Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Projektas „Tarptautinio konkurencingumo link“ sėkmingai įgyvendintas

VšĮ „Versli Lietuva“ informuoja, kad baigėsi ketverius metus trukęs projektas „Tarptautinio konkurencingumo link“ (projekto Nr. VP2-2.2-ŪM-03-V-03-001) ir buvo sėkmingai įgyvendintos su juo susijusios veiklos. 

Daugiau

Pakuotės sektoriaus verslininkai gilins bendradarbiavimą su Skandinavija

Spalio 7-ąją Lietuvoje prasidėjęs valstybinis Švedijos karaliaus Karloso XVI Gustavo ir karalienės Silvijos vizitas verslininkams dar kartą priminė apie Skandinavijos rinkose esančias galimybes. Efektyvų ekonominį Švedijos ir Lietuvos bendradarbiavimą rodo ir skaičiai - prekių apyvartos vertė tarp Lietuvos ir Švedijos yra didžiausia lyginant Lietuvos prekybą su kitomis Skandinavijos šalimis.

Daugiau

Pasirašytos sutartys dėl projektų finansavimo pagal priemonę „Naujos galimybės LT“

Šiandien, spalio 7 d., VšĮ „Versli Lietuva“ ir „Lietuvos verslo paramos agentūra“ pasirašė sutartis dėl projektų finansavimo pagal priemonę „Naujos galimybės LT“. Bus finansuojami trys projektai, kurių bendra vertė siekia 960 258 Eur, Iš viso finansavimu pasinaudos 224 įmonės, iš kurių 121 unikalios, kurios dalyvaus 29 renginiuose (20 parodų ir 9 verslo misijos).  

Daugiau

Kvietimas turizmo įmonėms: nepraleiskite progos pristatyti savęs Š. Europos rinkoms

Kviečiamos Lietuvos turizmo įmonės pristatyti savo veiklą dalyvaujant nacionaliniuose Lietuvos stenduose tarptautinėse turizmo parodose  „MATKA 2016“ ,Helsinkyje, bei „FERIE FOR ALLE 2016“ Herninge mieste, Danijoje.

Daugiau

Naujienos iš rinkų: Gruzijoje pradėjo veikti dar viena elektroninė viešųjų pirkimų ir konkursų sistema

Naujojoje etenders.ge sistemoje, panaudotos geriausios praktikos, kuriomis naudojasi tokios organizacijos kaip ADB, Pasaulio bankas ir Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas ir kitos. Šioje sistemoje veikia keturi pilnai automatizuoti viešųjų pirkimų mechanizmai: vieno voko, dviejų vokų, atvirkštinio aukciono ir apribotų procedūrų.

Daugiau

Ūkio ministerija pateikė Vyriausybei svarstyti viešųjų pirkimų pertvarkos įstatymų projektus

Ūkio ministerija parengė ir pateikė Vyriausybei svarstyti įstatymų projektus, kuriais pertvarkomos viešųjų pirkimų taisyklės: jos supaprastinamos ir didinamas jų lankstumas, mažinama administracinė našta, gerinamos smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių dalyvavimo viešuosiuose pirkimuose sąlygos. Naujasis pirkimų reguliavimas taip pat bus labiau pritaikytas aplinkosaugos, inovacijų politikos, socialiniams ir ekonominiams klausimams spręsti. Šie įstatymų projektai šiandien buvo svarstyti Vyriausybėje vykusiame ministerijų atstovų pasitarime. Įvertinus pasitarime išsakytas pastabas patikslinti įstatymų projektai bus svarstomi Vyriausybės posėdyje.

Daugiau

Ūkio ministerija kviečia verslininkus dalyvauti konkurse ir pristatyti savo pasiekimus

Ūkio ministerija, siekdama įvertinti sėkmingas verslininkų investicijas, įdiegtas inovacijas, pasiektus rezultatus prisidedant prie šalies ekonomikos augimo, jau vienuoliktą kartą skelbia konkursą gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“. Paraiškų, kurias įmonės gali teikti pagal 9 nominacijas, laukiama iki š. m. spalio 9 d.

Daugiau

Life Sciences Baltics 2016

Tai didžiausias tarptautinis gyvybės mokslų forumas šiaurės Europoje, kur susitinka biotechnologijų, farmacijos ir medicinos prietaisų ekspertai iš viso pasaulio. Tai puiki galimybė atrasti naujus partnerystės horizontus, dalintis pasaulį keičiančiomis id

Daugiau

Nacionalinis mentorių tinklas

Nacionalinis mentorių tinklas - tai virtuali platforma, kur patyrę verslininkai susitinka su naujokais ir dalijasi savo patirtimi, žiniomis bei įgūdžiais. Mentorystė - tai patyrusio ir pradedančiojo verslininkų bendravimas, siekiant padėti pradedančiajam verslininkui gauti verslo valdymo žinių iš patyrusio verslininko, patobulinti asmenines bendravimo savybes ar įgyti tam tikrų įgūdžių. Tai savanoriška ir neatlygintina veikla, naudinga abiems dalyvaujančioms pusėms.

Daugiau

70 tūkst. SVV įmonių sulauks savo kredito ataskaitų

Šią savaitę daugiau nei 70 tūkst. smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) įmonių sulauks savo kredito ataskaitų. Iniciatyvos tikslas – supažindinti vadovus su informacija apie įmones, kuri yra prieinama rinkos dalyviams ir nuo kurios priklauso ne tik reputacija, bet ir verslo finansavimo galimybės bei sąlygos.

Daugiau