Kvietimai ir skelbimai

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Kvietimas į verslo misijas PAR, Kanadoje ir JAE

VšĮ „Versli Lietuva“ vykdo eksporto plėtros projektą į tikslines rinkas ir kviečia prisijunti prie verslo misijų į PAR, Kanadą ir JAE! Kviečiame SVV ir dideles verslo įmones, gaminančias ir eksportuojančias lietuviškos kilmės gaminius.

Daugiau

Kvietimas gynybos sektoriaus įmonėms į verslo misiją Izraelyje

VšĮ „Versli Lietuva kartu“ su Lietuvos ambasada Izraelyje organizuoja Lietuvos gynybos sektoriaus įmonių verslo misiją į Izraelį. Verslo misijos metu lietuviškos kompanijos turės galimybę prisistatyti Izraelio kompanijoms, bus vykdomos kompanijų vizitacijos, gerosios patirties pasidalinimas su lietuviškomis įmonėmis, B2B susitikimai.

Daugiau

Vaikiškus rūbus ir aksesuarus kuriantys lietuviški prekiniai ženklai kviečiami dalyvauti Playtime New York parodoje

„Playtime New York” - tarptautinė vaikiškų rūbų ir aksesuarų prekinių ženklų paroda, rugpjūčio 6 - 8 dienomis vyksianti Niujorke (JAV).

Daugiau

Moterims – galimybė patekti į mokymus ir didžiausią Didžiosios Britanijos mados parodą

Tarptautinio prekybos centro (International Trade Centre) kuruojama „SheTrades Connect“ kviečia moteris verslininkes dalyvauti konkurse ir laimėti galimybę dalyvauti specializuotuose mokymuose ir pristatyti savo pavasario/vasaros kolekcijas didžiausiame Didžiosios Britanijos mados renginyje „Pure London” liepos 23-25 d.

Daugiau

Kvietimas dalyvauti konkurse ir laimėti bilietą į pramonės revoliucijos konferenciją Berlyne

Gyvenant spartaus informacinių technologijų vystymosi eroje, žengiame į 4.0 pramonės revoliuciją, plačiai paplitusią pavadinimu „Industrie 4.0“. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai dvyliktą kartą organizuojamuose Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimuose paskelbs ir SVV skirto konkurso nugalėtojus. Jame dalyvauti kviečiamos smulkios ir vidutinės Lietuvos įmonės, šių metų nominacija yra „Kelyje į 4.0 pramonės revoliuciją“. Apdovanojimus globoja Vokietijos ambasadorė Lietuvoje p. Jutta Schmitz.

Daugiau

EK projektas, skirtas besidomintiems JAV, Kanada, Čile, Indija, Kamerūnu

Europos komisija ir Europos SVV agentūra kviečia dalyvauti pilotiniame projekte „Ready2GO“, kuris skirtas padėti SVV nerti į tarptautinius vandenis ir tapti aktyvioms šiose rinkose: JAV, Kanada, Čilė, Indija, Kamerūnas. Projekte dalyvauti atrinktiems verslams bus pasiūlytos priemonės, garantuosiančios sėkmę užsienyje.

Daugiau

Klasterizacijai skatinti – 23 mln. eurų ES investicijų

Ūkio ministerija skelbia antrąjį kvietimą Lietuvos įmonėms pasinaudoti galimybe įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Inoklaster LT“. Pagal šią priemonę, kurios tikslas – skatinti klasterių formavimąsi ir stiprinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, numatoma skirti iki 23,17 mln. eurų ES investicijų.

Daugiau

Kvietimas kūrybinių industrijų atstovams į parodą Kinijoje

Lietuvos dizainerių sąjunga, remiant Lietuvos Kultūros tarybai prie LR Kultūros ministerijos, organizuoja dalyvavimą Tarptautinėje kultūrinių industrijų parodoje ICIF Schenzhen, Kinijoje, kuri vyks š.m. gegužės 11-15 d. 

Daugiau

Kviečiame mokymo įstaigas dalyvauti konkurse

Mokymasis visą gyvenimą – tai vienas iš principų, kuriuo turėtume vadovautis ne tik asmeniniame, bet ir profesiniame gyvenime. LR Ūkio ministerija ėmėsi iniciatyvos sudaryti įmonėms, vykdančioms veiklą ne trumpiau kaip vienerius metus, galimybes apmokyti darbuotojus tuo metu, kai to labiausiai reikia ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga geresniam prisitaikymui prie nuolat kintančių darbo rinkos reikalavimų.

Daugiau

Kvietimas gyvybės mokslų įmonėms dalyvauti verslo-mokslo misijoje į Vokietiją ir Belgiją

VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia gyvybės mokslų (biotechnologijų, farmacijos, medicininės įrangos ir susijusių industrijų) sektoriaus įmones, įstaigas ir universitetus dalyvauti jungtinėje gyvybės mokslų sektoriaus verslo-mokslo misijoje į Vokietiją (Berlyną) ir Belgiją (Gentą), kuri organizuojama š.m. gegužės 16-19d. Misijoje dalyvaus ir Ūkio viceministrė Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė.

Daugiau