> „Versli Lietuva“ kviečia mokytis pradėti ir plėtoti sėkmingą verslą
Verslo pradžia Eksporto plėtra Leidimai verslui SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Kęstutis Kasparavičius, rašytojas ir iliustratorius Kęstutis Kasparavičius, rašytojas ir iliustratorius

Vienas žinomiausių vaikiškų knygelių rašytojas, knygų iliustratorius ir jau „lietuviškuoju Andersenu“ tituluojamas Kęstutis Kasparavičius praėjusių metų pabaigoje pirmą kartą lankėsi tarptautinėje Frankfurto knygų mu

„Versli Lietuva“ kviečia mokytis pradėti ir plėtoti sėkmingą verslą

Straipsnio kuratoriai Versli Lietuva Atnaujinta: 2011-12-28
 

Renginio organizatoriai VšĮ „Versli Lietuva“ ir Ūkio ministerija į nemokamą renginį kviečia visus: dar tik planuojančius pradėti savo verslą, jau esamus verslininkus, ieškančius būdų, kaip toliau augti, norinčius papildyti ekonominių žinių bagažą bei ieškančius, kaip turiningai praleisti laiką.

„Per dvi renginio dienas daugiau kaip 20 sėkmingų verslininkų pasakos, kas paskatino juos pradėti savo verslą ir ko reikia, kad jis būtų sėkmingas, konsultantai atsakys į visus dalyviams kylančius klausimus apie verslo pradžią, pavyzdžiui, iš kur gauti pinigų verslui pradėti“, – pasakojo Dovydas Varkulevičius, VšĮ „Versli Lietuva“ Verslumo departamento direktorius.

Verslumo skatinimo renginį atidarys ūkio ministras Rimantas Žylius. Gero verslo pavyzdžius pateiks Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas ir „Delfi“ portalo vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė. Į tarptautinius vandenis palydės Willas Cardwellas, bendrovės, rengiančios verslo vadovus, direktorius. Dainininkės Alinos Orlovos prodiuseris, „Bombos“ vadovas Lauras Lučiūnas ir Vilius Alesius, grupės „Skamp“ narys, atstovaus pramogų pasaulio verslininkams, Tomas Ramanauskas, „Love“ kūrybos direktorius – reklamos vilkams, o suprasti mokesčių sistemą padės Artūras Kapitanovas, mokesčių ekspertas. Praktinius seminarus ves lyderių mokytojas Algirdas Karalius, „Lietuvos Junior Achievement“ atstovai, iš Airijos atvykę „Google“ darbuotojai, auditoriai iš „Ernts&Young“ mokys kaip teisingai apskaičiuoti verslo perspektyvas. Patyrimu taip pat dalinsis verslo informacijos centrų, verslo inkubatorių atstovai, sėkmingo smulkaus ir vidutinio verslo savininkai, patyrę vadybininkai.

Renginio „Versli Lietuva“ metu visi apsisprendę pradėti nuosavą verslą galės gauti nemokamą „Pirmųjų verslo metų paslaugų čekį“. Jis garantuoja, kad pradedantieji verslininkai, įsteigę savo pirmąją įmonę per artimiausius šešis mėnesius, galės pasinaudoti 50 nemokamų valandų konsultacijų, 24 valandų mokymų, virtualaus biuro paslaugomis ir kt.

Šis dviejų dienų renginys yra Europos verslo savaitės baigiamasis renginys. Europos verslo savaitės metu siekiama visuomenei parodyti smulkiojo verslo svarbą šalies gyvenimui, supažindinti su jo kuriama verte ir kuo daugiau iniciatyvių žmonių padrąsinti kurti savo verslą.

 
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas