Naujienos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Finansinė ir nefinansinė parama verslui Šiauliuose

Verslo pradžioje bet kokia finansinė ar nefinansinė parama yra labai naudinga. O ar girdėjote apie galimybes, kurias suteikia Lietuvos darbo birža? Tik 30 proc. mūsų klientų atsako „taip“. Lietuvos darbo birža ne tik rūpinasi darbo vietų suradimu, tačiau remia ir verslių žmonių iniciatyvą kurti darbo vietą sau ar ją sukurti kitam darbo neturinčiam asmeniui.

Daugiau

Lietuvos gyvybės mokslų sektorius: potencialas yra, reikia padėti jam augti

Galimybės eksportuoti savo paslaugas bei gaminius, bendri projektai su užsienio šalių partneriais, dalijimasis patirtimi ir mokymasis iš sektoriaus lyderių – toks turėtų būti Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus kelias į sėkmę.

Daugiau
business-tools-list.jpg

Kas yra skaitmeninis verslas?

Skaitmeninis verslas – tai verslo rūšis, kai produktas ar paslauga yra suteikiama skaitmeninių technologijų, interneto pagalba. Skaitmeninio verslo sąvoka yra plati ir apima kelis verslo modelius.

Daugiau

Grįžtantys emigrantai šoka į verslininkų batus

Kalbame apie emigraciją ir jos tempus, kurių sparta yra grindžiama nepalankia ekonomika, dideliais mokesčiais bei nepakankama gyvenimo kokybe. Siekiame stabdyti emigraciją, tačiau kaip elgiamės su tais, kurie pasirenka kelią atgal? Jiems kyla daug klausimų, kurie stabdo vidinį norą grįžti į gimtąją šalį. Du buvę emigrantai - Vidas Vinciūnas ir Arūnas Bagdanovas - patogų ir užtikrintą gyvenimą Norvegijoje pakeitė į verslą tarp savų sienų.

Daugiau

Paroda „Laser World of Photonics 2017“ – vienas iš Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio pradžios rengnių

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su dvylika Lietuvos lazerių sektoriaus įmonių dalyvavo vienoje didžiausių ir reikšmingiausių pasaulio lazerių sektoriaus parodų Laser World of Photonics 2017, kuri įvyko 2017 m. birželio 26-29 d., „Messe Munich” parodų rūmuose Miuncheno mieste, Vokietijoje. Kartu su paroda rengiamas kongresas pritraukia autoritetingus fotonikos protus iš viso pasaulio. Jau ketvirtą kartą surengtą Lietuvos nacionalinį stendą koordinavo VŠĮ „Versli Lietuva“.

Daugiau

Verslo konsultantų tinklas - pirmojo etapo apžvalga

2016 m. liepos mėn. startavo priemonė „Verslo konsultantas LT“, pagal kurią teikiamos kompensacijos už VKT gautas konsultacijas. 2017 m. gegužės mėn. buvo suteikta paskutinė Verslo konsultantų tinklo pirmojo etapo konsultacija.

Daugiau

Milijardinė Kinija – eksporto galimybės

„Eksportas: Kinija“ tęsia vertimų biuro „Ars libri“ straipsnių seriją. Šiuose straipsniuose dalijamės kalbinėmis įžvalgomis, įdomiais faktais apie šalies kalbą ir verslo etiketą. Kinijoje gaminama daugelis kasdienio naudojimo produktų, taip pat pagaminama daugiausiai pasaulyje cemento ir 67 proc. dviračių. Eksporto dydis iš Kinijos į JAV keturis kartus didesnis, nei iš JAV į Kiniją.

Daugiau

Lietuvos gyvybės mokslų sektorius pristatytas didžiausiame šios srities forume „BIO International Convention 2017“

Birželio 19-22 dienomis San Diege (JAV) vyko didžiausias pasaulyje gyvybės mokslų forumas „BIO International Convention 2017“, kuriame buvo pristatytas ir Lietuvos gyvybės mokslų sektorius.  Apie Lietuvą kalbėta net keliuose forumo renginiuose – plenarinėje ir „Global Innovation Hubs“ sesijose. Pirmojoje Lietuvą pristatė ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius. Antrojoje apie Lietuvą kaip inovacijų hub‘ą kalbėjo VšĮ „Versli Lietuva“ Gyvybės mokslų sektoriaus plėtros vadovė Donata Mauricaitė.

Daugiau

Lietuviai Laser World of Photonics 2017 parodoje sulaukia nemažai dėmesio

„Laser World of Photonics 2017“ yra viena iš reikšmingiausių parodų pasauliniame lazerių sektoriuje, todėl joje dalyvauja tiek pasaulyje puikiai žinomi vardai, tiek ir jaunesnės įmonės, kurios tik bando įsitvirtinti su savo produktu rinkoje. Tai puiki galimybė pristatyti savo įmonės veiklą, produktus ar paslaugas, užmegzti naudingus verslo santykius su Vokietijos ir tarptautinių kompanijų atstovais.

Daugiau
CMON10.jpg

Socialinių inovacijų stovykla "ChangeMakers'ON CAMP 2017"

Praėjusią savaitę birželio 16-22 dienomis IntegraHouse vyko socialinio verslo ir inovacijų stovykla ChangeMakers‘ON Camp. Šiandien populiaru kalbėti apie globalius pokyčius, socialinį poveikį ir daugelį kitų dalykų susijusių su socialiniu verslumu. Tačiau didžiausias iššūkis  – kaip padaryti socialines idėjas pelningomis ir sukurti tvarų verslo modelį? Dėl to šešios komandos visą savaitę turėjo galimybę konsultuotis su daugiau nei 40 ekspertų finansų valdymo, komunikacijos, kultūros vadybos ir kitose srityse. Mokymų metu atsakyta į klausimus kaip darni plėtra padeda socialiniam verslui augti, kaip vystyti produkto plėtros, finansavimo, marketingo strategijas?

Daugiau