Naujienos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Startavo penktasis startuolių renginys „LOGIN Startup Fair”

Šiandien prasidėjo penktasis VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas pagrindinis startuolių renginys Vidurio ir Rytų Europoje – „LOGIN Startup Fair”. Šis renginys kasmet sutraukia virš 100 atrinktų perspektyviausių regiono startuolių, virš 50 vietinių ir užsienio rizikos kapitalo fondų bei sukuria tūkstančius kontaktų mezgimo galimybių.

Daugiau

Idėjos pigios. Jų įgyvendinimas – neįkainojamas

Taip startuolių politikos konferencijoje, kuri vyko Tech Parke Vilniuje, teigia Michelle Messina, Explora International vadovė.

Daugiau

„Login Startup Fair” šiais metais lankytojams siūlys susikonstruoti savo robotą

Gegužės 24-25 d. vyksiantis „Login Startup Fair” be pasaulinio lygio pranešėjų taip pat žadą visą pluoštą kūrybinių veiklų – specialiai įrengtoje techninės įrangos ir išradimų zonoje, vyks kūrybinės dirbtuvės, kuriose lankytojai galės susikonstruoti savo robotą, pagroti lazeriniais instrumentais ar pradėti ruoštis Marso kolonizacijai.

Daugiau

Visiems atviras LOGIN Startup Fair šiemet persikels į Vilnius Tech Park

Jau penktą kartą vykstanti LOGIN Startup Fair šiais metais keliasi į didžiausią startuolių parką Baltijos šalyse ir Skandinavijoje – Vilnius Tech Park. Dvi dienas – gegužės 24 ir 25 d. - vyksianti LOGIN Startup Fair šiemet, kaip ir kasmet, atvira visiems – įėjimas bus nemokamas.  

Daugiau
login-startup-fair-2017.1766.png

“LOGIN Startup Fair” - nuo pasėlių stebėjimo žemės ūkyje iki atlikėjų paieškos platformos

VŠĮ  “Versli Lietuva” organizuojama startuolių mugė “LOGIN Startup Fair” susilaukia susidomėjimo ne tik  iš Lietuvos, bet ir iš užsienio startuolių. Ši mugė - didžiausias tokio pobūdžio renginys Vidurio ir Rytų Europoje. LOGIN Startup Fair kasmet sukviečia daugybę vietinių bei užsienio rizikos kapitalo fondų ir investuotojų, kuriems savo idėjas ir verslo planus pristato virš 100 atrinktų perspektyviausių startuolių iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Daugiau

Lietuviškasis „PIGEON“ dalį gamybos kelia į Lietuvą

„Kadangi gamyba jau pradėta ir vyksta Kinijoje, perkelti visus procesus būtų nelogiška ir kainuotų labai daug brangaus laiko, ypač kai didžioji dalis gaminio yra išdirbta iki galo. Vis dėlto, jeigu norime turėti ne tik patrauklų, bet ir kokybišką bei tvarų produktą, turime maksimaliai investuoti į kokybės kontrolę ir užtikrinti galutinio produkto tvarumą“, – pasakoja sulankstomo paspirtuko „Pigeon“ kūrėjas Ignas Survila.

Daugiau

„LOGIN Startup Fair” - nuo pasėlių stebėjimo žemės ūkyje iki atlikėjų paieškos platformos

VŠĮ  „Versli Lietuva” organizuojama startuolių mugė „LOGIN Startup Fair” susilaukia susidomėjimo ne tik  iš Lietuvos, bet ir iš užsienio startuolių. Ši mugė - didžiausias tokio pobūdžio renginys Vidurio ir Rytų Europoje. LOGIN Startup Fair kasmet sukviečia daugybę vietinių bei užsienio rizikos kapitalo fondų ir investuotojų, kuriems savo idėjas ir verslo planus pristato virš 100 atrinktų perspektyviausių startuolių iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Daugiau

Lietuvių moterų kūrinys įkvepia jaunystei

Dvi farmacininkės Birutė Kaušilaitė (35) ir Ineta Putnienė (32) sukūrė ypatingą veido kaukių liniją „Lecler“. Priemonių sudėtyje nėra jokių odai kenkiančių medžiagų: sulfatų, parabenų ir toksinų. Tad vos metus gyvuojančio verslo kūriniai jau spėjo sulaukti ne tik Lietuvos, bet ir Jungtinės Karalystės moterų susižavėjimo. 

Daugiau