> Paslaugos
> Paslaugos eksportuotojams
> Pasiruošimui eksportui paslaugos
Verslo pradžia Eksporto plėtra Leidimai verslui SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Evaldas Pabrėža ir Jonas Jonuška, UAB „Integrated Optics“ vadovai Evaldas Pabrėža ir Jonas Jonuška, UAB „Integrated Optics“ vadovai

Milijonų vertus lazerius pradėjo kurti daugiabutyje

„Svarbiausia atrasti balansą tarp laisvės ir pinigų, kuriuos gali uždirbti“, - taip savo verslo sėkmės receptą apibūdino vienas iš įmonės „Integrated Optics“ vadovų Jonas Jonuška.

Jo kolega Evaldas Pabrėža pridūrė, kad norint sulaukti sėkmės versle svarbu vaikytis ne tik trumpalaikės naudos, bet priimti tokius sprendimus, kurie būtų naudingiausi ilgalaikėje perspektyvoje.

Pasiruošimui eksportui paslaugos

VšĮ „Versli Lietuva“ mokamos paslaugos verslui

LR ūkio ministro 2010 m. rugsėjo 20 d. įsakymu Nr. 4-699, patvirtintos viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ teikiamų mokamų paslaugų kainos.

Eil. Nr.

Paslauga

Paslaugos kaina

1.

Įmonės registravimas eksporto duomenų bazėje*

Pastaba: Paslauga bus teikiama 2011 metais po duomenų bazės atnaujinimo

28.96 
(100 Lt)

2.

Kiekybinis įmonės konkurencingumo įvertinimas

Pastaba: Kol vykdomas projektas “Konkurencingumo centras,  ši paslauga teikiama nemokamai

165.08 
(570 Lt)

3.

Konsultacijos eksporto plano parengimo klausimais – 8 žingsnių programa

Pastaba: paslauga planuojama teikti nuo 2011 metų

608.20 
(2100 Lt)

4.

Užsienio rinkos apžvalga (politinė, ekonominė analizė, eksporto ir importo dinamika)

Politinė, ekonominė analizė ,eksporto-importo dinamika (pagal Euromonitor arba Economist Inteligence Unit duomenų bazes).

17.38 
(60 Lt)

5.

Rinkos tyrimas pagal „Euromonitor“ ir „BusinessMonitor“

Konkurencinė aplinka, produkto rinkos pasiskirstymas, platinimo kanalai, rinkos tendencijos,  prognozės, sektoriaus statistiniai duomenys (pardavimų apimtys, pokyčiai, kompanijų užimama rinkos dalis, prekinių ženklų užimama rinkos dalis). Pagal Euromonitor arba BusinessMonitor duomenų bazes.

278.04 
(960 Lt)

6.

Užsienio rinkos dalyvio aprašymas (pagal „Euromonitor“ duomenų bazę plataus vartojimo prekių įmonės)

Užimama rinkos dalis, prekių ženklai, finansiniai rodikliai, kontaktinė informacija, veiklos perspektyvų vertinimas (pagal Euromonitor duomenų bazę)

104.26 

(360 Lt)

7.

Potencialių prekybos partnerių kontaktinių duomenų paieška (5 užsienio įmonių, kurios yra išreiškę susidomėjimą bendradarbiavimu su Lietuvos įmone, kontaktai)

Paslauga apima konsultacijas dėl tinkamo įmonės prisistatymo ir informacijos pateikimo konkrečioje rinkoje ir 5 užsienio įmonių kontaktinių duomenų paiešką, kurios potencialiai domėtųsi bendradarbiavimu su pristatyta Lietuvos įmone. Šalys, kuriose siūloma paslauga: Švedija, Danija, Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, JAV, Kinija, Kazachstanas, Ukraina, Rusija (Maskva), Rusija (Sankt Peterburgas), Baltarusija, Lenkija, Azerbaidžanas, Turkmėnistanas.

724.05 
(2500 Lt)

8.

Individualių vizitų organizavimas (5 potencialūs klientai)

Paslauga apima konsultacijas dėl tinkamo įmonės prisistatymo ir informacijos pateikimo konkrečioje rinkoje ir individualaus vizito organizavimą įmonei su 5 atrinktais ir norinčiais bendradarbiauti  užsienio partneriais. Pirminis užsienio įmonių interesas dėl galimo bendradarbiavimo su Lietuvos įmone identifikuojamas prieš vizitą. Šalys, kuriose siūloma paslauga: Švedija, Danija, Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Nyderlandai, JAV, Kinija, Kazachstanas, Ukraina, Rusija (Maskva), Rusija (Sankt Peterburgas), Baltarusija, Lenkija, Azerbaidžanas, Turkmėnistanas.

1158.48 
(4000 Lt)

9.

Įmonių konsultavimas dėl dalyvavimo parodoje bendrame Lietuvos įmonių stende

Bendro nacionalinio stendo dalyviams teikiamos konsultacijos dėl pasiruošimo dalyvauti ir dalyvavimo parodoje bei komunikacinių veiksmų po parodos.

278.04 
(960 Lt)

10.

Įmonių konsultavimas pasirengimo verslo misijai klausimais

Verslo misijos dalyviams teikiamos konsultacijos dėl pasiruošimo dalyvauti verslo misijoje bei komunikacinių veiksmų po jos.

156.39 
(540 Lt)

11.

Verslo mugių organizavimas (kaina 1 užsienio įmonei)

260.66 
(900 Lt)

 

 
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas