereotipus? Gauti atsakymus į šiuos klausimus ir išgirsti dar daugiau, galėsite jau lapkričio 28 d., Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyksiančiame finaliniame sezono „Verslas veža“ renginyje. 

  2014-11-25Versli Lietuva
 • Lietuvos startuolius Suomijoje lydėjo sėkmė

  Iš priešpaskutinės VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamo projekto „Startup Lithuania Roadshow 2014“ stotelės Helsinkio ir jame vykusios tarptautinės technologijų konferencijos „Slush” šalies startuoliai grįžo ne tik pasisėmę patirties, bet ir užmezgę naudingų kontaktų. Suomijoje septintą kartą lapkričio 18-19 d. vykusioje konferencijoje šiemet dalyvavo apie 13 tūkst. lankytojų iš 80 pasaulio šalių, 1200 startuolių bei 700 investuotojų. Lietuviams pavyko patraukti ne tik lankytojų, investuotojų, bet ir organizatorių dėmesį.

  2014-11-24
 • Originali verslo idėja – nepralenkiamas privalumas

  Ignalinos verslininkai linkę kurti su kaimo turizmu susijusį verslą. Dažniausiai tai – sodybų ar valčių nuomos paslaugos, o tarp klestinčių verslų yra ir itin originalių. Vienas iš tokių – „Paukščių kaimas“. Tai – vieta, traukianti į Ignaliną atvykstančius svečius įvairiausių naminių paukščių rūšių gausa.
   

  2014-11-11Versli Lietuva
 • Lietuvos startuoliai Dubline mokėsi būti pastebėti

  Šią savaitę į VšĮ „Versli Lietuva” projektą „Startup Lithuania Roadshow 2014” atrinkti startuoliai dalyvauja vienoje didžiausių technologijų konferencijų pasaulyje „Web Summit”, kuri penktus metus iš eilės vyksta Dubline, Airijoje. Šių metų renginio žvaigždės – kompanijos „Apple” buvęs vadovas John Sculley, kuris kadaise iš darbo atleido jį pasamdžiusį Steve Jobs, į startuolius investuojantis muzikantas Bono, moterų lyderystę skatinanti aktorė Eva Longoria, taip pat dalyvauja „Google”, „Facebook”, „Amazon”, „Dropbox” ir daugelis kitų.

  2014-11-06Versli Lietuva
 • „Verslios Lietuvos“ jaunųjų eksporto lyderių programai „Sparnai“ – pirmoji vieta pasaulyje

  VšĮ „Versli Lietuva“ delegacija iš 10-osios kasmetinės Pasaulinio prekybą skatinančių organizacijų tinklo (Trade Promotion Organization Network) konferencijos grįžta su pirmosios vietos apdovanojimu, kurį iškovojo jaunųjų eksporto lyderių programa „Sparnai“. „Sparnų“ programa pripažinta tarp geriausių eksporto iniciatyvų pasaulyje „Excellence in Export Initiatives“ apdovanojimuose išsivysčiusių šalių kategorijoje.  

  2014-11-06Versli Lietuva
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas