> Renginiai
Sėkmės istorijos

UAB „Sevitera‘‘ savininkas Justas Lipšic UAB „Sevitera‘‘ savininkas Justas Lipšic

Dar būdamas paaugliu pradėjau galvoti apie tai, kaip būtų gerai turėti savo verslą. Verslumo gyslelę paveldėjau iš savo giminės, kurioje buvo  buhalterių ir verslo valdytojų, vertinamų už sąžiningumą bei įžvalgą. Pasirinkau nelengvą kelią: nuo penkiolikos metų pradėjau gyventi savarankiškai. Teko padirbėti ne vienoje užsienio šalyje - kaupiau savo darbinę patirtį, stebėjau versle „besisukančius“ asmenis.

Renginiai

Renginių filtras:
Renginių datos: Rugsėjo 30 - Spalio 30
Renginių veiklos:pasirinkti
Į renginį registruoja:
 
 • Eksporto klubas: Danija
  2014-09-30 10:00 - 2014-09-30 12:30
  Vieta: Meno ir edukacijos centras „Rupert“, Meškeriotojų g. 33 Vilnius

  Eksporto klubas: Danija“ - renginys, organizuojamas kartu su Danijos prekybos rūmais (Danish Chamber of Commerce) Lietuvoje, kurio tikslas – supažindinti Lietuvos statybos sektoriaus įmonių atstovus su naujais projektais ir galimybėmis Danijos statybų sektoriuje ir viešuosiuose pirkimuose.

 • „Eksporto akademijos“ seminaras „Tarpkultūrinis bendravimas“
  2014-10-02 09:30 - 2014-10-02 15:00
  Vieta: Viešbutis „Romantic“, Kranto g. 24, Panevėžys

  Eksporto akademija – projektas skirtas ugdyti ir tobulinti Lietuvos įmonių eksporto įgūdžius ir profesionalumą, siekiant padidinti jų konkurencingumą ir eksporto apimtis užsienio rinkose.

 • "Verslas veža" Vilkaviškyje
  2014-10-02 09:30 - 2014-10-02 14:20
  Vieta: Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija, Vienybės g. 52, Vilkaviškis

  Verslumo pamokos su Jurgiu Didžiuliu, Vytautu Medinecku-Ironvytu, Gintaru Brokevičiumi, Aušra Šeduikyte, kovos menai ir daugiau naudingos veiklos – „Verslas veža“ atvyksta į Vilkaviškį! „Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Siekiame motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padės įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą.

 • „Baltic Project Management" forumas „Expand your horizons”
  2014-10-02 09:30
  Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Arklių g. 18, Vilnius

  Spalio 2 dieną ISM Executive School ir PMI Chapter Lithuania kviečia į antrąjį Baltic PM forumą „Expand your horizons”.  Forumo pranešėjai iš Kanados, Izraelio, Airijos, Olandijos ir Lietuvos pasidalins projektų valdymo istorijos žiniomis, dalinsis gerąja praktika ir pateiks įvairių projektų atvejų analizes bei aptars skirtingas projektų valdymo patirtis įvairiose industrijose.

 • Pradėkime verslą kartu Tauragėje
  2014-10-02 13:00 - 2014-10-02 15:00
  Vieta: Dariaus ir Girėno g. 5, Tauragė

  "Pradėkime verslą kartu" - renginys skirtas jaunimui iki 30 metų, norinčiam pradėti verslą. Renginio metu pasakojama apie tai, kaip pradėti verslą, pristatomi ir dalinami Pirmųjų verslo metų krepšeliai.

  Daugiau informacijos:

  Laimutė Kalinauskienė, VšĮ "Versli Lietuva" vyr. projektų vadovė

  Tel.: 867139996 | el.paštas: l.kalinauskiene@verslilietuva.lt.

 • Eksporto klubas: Afrika
  2014-10-08 10:00 - 2014-09-08 12:30
  Vieta: Užsienio reikalų ministerija (Gedimino salė), J. T. Vaižganto g. 2 Vilnius

  „Versli Lietuva“ kviečia Lietuvos įmonių atstovus susipažinti su Afrikos rinkomis ir jose esančiomis galimybėmis Lietuvos verslui.

  Renginio metu bus nagrinėjamos naujausios Afrikos šalių ekonomikos tendencijos, perspektyvios verslo nišos ir įėjimo į rinkas strategijos. Diskutuos ir patirtimi dalinsis Afrikos rinkose dirbantys Lietuvos verslininkai, aktualią bei naudingą informaciją pateiks Afrikos rinkų ekspertai. Vertingų įžvalgų apie verslo galimybes Kenijoje ir rytų Afrikos regione pateiks svečias iš Kenijos p. George Oraro, turintis daugiau nei 35-ių metų teisinio darbo patirtį aukščiausiose Kenijos tesinėse institucijose. 

 • Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką? Aktualijos ir naujienos
  2014-10-08 9:30 - 2014-10-08 13:30
  Vieta: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filiale (Vilniaus g. 21, Alytus).

  Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudamas su VšĮ Versli Lietuva  rengia nemokamą seminarą tema

  Ar viską žinote apie statybos produktų tiekimą į rinką? Aktualijos ir naujienos.

 • Verslo kontaktų mugė parodos „Baltic Fashion&Textile Vilnius 2014“ metu
  2014-10-17 10:00 - 2014-10-17 17:00
  Vieta: Laisvės prospektas 5, Vilnius, Lietuva. Lietuvos parodų centras LITEXPO, konferencijų salėje 5.1

  VšĮ „Versli Lietuva“ ir Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija (LATIA) kviečia tekstilės ir aprangos įmones - gamintojus ir prekybininkus -  dalyvauti tarptautinėje verslo kontaktų mugėje, kuri vyks tarptautinės parodos „Baltic Fashion and Textile“ metu, 2014m. spalio 17 d. Vilniuje, Lietuvos parodų centre LITEXPO, konferencijų salėje 5.1. Plačiau apie parodą www.baltictextile.eu.

 • Verslo misija į AZERBAIDŽANĄ
  2014-10-21 - 2014-10-23
  Vieta: Baku, Azerbaidžanas

  Lietuvos verslo konfederacija š.m. spalio 21-23 dienomis organizuoja Lietuvos verslo misiją į Azerbaidžaną. Verslo misija vyks LR Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus oficialaus vizito Tarpvyriausybiniame ekonominio bendradarbiavimo komisijos (TVK) posėdyje metu. Taip pat kviečiami dalyvauti LR Ūkio, Susisiekimo ir Žemės ūkio viceministrai. Šiuo metu yra formuojama verslininkų delegacija, renkami interesai. 

   

 • Kosmoso ekonomikos konferencija „Space Economy in the Multipolar Word, 2014 (SEMWO 2014)“
  2014-10-21 - 2014-10-23
  Vieta: Viešbutis „Artis Centrum Hotels“, Liejyklos g. 11/23, Vilnius)

  Kosmoso ekonomikos konferencijos organizatoriai kaip ir kiekvienais metais kviečia mokslininkus, verslininkus, investuotojus, valstybinių įstaigų specialistus ir studentus į jubiliejinę 5-ąją tarptautinę kosmoso konferenciją Lietuvoje „Space Economy in the Multipolar Word, 2014 (SEMWO 2014)“.

 • Individualūs verslo susitikimai su atrinktais potencialiais partneriais Švedijoje
  Vieta: Stokholmas, Švedija

  VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia medienos ir baldų pramonės įmones dalyvauti verslo misijoje – kontaktų mugėje Švedijoje. Kiekvienai projekte dalyvaujančiai Lietuvos įmonei bus atlikta individuali verslo partnerių paieška bei suorganizuoti verslo susitikimai Švedijoje (B2B) su mažiausiai 5 potencialiais klientais.

  Įmonių dalyvavimas verslo misijoje yra dalinai finansuojamas Europos Regioninės plėtros fondo lėšomis. 

 • Individualūs verslo susitikimai su atrinktais potencialiais partneriais Jungtinėje Karalystėje
  Vieta: Londonas, Jungtinė Karalystė

  VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia medienos ir baldų pramonės įmones dalyvauti verslo misijoje – kontaktų mugėje Jungtinėje Karalystėje (JK). Kiekvienai projekte dalyvaujančiai Lietuvos įmonei bus atlikta individuali verslo partnerių paieška bei suorganizuoti verslo susitikimai JK (B2B) su mažiausiai 5 potencialiais klientais.

  Įmonių dalyvavimas verslo misijoje yra dalinai finansuojamas Europos Regioninės plėtros fondo lėšomis. 

 • Individualūs verslo susitikimai su atrinktais potencialiais partneriais Prancūzijoje
  Vieta: Lionas, Prancūzija

   VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia medinių namų gamybos įmones dalyvauti verslo misijoje – kontaktų mugėje Prancūzijoje.

  Kiekvienai projekte dalyvaujančiai Lietuvos įmonei profesionalūs ir didžiulę patirtį turintys užsienio konsultantai atliks individualią verslo partnerių paiešką bei suorganizuos verslo susitikimus Prancūzijoje (B2B) su mažiausiai 5 potencialiais klientais.

  Šie individualūs susitikimai su potencialiais partneriais vyks 2015 m. vasario 19 d., Lione, Prancūzijoje.

  • Prancūzija – išlieka patraukli rinka medinių namų gamintojams dėl didelių vartotojų išlaidų būstui ir pozityvių medinių statinių rinkos augimo tendencijų. Medinių statinių rinkos pajamų augimas 2010-2012 metais buvo +11%.

 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas