Naujienos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Slovakija – šalis – aukso vidurys

„Eksportas: Slovakija“ tęsia vertimų biuro „Ars libri“ straipsnių seriją. Kaip ir anksčiau dalijamės kalbinėmis įžvalgomis, įdomiais faktais apie šalies kalbą ir verslo etiketą. Sakoma, kad slovakai nėra tokie uždari kaip skandinavai ir nėra perdėtai draugiški kaip Balkanų šalių žmonės. Puikus variantas ieškantiems aukso vidurio.

Daugiau

Lietuva nuosekliai stiprina lyderio pozicijas gyvybės mokslų srityje

Lietuva nuosekliai įgyvendina ambiciją iki 2020 m. tapti gyvybės mokslų centru Baltijos ir Šiaurės šalių regione. 2018 m. rugsėjo 26-27 d. jau ketvirtą kartą vyks tarptautinis gyvybės mokslų forumas „Life Sciences Baltic“, o forumo globėja – LR Prezidentė D. Grybauskaitė.

Daugiau

Kokią Lietuvą mes norime kurti šiandien, rytoj?

„Verslios Lietuvos“ komanda visų pirma savo šalį nori kurti: mes norime auginti inovatyvią, modernią, kūrybingą, verslią Lietuvą ir siekiame, kad pasaulis sužinotų apie mūsų šalies pasiekimus, kurie veda Lietuvą tarptautinio pripažinimo ir konkurencingumo link. 

Daugiau

Kokie žmonės darbuojasi „Spiečiuje“?

Nuo Alytaus „Spiečiaus“ atidarymo praėjo beveik 10 mėnesių ir jame apsigyveno 14 nuolatinių gyventojų. Tai kūrybingi, verslūs žmonės, kurie nuolatos mokosi ir tobulėja renginių metu bei vieni iš kitų. Šie žmonės ne tik intensyviai verslauja, bet ir aktyviai prisideda prie Alytaus gerovės kūrimo.

Daugiau

Jaunimo verslumo skatinimo renginiai Lietuvos miestuose

Nuo kovo 29 d. prasidėjęs renginių ciklas skirtas jaunimui „Mano rinka – skaitmeninis pasaulis“ keliauja po įvairius Lietuvos. Šių renginių metu jaunimas bus supažindinamas su verslo formos pasirinkimu, verslo plano rašymu, finansavimo galimybėmis bei kaip tikslingai panaudoti skaitmenines technologijas rinkodaros tikslais. Tai puiki galimybė jaunimui susipažinti su verslumo pagrindais, įgyti naujų kompetencijų ir taip greičiau paskatinti karjeros galimybes. Artimiausi renginiai, suskubkite registruotis!

Daugiau

Kviečiame dalyvauti apklausoje dėl naujo akseleratoriaus steigimo

Finansavimas - vienas iš kertinių aspektų, nuo kurio priklauso, ar verslas išvys dienos šviesą. Ūkio ministerija planuoja įgyvendinti naują rizikos kapitalo finansinę priemonę „Akseleravimo fondas“, pagal kurią bus steigiamas rizikos kapitalo fondas, investuosiantis į naujų perspektyvių idėjų vystymą kartu teikiant idėjų autoriams aktyvias verslo vystymo / akseleravimo paslaugas (mentorystė, ekspertinės konsultacijos, teisinė pagalba, rinkodaros strategija ir kita). Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, siekdama įgyvendinti minėtą priemonę, atlieka rizikos kapitalo priemonėmis pasinaudojusių įmonių apklausą. Tad kviečiame aktyviai dalyvauti apklausoje visus pradedančiuosius verslininkus bei startuolius!

Daugiau

Nemokami webinarai apie Japoniją: tarpkultūriniai skirtumai, mokesčių reformos, išmanieji miestai

Europos Sąjungos – Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras informuoja apie artimiausius nemokamus webinarus apie Japoniją, kurie vyks balandžio mėnesį. Prisijungę vartotojai galės sužinoti naujausias Japonijos rinkos tendencijas šiose srityse: tarpkultūriniai skirtumai, mokesčių reformos, išmanieji miestai.

Daugiau

Naujieji Verslios Lietuvos partneriai teikia nemokamą teisinę pagalbą

Kaip parengti paslaugų sutartį? Kaip apsaugoti intelektinę nuosavybė? O kaip išspręsti ginčą su klientu? Šie ir kiti klausimai gali kilti kiekvienam verslininkui. Į šiuos ir kitus teisinius klausimus atsakyti gali padėti Vilniaus universiteto Teisės klinika. Praėjusią savaitę VšĮ "Versli Lietuva" kartu su Teisės klinika pasirašė bendradarbiavimo sutartį ir tapo partneriais.

Daugiau

Lietuvos verslininkai susipažino su Pensilvanija

Balandis – bene intensyviausias mėnuo „Eksporto klubų“, kuriuos organizuoja „Versli Lietuva“ lankytojams. Šią savaitę jų vyksta ne trys – Klaipėdoje ir Vilniuje kalbamės apie Norvegiją ir jos mokesčių sistemą, antradienį diskutavome apie Pensilvaniją (JAV).

Daugiau

Lietuvos gyvybės mokslai pristatyti ES klasteriams

Kovo pabaigoje Sienoje (Italija) vyko kasmetinis Europos Sąjungos (ES) gyvybės mokslų klasterius vienijančio tinklo „Council of European BioRegions“ (CEBR) susitikimas, kuriame buvo pristatytos naujausios šio sektoriaus tendencijos, diskutuota dėl Europos, kaip konkurencingo regiono, pozicijų stiprinimo. Renginyje ES klasterių atstovai dalijosi patirtimi bei iššūkiais, su kuriais jie susiduria koordinuodami klasterių veiklas ir išsigrynino organizacijos viziją bei misiją – telkti lyderiaujančius Europos gyvybės mokslų sektoriaus klasterius ir didinti bendrų sektorinių iniciatyvų skaičių.

Daugiau