> Renginiai
Sėkmės istorijos

Tadas Robertas Dilys, UAB “Autarė” direktorius Tadas Robertas Dilys, UAB “Autarė” direktorius

Jau daugelį metų siekėme sudaryti bendradarbiavimo sutartį su didžiausiu Rusijoje parodų centru „Ekspocentre“, bet tik tarpininkaujant Lietuvos komercijos ataše Rusijoje Remigijui Kabečiui pavyko pasiekti tokio susitarimo. Jis pasirašytas prieš kelias savaites.

Renginiai

Renginių filtras:
Renginių datos: Liepos 31 - Rugpjūčio 31
Renginių veiklos:pasirinkti
Į renginį registruoja:
 
 • Startup Lithuania Roadshow 2014 Demo Day II
  2014-08-01 16:00 - 2014-08-01 19:00
  Vieta: Swedbank, Konstitucijos pr. 20A, Vilnius

  Paskutinis išbandymas startuoliams prieš rudenį prasidėsiančias keliones pas investuotojus į San Franciską, Tel Avivą, Londoną, Dubliną ir Helsinkį. Visą liepą 15 komandų mokėsi, kaip bendrauti su investuotojais, kaip pristatyti ir parduoti savo idėją, scenos meno. Startuoliams mokymus vedė mentoriai ir investuotojai Christian Thaler-Wolski, Cristobal Alonso, aktorė Adrija Čepaitė. Rugpjūčio 1 dieną startuoliai prieš komisiją ir auditoriją pristatinės savo inovatyvias idėjas ir bandys įrodyti, kurie yra verčiausi dalyvauti projekte Startup Lithuania Roadshow 2014.

 • Seminaras apie verslo finansavimo galimybes
  2014-08-06 17:30 - 2014-08-06 19:00
  Vieta: Marijampolės savivaldybė (II a. mažoji salė) J.Basanavičiaus a. 1, Marijampolė

  Seminaro tema "Smulkiojo ir vidutinio verslo finansavimo galimybės". Renginys skirtas pradedantiesiems verslininkams bei smulkioms ir vidutinėms (SVV) įmonėms. Bus pristatomos paramos teikimo sąlygos iš SVV fondo, „INVEGA“ priemonės verslininkams bei lengvatinės paskolos naujai įsteigtoms įmonėms.

 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas