> Alytus – trejetuke tarp versliausių miestų
Sėkmės istorijos

Klaipėdoje yra ką veikti

Nors teigiama, kad mokymo paklausa Vilniuje yra net keletą kartų didesnė negu uostamiestyje, vis dėlto čia įkurtas Lyderystės ir psichologijos centras klientų nestokoja. Svarbu, kad įmonių vadovai suvoktų, kad tai, kas tinka vienai bendrovei, nebūtinai bus naudinga kitai.

Paprastai stambiosios įmonės dažniausiai užsisako vidinius mokymus, o štai smulkiosios siunčia savo atstovų į atviruosius mokymus. „Tačiau čia tyko pavojų, kad atsakymai, išgirsti į kurio nors dalyvio klausimą, nebūtinai tiks šalia sėdinčiam mokymų dalyviui“, – perspėja Jolita Pundziuvienė, Lyderystės ir psichologijos centro steigėja bei vadovė.
 

Alytus – trejetuke tarp versliausių miestų

Straipsnio kuratoriai Versli Lietuva Atnaujinta: 2011-12-28
 

Susirinkusius pasveikino Alytaus meras Feliksas Džiautas, Seimo narys Julius Sabatauskas, Druskininkų vicemerė Kristina Miškinienė, Ūkio ministerijos Smulkaus ir vidutinio verslo departamento direktorė Živilė Glaveckaitė, VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius Paulius Lukauskas. VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ generalinis direktorius sveikindamas dalyvius pasidžiaugė gausiu jų skaičiumi, palinkėjo jiems sėkmingo starto versle, paskatino aktyviai naudotis galimybėmis, kurias suteikia įstaigos darbuotojai konsultaciniuose punktuose bei padrąsino imtis nuosavo verslo bei patiems tapti šeimininkais ir darbdaviais.

Renginių ciklo „Versli Lietuva“ metu vyksta diskusijos, susitikimai su žinomais sėkmingais verslininkais, negailinčiais vertingų patarimų bei pamokų iš asmeninės patirties; pranešėjai iš įvairių švietimo ir mokslo bei valstybinių institucijų suteikia daug naudingos tiek teorinės, tiek praktinės informacijos, kuri taip pat būtina organizuojant savarankišką veiklą.

Svarbus renginių „Versli Lietuva“ akcentas ir pasiūlymas pradedantiesiems verslininkams –  verslo pradžios paslaugų krepšeliai, kurie suteikia galimybę gauti paslaugas:  mokymus, konsultacijas, virtualaus biuro paslaugas už 6 tūks. Lt. Pagrindinė tam sąlyga – įkurti nuosavą įmonę.

Iš viso „Versli Lietuva“ renginiuose jau sudalyvavo virš 6000 dalyvių, vidutiniškai apie 800 kiekviename mieste, išdalinti 601 verslo pradžios paslaugų čekių.

Šį mėnesį numatyti dar du „Versli Lietuva“ renginiai Ukmergėje ir Tauragėje.

Jau nuo pirmojo „Versli Lietuva“ renginio veikia vieningas  informacinis numeris verslui 8 700 77 001, taip pat atnaujinta svetainė adresu www.verslilietuva.lt, kur būsimiems ir esamiems verslininkams pateikiama daug naudingos informacijos.

Šiuo metu išdalinta verslo pradžios paslaugų čekių:

Miestas

Išdalinda paslaugų krepšelių

verslo pradžiai

Rietavas

47

Šiauliai

40

Panevėžys

141

Utena

63

Šakiai

26

Kaunas

179

Palanga

25

Alytus

82

Viso:

603

 

 
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas