Kvietimai ir skelbimai

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

EK projektas, skirtas besidomintiems JAV, Kanada, Čile, Indija, Kamerūnu

Europos komisija ir Europos SVV agentūra kviečia dalyvauti pilotiniame projekte „Ready2GO“, kuris skirtas padėti SVV nerti į tarptautinius vandenis ir tapti aktyvioms šiose rinkose: JAV, Kanada, Čilė, Indija, Kamerūnas. Projekte dalyvauti atrinktiems verslams bus pasiūlytos priemonės, garantuosiančios sėkmę užsienyje.

Daugiau

Klasterizacijai skatinti – 23 mln. eurų ES investicijų

Ūkio ministerija skelbia antrąjį kvietimą Lietuvos įmonėms pasinaudoti galimybe įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Inoklaster LT“. Pagal šią priemonę, kurios tikslas – skatinti klasterių formavimąsi ir stiprinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, numatoma skirti iki 23,17 mln. eurų ES investicijų.

Daugiau

Kvietimas kūrybinių industrijų atstovams į parodą Kinijoje

Lietuvos dizainerių sąjunga, remiant Lietuvos Kultūros tarybai prie LR Kultūros ministerijos, organizuoja dalyvavimą Tarptautinėje kultūrinių industrijų parodoje ICIF Schenzhen, Kinijoje, kuri vyks š.m. gegužės 11-15 d. 

Daugiau

Kviečiame mokymo įstaigas dalyvauti konkurse

Mokymasis visą gyvenimą – tai vienas iš principų, kuriuo turėtume vadovautis ne tik asmeniniame, bet ir profesiniame gyvenime. LR Ūkio ministerija ėmėsi iniciatyvos sudaryti įmonėms, vykdančioms veiklą ne trumpiau kaip vienerius metus, galimybes apmokyti darbuotojus tuo metu, kai to labiausiai reikia ir ta apimtimi, kuri yra reikalinga geresniam prisitaikymui prie nuolat kintančių darbo rinkos reikalavimų.

Daugiau

Kvietimas gyvybės mokslų įmonėms dalyvauti verslo-mokslo misijoje į Vokietiją ir Belgiją

VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia gyvybės mokslų (biotechnologijų, farmacijos, medicininės įrangos ir susijusių industrijų) sektoriaus įmones, įstaigas ir universitetus dalyvauti jungtinėje gyvybės mokslų sektoriaus verslo-mokslo misijoje į Vokietiją (Berlyną) ir Belgiją (Gentą), kuri organizuojama š.m. gegužės 16-19d. Misijoje dalyvaus ir Ūkio viceministrė Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė.

Daugiau

Kvietimas maisto sektoriaus įmonėms į verslo susitikimus Kinijoje

Lietuvos maisto sektoriaus įmonės kviečiamos dalyvauti verslo susitikimų renginyje WABEL CHINA SUMMIT, kuris vyks birželio 6-8 dienomis Šanchajuje (Kinija).

Daugiau

Kvietimas į žiedinės ekonomikos verslo misiją į Pietų Afrikos respubliką

Europos Komisija organizuoja žiedinės ekonomikos verslo misiją į Pietų Afrikos respubliką š. m. gegužės 2-5 d. Joje kviečiamos dalyvauti Europos Sąjungos aplinkosaugos, gamtos išteklių darnaus naudojimo, atliekų perdirbimo, efektyvaus išteklių naudojimo, energijos taupymo ir kitų susijusių sričių įmonės.

Daugiau

Kvietimas maisto sektoriaus įmonėms prisijungti prie delegacijos į Kanadą

ES komisaras Phil Hogan vyksta į maisto parodą SIAL CANADA 2017 gegužės 2 - 4 d., Toronte ir kviečia prisijungti maisto sektoriaus įmones prie jį lydinčios delegacijos. Parodoje būtų galimybė susitikti ne tik su Kanados, bet ir su kitais Šiaurės Amerikos verslo partneriais. 

Daugiau

Kvietimas bendradarbiauti su Kinija tyrimų ir inovacijų srityje

Kinijos mokslo ir technologijų ministerija skelbia apie programą, skirtą skatinti bendradarbiavimą su ES valstybėmis. Ši programa gali būti naudinga universitetams, mokslinių tyrimų institucijoms ir verslo subjektams, suinteresuotiems bendradarbiavimu su Kinija.

Daugiau

Kvietimas dalyvauti viešajame aukcione

Viešoji įstaiga „Versli Lietuva“ skelbia nereikalingo, netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimą viešajame aukcione

Daugiau