Kvietimai ir skelbimai

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Austrija – klestinti Europos širdis

„Eksportas: Austrija“ tęsia vertimų biuro „Ars libri“ straipsnių seriją. Kaip ir anksčiau dalijamės kalbinėmis įžvalgomis, įdomiais faktais apie šalies kalbą ir verslo etiketą. Austrijos nedarbingumo rodiklis nuo 1960 m. iki 2013 m. buvo 4,59 procentai, tai – antras šalis pagal mažiausią nedarbingumą

Daugiau

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų idėjų konkurse laukiami ir lietuvių pasiūlymai

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų technologijų (angl. cleantech) konkurse „Climate Launchpad“, kuriame dalyvauja 36 šalys, jau trečius metus savo idėjas pristatys ir lietuviai.

Daugiau

Pozityvių pokyčių kūrėjai bursis „ChangeMakers‘ON CAMP 2017“

Pirmojoje tarptautinėje socialinių inovacijų ir verslo programoje „ChangeMakers‘ON“ (programą sudaro hakatonai, stovyklos ir inkubatorius - aut. past.)  intensyviai ruošiamasi vasaros stovyklai. „ChangeMakers‘ON“ – tai programa, įgyvendinama bendradarbiaujant VšĮ „Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas“, Kauno technologijos universitetui bei VšĮ „Versli Lietuva“.

Daugiau

Organizuojame verslo misija į Daniją / IRT sektorius

VšĮ „Versli Lietuva“ vykdo Lietuvos IRT įmonių eksporto plėtros projektą į Daniją. Kviečiame prisijungti SVV įmones, teikiančias IT paslaugas arba gaminančias IT produktus!

Daugiau

Kvietimas į verslo misijas PAR, Kanadoje ir JAE

VšĮ „Versli Lietuva“ vykdo eksporto plėtros projektą į tikslines rinkas ir kviečia prisijunti prie verslo misijų į PAR, Kanadą ir JAE! Kviečiame SVV ir dideles verslo įmones, gaminančias ir eksportuojančias lietuviškos kilmės gaminius.

Daugiau

Kvietimas gynybos sektoriaus įmonėms į verslo misiją Izraelyje

VšĮ „Versli Lietuva kartu“ su Lietuvos ambasada Izraelyje organizuoja Lietuvos gynybos sektoriaus įmonių verslo misiją į Izraelį. Verslo misijos metu lietuviškos kompanijos turės galimybę prisistatyti Izraelio kompanijoms, bus vykdomos kompanijų vizitacijos, gerosios patirties pasidalinimas su lietuviškomis įmonėmis, B2B susitikimai.

Daugiau

Vaikiškus rūbus ir aksesuarus kuriantys lietuviški prekiniai ženklai kviečiami dalyvauti Playtime New York parodoje

„Playtime New York” - tarptautinė vaikiškų rūbų ir aksesuarų prekinių ženklų paroda, rugpjūčio 6 - 8 dienomis vyksianti Niujorke (JAV).

Daugiau

Moterims – galimybė patekti į mokymus ir didžiausią Didžiosios Britanijos mados parodą

Tarptautinio prekybos centro (International Trade Centre) kuruojama „SheTrades Connect“ kviečia moteris verslininkes dalyvauti konkurse ir laimėti galimybę dalyvauti specializuotuose mokymuose ir pristatyti savo pavasario/vasaros kolekcijas didžiausiame Didžiosios Britanijos mados renginyje „Pure London” liepos 23-25 d.

Daugiau

Kvietimas dalyvauti konkurse ir laimėti bilietą į pramonės revoliucijos konferenciją Berlyne

Gyvenant spartaus informacinių technologijų vystymosi eroje, žengiame į 4.0 pramonės revoliuciją, plačiai paplitusią pavadinimu „Industrie 4.0“. Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai dvyliktą kartą organizuojamuose Vokietijos-Lietuvos verslo apdovanojimuose paskelbs ir SVV skirto konkurso nugalėtojus. Jame dalyvauti kviečiamos smulkios ir vidutinės Lietuvos įmonės, šių metų nominacija yra „Kelyje į 4.0 pramonės revoliuciją“. Apdovanojimus globoja Vokietijos ambasadorė Lietuvoje p. Jutta Schmitz.

Daugiau

EK projektas, skirtas besidomintiems JAV, Kanada, Čile, Indija, Kamerūnu

Europos komisija ir Europos SVV agentūra kviečia dalyvauti pilotiniame projekte „Ready2GO“, kuris skirtas padėti SVV nerti į tarptautinius vandenis ir tapti aktyvioms šiose rinkose: JAV, Kanada, Čilė, Indija, Kamerūnas. Projekte dalyvauti atrinktiems verslams bus pasiūlytos priemonės, garantuosiančios sėkmę užsienyje.

Daugiau