> Pranešimai spaudai
Verslo pradžia Eksporto plėtra Leidimai verslui SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Lietuviškos sultys išteka į kitas šalis

„Vaisių sulčių“ direktorius Dmitrijus Čudakovas: "Versli Lietuva" 5 kontaktų paslauga padėjo mums įžengti į Rusijos rinką.

 

Obuolių sulčių skonis mieliausias lietuvių gomuriui. Tačiau savo vietą šaldytuvuose vis dažniau randa ir obuolių sultys su aronijomis, šaltalankiais ar rabarbarais. Į tokias sultis tiesiasi ir užsieniečių rankos, tad gamintojai vis labiau dairosi į kitų šalių rinkas.

Pranešimai spaudai

 • Lietuva apdovanota už eksporto skatinimo iniciatyvą

  VšĮ "Versli Lietuva" organizacija pelnė tarptautinį pripažinimą ir apdovanota garbingu antros vietos diplomu už eksporto skatinimo projektą "Konkurencingumo centras" pasaulinėje prekybą skatinančių organizacijų konferencijoje ir apdovanojimuose 2012. Renginys vyko spalio 18-19 dienomis Malaizijoje. Renginį organizavo Tarptautinis prekybos centras (ITC - International Trade Centre), kurio misija - padėti smulkiajam verslui plėsti eksporto rinkas besivystančiose ir pereinamojo laikotarpio šalyse ir kartu su partneriais teikti subalansuotus ir integruotus plėtros sprendimus privačiajam sektoriui, prekybą remiančioms institucijoms ir politikos formuotojams.

  2012-10-25Versli Lietuva
 • Dvi Lietuvos verslą skatinančios iniciatyvos pretenduos į Europos verslininkystės apdovanojimus

  Pretendentais į Europos verslininkystės apdovanojimus Ūkio ministerija pripažino Jungtinių Tautų vystymo programos Lietuvoje įgyvendintą projektą „Vartai: įmonių socialinės ir aplinkosauginės inovacijos“ ir VšĮ „Versli Lietuva“ projektą „Konkurencingumo centras“. Šie projektai konkuruos su kitų Europos šalių projektais dėl nugalėtojo vardo.

  2012-07-19Versli Lietuva
 • Įmonių konkurencingumas – svarbi sąlyga siekiant plėtros

  Konferencijoje „Konkurencingas verslas – šalies gerovės garantas“ kalbėta apie šalies ir verslo konkurencingumą, apie naujas galimybes ir privalumus verslui dalyvaujant projekte „Konkurencingumo centras“, kurį įgyvendina VšĮ „Versli Lietuva“.

  2011-10-07Versli Lietuva
 • „Ecoservice“ pirmoji Lietuvoje įsidiegė aplinką tausojančią vadybos sistemą

  Komunalinių paslaugų ir ekologijos verslo bendrovė „Ecoservice“ pirmoji Lietuvoje įsidiegė Europos Sąjungos aplinkosaugos vadybos ir audito sistemą EMAS (angl. Eco-management and Audit Scheme). Minėtą sistemą bendrovė įsidiegė dalyvaudama projekte „Konkurencingumo centras“, kurį nuo 2009 metų liepos mėnesio įgyvendina VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“ ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“. Sistema įpareigoja bendrovę ir kiekvieną jos darbuotoją atsakingai elgtis aplinkos atžvilgiu ir prisidėti prie tvaraus vystymosi.

  2011-05-24Versli Lietuva
 • Paskelbti pasaulio valstybių konkurencingumo reitingai - 2011

  Pasaulio valstybių konkurencingumo tyrime (IMD World Competitivenss Yearbook 2011) Lietuva kaip ir pernai aukščiausias pozicijas užėmė pagal dirbančių moterų skaičių (1 vieta), komunikacijų technologijų panaudojimą (2 vieta), taip pat esame 5-je vietoje pagal mobiliųjų telefonų vartotojų skaičių, interneto prieigą, aukštas pozicijas užimame pagal galimybes pradėti verslą, užsienio investicijų pritraukimą. Tyrime buvo vertinama šalies ekonominė būklė, valdžios ir verslo veiklos efektyvumas, infrastruktūra. Pagal šalies ekonomikos būklės vertinimą pakilome net 4 punktais iš 57 vietos į 53: išaugo tiesioginės investicijos šalies viduje, padidėjo BVP skaičiuojant vienam gyventojui, išaugo eksportas.

  2011-05-18Versli Lietuva
 • Pažangi aplinkosaugos vadybos ir audito sistema EMAS – Lietuvos verslininkams

  Lietuvos ekonominės plėtros agentūra (LEPA) kviečia mažas ir vidutines Lietuvos įmones įsidiegti aplinkosaugos vadybos ir audito sistemą EMAS (angl. Eco-Management and Audit Scheme). Artimiausiu metu bus atrinka 10 mūsų šalies įmonių, kurioms nebus taikomi sistemos diegimo bei sertifikavimo mokesčiai.

  2011-03-14Versli Lietuva
 • Daugiau nei 100 įmonių dalyvauja lyginamojoje konkurencingumo analizėje

  VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva“, įgyvendindama projektą „Konkurencingumo centras (1 etapas)“, kviečia Lietuvos įmones atlikti savo veiklos lyginamąją analizę, lyginant savo veiklos rodiklius su kitomis Lietuvos ir užsienio kompanijomis, taip pat sužinoti stipriausius ir silpniausius savo veiklos aspektus bei tobulintinas sritis.

  2011-03-14Versli Lietuva
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas