Kvietimai ir skelbimai

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

„Hacker Games” hakatono dalyviams talkins profesionalūs mentoriai

Žaidimų kūrėjų mentorių komandą sudarys žaidimų kūrimo įmonės „Unity” kokybės vadovas Mykolas Mankevičius bei „TutoTOONS“ programuotojų komandos vadovas Arvydas Burdulis. Techninę įrangą kuriančioms komandoms padės „Harba“ vadovaujantis programuotojas Rytis Tekorius bei VGTU „LinkMenų fabriko” elektros inžinierius Tautvydas Vitauskas.

Daugiau

8-asis „Hacker Games” hakatonas vėl kviečia dalyvius!

Birželio 16-18 dienomis įvyks jau aštuntasis nemokamas hakatonas „Hacker Games“. Šįkart kūrybinės dirbtuvės grįžta į Vilnių – renginys vyks Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) „LinkMenų fabrike”, kuriame inovatyviausios komandos dėl vertingų prizų kviečiamos rungtis programinės įrangos, žaidimų bei techninės įrangos kūrimo kategorijose.

Daugiau

Austrija – klestinti Europos širdis

„Eksportas: Austrija“ tęsia vertimų biuro „Ars libri“ straipsnių seriją. Kaip ir anksčiau dalijamės kalbinėmis įžvalgomis, įdomiais faktais apie šalies kalbą ir verslo etiketą. Austrijos nedarbingumo rodiklis nuo 1960 m. iki 2013 m. buvo 4,59 procentai, tai – antras šalis pagal mažiausią nedarbingumą

Daugiau

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų idėjų konkurse laukiami ir lietuvių pasiūlymai

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų technologijų (angl. cleantech) konkurse „Climate Launchpad“, kuriame dalyvauja 36 šalys, jau trečius metus savo idėjas pristatys ir lietuviai.

Daugiau

Pozityvių pokyčių kūrėjai bursis „ChangeMakers‘ON CAMP 2017“

Pirmojoje tarptautinėje socialinių inovacijų ir verslo programoje „ChangeMakers‘ON“ (programą sudaro hakatonai, stovyklos ir inkubatorius - aut. past.)  intensyviai ruošiamasi vasaros stovyklai. „ChangeMakers‘ON“ – tai programa, įgyvendinama bendradarbiaujant VšĮ „Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas“, Kauno technologijos universitetui bei VšĮ „Versli Lietuva“.

Daugiau

Organizuojame verslo misija į Daniją / IRT sektorius

VšĮ „Versli Lietuva“ vykdo Lietuvos IRT įmonių eksporto plėtros projektą į Daniją. Kviečiame prisijungti SVV įmones, teikiančias IT paslaugas arba gaminančias IT produktus!

Daugiau

Kvietimas į verslo misijas PAR, Kanadoje ir JAE

VšĮ „Versli Lietuva“ vykdo eksporto plėtros projektą į tikslines rinkas ir kviečia prisijunti prie verslo misijų į PAR, Kanadą ir JAE! Kviečiame SVV ir dideles verslo įmones, gaminančias ir eksportuojančias lietuviškos kilmės gaminius.

Daugiau

Kvietimas gynybos sektoriaus įmonėms į verslo misiją Izraelyje

VšĮ „Versli Lietuva kartu“ su Lietuvos ambasada Izraelyje organizuoja Lietuvos gynybos sektoriaus įmonių verslo misiją į Izraelį. Verslo misijos metu lietuviškos kompanijos turės galimybę prisistatyti Izraelio kompanijoms, bus vykdomos kompanijų vizitacijos, gerosios patirties pasidalinimas su lietuviškomis įmonėmis, B2B susitikimai.

Daugiau

Vaikiškus rūbus ir aksesuarus kuriantys lietuviški prekiniai ženklai kviečiami dalyvauti Playtime New York parodoje

„Playtime New York” - tarptautinė vaikiškų rūbų ir aksesuarų prekinių ženklų paroda, rugpjūčio 6 - 8 dienomis vyksianti Niujorke (JAV).

Daugiau

Moterims – galimybė patekti į mokymus ir didžiausią Didžiosios Britanijos mados parodą

Tarptautinio prekybos centro (International Trade Centre) kuruojama „SheTrades Connect“ kviečia moteris verslininkes dalyvauti konkurse ir laimėti galimybę dalyvauti specializuotuose mokymuose ir pristatyti savo pavasario/vasaros kolekcijas didžiausiame Didžiosios Britanijos mados renginyje „Pure London” liepos 23-25 d.

Daugiau