Sėkmės istorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti
Beniusiene

Plungėje duris atvėrė laisvalaikio kūrybos dirbtuvėlės šeimai

Ar įmanoma išgyventi ne pelno siekiančioms organizacijoms, teikiančioms visokeriopą pagalbą šeimai? Kokios paslaugos yra reikalingiausios ir kaip tapti pagalbos gavėjų šeimos draugais? Į tokius ir panašius klausimus atsakymo ieško Plungėje spalio viduryje veiklą pradėjusios VšĮ „Edukacija kitaip“ kūrėjos. Į įstaigą susibūrusios keturios veiklios ir energingos savo srities profesionalės pradėtą veiklą apibūdina trumpai: „Tai - laisvalaikio kūrybos dirbtuvėlės visai šeimai“.

Daugiau

Skandinavijoje dirbę Ramūnas ir Artūras verslauti grįžo į Lietuvą – Šakiuose įkūrė sulčių spaudyklą

Kelerius metus Norvegijoje praleidęs Artūras Marcinkevičius ir Danijoje dirbęs jo bičiulis Ramūnas Venslovaitis nuo pirmų emigracijos dienų žinojo, kad gyventi ten tikrai neliks. Galvoje pradėjus suktis verslo idėjoms grįžimas į Lietuvą tapo tik laiko klausimu. Dabar vyrai jau yra kone pusmetį Šakiuose veikiančios sulčių spaudyklos „Sulčiukas“ įkūrėjai. Nors abu sutinka, kad pradžia buvo nelengva, rezultatu vyrai džiaugiasi ir nesigaili pasiryžę veikti.

Daugiau
Saules zuikutis

Kaišiadoryse vaikų kambarį-užkandinę atidariusi J.Lagūnavičiūtė: „Norėjau pabėgti nuo didmiesčio“

Dažnas įmonę steigti sumanęs verslininkas visų pirma žvalgosi į Vilnių, o jei ne į sostinę, tai bent į didesnius šalies miestus – Kauną, Klaipėdą. Didesnė konkurencija jų nebaido, nes vilioja didesnis žmonių – potencialių klientų – srautas, kas reiškia ir didesnes galimybes pelningai dirbti. Jolanta Lagūnavičiūtė – viena iš tų, kurie ėjo kitu keliu. „Bėgau nuo to didmiesčio, nuo vartotojiškos visuomenės“, – kalbėjo Kaišiadoryse vaikų kambarį-užkandinę įkūrusi moteris.

Daugiau
Medalika

Įsegusi draugei personalizuotą medalį, sumanė imtis tokio verslo

Irinos Korovinos kurti personalizuoti apdovanojimai – tai ne tik aksesuarai kiekvienai dienai ar ypatingai progai, tai kartu ir žmogaus asmenybės įvertinimai. Jos darbai yra vienetiniai, kiekvienas sukurtas darbas turi savo pažymėjimą – diplomą. Šiuo metu moteris plėtoja neseniai įkurta prekės ženklą „Medalika“.

Daugiau
Animaciniai

Vaikus džiugina rūbais ir aksesuarais su animaciniais herojais

Vita Monkūnienė, apgynusi KTU magistrantūros diplomą ir gavusi aukščiausią įvertinimą, nusprendė, kad įgytų žinių ji negali „padėti į stalčių“. „Mano darbas buvo vienas tarp 3 geriausių, tai taip pat buvo didelė motyvacija. Neužtenka žinoti, reikia parodyti, jog žinai. Augindama dukrytę aš ir subrandinau savo verslo idėją. Ėmiausi veiklos toje srityje, kurią išmanau“, - pasakojo V.Monkūnienė. 

Daugiau
Voymigo

Skėtį autostopininkams sukūręs Laurynas Zavadskis: „Idėja kilo patiems bekeliaujant“

Tam, kad įsiveržtum į verslo pasaulį ir pasiūlytum rinkai ką nors patrauklaus, nebūtina sukurti visiškai naujo produkto, - rašo portalas 15min.lt. Viena iš idėjų – patobulinti ir šiandieniniams poreikiams labiau pritaikyti jau rinkoje esantį produktą. Būtent tokiu keliu drąsiai žengia Ekonomikos ir politikos mokslų studentas Laurynas Zavadskis, su keliais draugais sukūręs skėtį, puikiai tinkantį autostopu keliaujantiems žmonėms.

Daugiau
Soundest

Trečiu bandymu sėkmingą startuolį įkūręs R.Laurinavičius: „Siekiame sukurti pasaulinio masto produktą"

Trečias kartas ambicingam ir kūrybiškumo nestokojančiam Ryčiui Laurinavičiui nemelavo. Du ne itin sėkmingus startuolius sukūręs vyras nepabūgo bandyti dar kartą, taip gimė dabar sėkmingai veikiantis ir tarptautinėje rinkoje jau įsitvirtinęs „Soundest“. „Lietuviai bijo pripažinti nesėkmes, man tai nesunku. Pritrūko patirties, buvau dar jaunas“, – šypsodamasis pirmąsias nesėkmes prisiminė R.Laurinavičius. Kodėl ėmėsi bandyti laimę dar kartą, „Soundest“ įkūrėjas atsakė paprastai – norėjo įrodyti, kad gali sukurti lyderiaujantį tarptautinį produktą, tai buvo ambicija.

Daugiau
Sentlauza

Kuriant savo verslą svarbiausia – nenuleisti rankų

Įmonės „Snetlauža“ direktorius Richardas Laužadis penkerius metus darbavosi užsienyje. Būdamas ten vyras susimąstė, kodėl gi jis negalėtų pradėti savo verslo. „Užsidegiau šia mintimi, susiradau bendramintį Sergejų ir kartu pradėjome ieškoti idėjų, kurios būtų perspektyvios ir atneštų mums pajamų. Turėjome įvairių minčių, tačiau paanalizavę rinką suprasdavome, kad Rokiškyje jos nepasiteisins“, - sako R. Laužadis.

Daugiau
Sparnai

„Integrated Optics“ direktorius E.Pabrėža: „Sparnų“ nauda – kompetentingo darbuotojo įgijimas“

Pasibaigęs „Verslios Lietuvos“ organizuotas jaunųjų eksporto lyderių projektas „Sparnai“ – sukūrė 650 000 Eur vertės ir besiplečiančioms Lietuvos įmonėms atvėrė 47 rinkų duris. Jaunuoliams tai buvo galimybė įgyti neįkainojamos patirties ir įsidarbinti Lietuvoje, o įmonėms – naudojant nedidelius resursus gauti motyvuotą ir kvalifikuotą specialistą. Vienos iš „Sparnų“ programoje dalyvavusių įmonių „Integrated Optics“ vadovas Evaldas Pabrėža labiausiai vertino – profesionalią pagalbą. Įmonės savininko teigimu, didžiausia iš „Sparnų“ gauta nauda – tai, kad pavyko su „sparniuku“ sutarti dėl nuolatinio darbo įmonėje - rašo portalas 15min.lt.

Daugiau
Spalvingi renginiai

Šiaulietės verslas – šventė miestiečiams ir miesto svečiams

,,Mano verslas – tai nesibaigianti šventė”, - teigia Justina Dranginytė-Stočkė, pristatydama savo renginių ir švenčių organizavimo įmonę “Spalvingi renginiai“. Šiaulių universitete ši jauna moteris įgijo edukologijos magistrantūros laipsnį, o po to kurį laiką dirbo kaimo mokyklėlėje. Dar studijų metais Justina dirbo užsienyje, tad atsiradus galimybei ši jauna veržli moteris ir vėl išvyko į Londoną. Galiausi įvairi patirtis ne tik nepakišo jai kojos, bet ir padėjo pamatus sėkmingam verslui.

Daugiau