Projektai

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Startup Lithuania

Startuolių ekosistemos skatinimo platforma. Konsultacijos, renginiai, startuoliams ir inovacijoms palankios aplinkos kūrimas.

Daugiau

Bendradarbystės centras

Bendradarbystės centras "Spiečius" - tai moderni ir šiuolaikiška erdvė verslui.

Daugiau
EDB naujienu baneris

Eksportuotojų Duomenų Bazė

Įrankis skirtas užsienio kompanijoms, kurios ieško patikimų partnerinių Lietuvoje. EDB skelbiama informacija apie mūsų šalies gamintojus ir paslaugų tiekėjus iš įvairių verslo sektorių

Daugiau
VKT_logo.png

Verslo Konsultantų Tinklas

Lengvai prieinama skaidri sistema, kuri sukurta, siekiant padėti SVV subjektams, jauniems verslams, jų lyderiams auginti kompetencijas ir verslą.

Daugiau

Life Sciences Baltics 2016

Tai didžiausias tarptautinis gyvybės mokslų forumas šiaurės Europoje, kur susitinka biotechnologijų, farmacijos ir medicinos prietaisų ekspertai iš viso pasaulio. Tai puiki galimybė atrasti naujus partnerystės horizontus, dalintis pasaulį keičiančiomis id

Daugiau

Nacionalinis mentorių tinklas

Nacionalinis mentorių tinklas - tai virtuali platforma, kur patyrę verslininkai susitinka su naujokais ir dalijasi savo patirtimi, žiniomis bei įgūdžiais. Mentorystė - tai patyrusio ir pradedančiojo verslininkų bendravimas, siekiant padėti pradedančiajam verslininkui gauti verslo valdymo žinių iš patyrusio verslininko, patobulinti asmenines bendravimo savybes ar įgyti tam tikrų įgūdžių. Tai savanoriška ir neatlygintina veikla, naudinga abiems dalyvaujančioms pusėms.

Daugiau