> Renginiai
Sėkmės istorijos

Laurynas Savickas, UAB "Telenordi" direktorius: kai pagalba būna tikslinga, rezultatas tikrai džiugina

TELENORDI yra profesionalus kontaktų (skambučių) centras savo paslaugas Lietuvos ir užsienio šalių klientams teikiantis visą parą. Klientai aptarnaujami 7 kalbomis. Įmonė turi didelę patirtį įvairaus sudėtingumo klientų aptarnavimo bei telemarketingo projektuose. Šiuo metu įmonė intensyviai ieško galimybių plėsti savo veiklą Skandinavijos ir Vokietijos šalyse. 

Renginiai

Renginių filtras:
Renginių datos: Lapkričio 28 - Gruodžio 28
Renginių veiklos:pasirinkti
Į renginį registruoja:
 
 • "Verslas Veža" Vilniuje
  2014-11-28 10:00 - 2014-11-28 15:40
  Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

  Verslumo pamokos su "Radistais" Rolandu Mackevičiumi ir Jonu Nainiu, muzikantu Jurgiu Didžiuliu, rizikos kapitalo fondo "Nextury Ventures" ir mobiliųjų aplikacijų bendrovės "GetJar" įkūrėju Ilja Laursu, verslininkais Robertu Dargiu, Vytautu Medinecku-Ironvytu bei Justu Pikeliu, užsiėmimai kūrybiškumui, viešojo kalbėjimo įgūdžiams lavinti, seminarai apie grožio salono, sporto klubo, kavinės bei kitokių verslų steigimą ir daugiau kitos naudingos veiklos – „Verslas veža“ Vilniuje! „Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Siekiame motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padės įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą.

 • Renginys „Efektyvus pardavimas ir darbas su klientais arba kaip parduoti orą?“
  2014-12-01 10:00 - 2014-12-01 15:00
  Vieta: Gedimino g. 8, Radviliškis

  Renginyje sužinosite, kokius paruošiamuosius darbus turi padaryti darbuotojai, atsakingi už rinkodarą; kaip psichologiškai ir praktiškai pardavimo vadybininkui pasiruošti būsimiems pardavimams. Išanalizuosime įvairius pardavimo algoritmus ir scenarijus, priklausančius nuo įmonės tipo. Išmoksime 8 pardavimo telefonu technikas ir 6 kontakto su klientais užmezgimo tipus. Vėliau sužinosime įvairių pardavimo technikų ir klientų poreikio išsiaiškinimo. Sužinosite, kaip daryti prezentacijas, komercinius pasiūlymus, o taip pat kaip dirbti su klientų pasipriešinimais. Sužinosite kaip vesti derybas ir padaryti klientus sau lojalius. Lektorius: psichologas Tomas Lagūnavičius.

 • Gyvybės mokslų renginys „Business Reactor“
  2014-12-01 15:00 - 2014-12-01 17:00
  Vieta: VšĮ "Versli Lietuva", A.Goštauto g. 40A, 6 aukštas, Vilnius

  „Business Reactor“ –  tai naujasis gyvybės mokslų renginių ciklas, kuris sujungs mokslą ir verslą ir kuomet kartą per mėnesį pasidalinti gyvybės mokslų srities aktualijomis bei tendencijomis susitinka mokslininkai ir verslininkai. Tikimasi, kad renginiuose susibūrę į komandas, mokslininkai ir verslininkai galėtų steigti gyvybės mokslų startuolius. Studentai ir jaunieji mokslininkai kviečiami dalyvauti gruodžio 1-ąją vyksiančiame seminare, kuriame sužinos, kaip pristatyti ir parduoti savo idėją. Lektoriai: akseleratoriaus Startup.lt ir VšĮ "Versli Lietuva" atstovai.

 • „Dalykiškas prisistatymas užsienio partneriams „Elevator Pitch“
  2014-12-02 09:30 - 2014-12-02 15:00
  Vieta: Viešbutis „Holiday Inn“, Šeimyniškių g. 1, Vilnius

  Š.m. gruodžio mėn. 2 d. VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Jus į „Eksporto akademijos“ praktinį seminarą „Elevator Pitch“, kuris vyks Vilniuje.

  Seminaro dalyviai sužinos, kaip per trumpą laiką (nuo 30 sekundžių iki 2 min.) prisistatyti užsienio partneriams, kad sudomintumėte potencialų klientą ir sutartumėte sekančius žingsnius.

 • "Būk verslus" Trakuose
  2014-12-02 10:00 - 2014-12-02 13:30
  Vieta: Vilniaus teritorinė darbo birža, Trakų skyrius, V.Kudirkos g. 12A

  Verslumo pamokos su Vytautu Medinecku-Ironvytu ir Edgaru Gargažinu – „Būk verslus“ atvyksta į Trakus! Šis renginys yra galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Siekiame motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padės įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą.

 • Renginys „El. įrankiai verslui: paprasta pradėti"
  2014-12-03 09:00
  Vieta: Vilniaus teritorinė darbo birža Vilniaus miesto skyrius ( J. Kubiliaus g. 2, 108 kab.)

  Seminaras skirtas visiems, norintiems pradėti savo verslą. Per seminarą sužinosite, kur ieškoti idėjų, kada ir kaip paversti jas verslu. Taip pat išmoksite apskaičiuoti pelno ir nuostolio prognozes. Specialistai renginyje taip pat patars, kokią teisinę formą pasirinkti, sužinosite, kokių leidimų prireiks jūsų verslui, kokius reikalavimus privalėsite atitikti ir kur ieškoti būtiniausios informacijos, jeigu nuspręsite veiklos imtis užsienyje.

 • "Būk verslus" Klaipėdoje
  2014-12-03 12:00 - 2014-12-03 15:30
  Vieta: Klaipėdos socialinių mokslų kolegija, Nemuno g. 2, Klaipėda

  Verslumo pamokos su Vytautu Medinecku-Ironvytu ir Edgaru Gargažinu – „Būk verslus“ atvyksta į Klaipėdą! Šis renginys yra galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Siekiame motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padės įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą.

 • Konferencija „Užsienio viešieji pirkimai: galimybės Lietuvos verslui“
  2014-12-04 09:00 - 2014-12-04 14:00
  Vieta: COMFORT HOTEL, Mindaugo g. 27, Vilnius

  Pastarojo meto neramumai Ukrainoje, Rusijos ribojamas importas ir nesklandumai, bendradarbiaujant su kitomis NVS šalimis, bei dėl to lėtėjantis Lietuvos ekonomikos augimas verčia verslininkus dairytis kitų rinkų užsienio šalyse. Kiekvienoje valstybėje ženklią rinkos dalį sudaro viešasis sektorius ir jo užsakymai. Tačiau kiekviena valstybė turi savo ypatumų, skirtingą verslo aplinką, reikalavimus ir taisykles, kuriuos būtina žinoti, siekiant užmegzti tvirtus verslo santykius su tos valstybės viešuoju sektoriumi. Iš kur gauti tokią informaciją? Ką iš tiesų reikia žinoti, dalyvaujant užsienio valstybių viešuosiuose pirkimuose? Apie visa tai sužinosite šios konferencijos metu.

 • „Eksporto akademijos“ seminaras „Derybos: kaip pasiekti pelningiausių sandorių?“ Panevėžyje
  2014-12-04 09:30 - 2014-12-04 15:00
  Vieta: Viešbutis „Romantic“, Kranto g. 24, Panevėžys

  Š.m. gruodžio mėn. 4 d. VšĮ „Versli Lietuva“ kviečia Jus į „Eksporto Akademijos“ seminarą „Derybos: kaip pasiekti pelningiausių sandorių?“, kuris vyks Panevėžyje.

 • Verslių moterų konferencija
  2014-12-04 10:00 - 2014-12-04 17:00
  Vieta: Ūkio ministerija, Gedimino pr. 38, Vilnius

  Konferencijos tikslai: ugdyti verslių moterų kompetencijas suteikiant joms aktualią informaciją ir naujų žinių, bei dalijantis gerąją patirtimi, įgūdžiais. Renginyje dalyvauti kviečiamos moterys, kurių įkurtam verslui yra mažiau nei metai bei tos, kurios dar tik galvoja apie savo verslą. Renginyje bus aptartos projektų finansavimo bei ES fondų paramos galimybės, efektyvumo metodikų taikymas įmonėse. Taip pat bus kalbama apie tai, kaip dirbti su skirtingų kartų darbuotojais, apie kūrybiškumą, kaip įrankį versle. Po pranešimų vyks darbinės sesijos grupėse.

 • Renginys „Efektyvus pardavimas ir darbas su klientais arba kaip parduoti orą?“
  2014-12-05 10:00 - 2014-12-05 15:00
  Vieta: Rungos g. 18, Elektrėnai

  Renginyje sužinosite, kokius paruošiamuosius darbus turi padaryti darbuotojai, atsakingi už rinkodarą; kaip psichologiškai ir praktiškai pardavimo vadybininkui pasiruošti būsimiems pardavimams. Išanalizuosime įvairius pardavimo algoritmus ir scenarijus, priklausančius nuo įmonės tipo. Išmoksime 8 pardavimo telefonu technikas ir 6 kontakto su klientais užmezgimo tipus. Vėliau sužinosime įvairių pardavimo technikų ir klientų poreikio išsiaiškinimo. Sužinosite, kaip daryti prezentacijas, komercinius pasiūlymus, o taip pat kaip dirbti su klientų pasipriešinimais. Sužinosite kaip vesti derybas ir padaryti klientus sau lojalius. Lektorius: psichologas Tomas Lagūnavičius.

 • Konkurso "Creative Shock" konferencija
  2014-12-06 10:30 - 2014-12-06 13:15
  Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, Arklių g. 18, Vilnius, III rūmai

  ISM studentų atstovybės ir ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuojamas tarptautinis verslo situacijų konkursas „Creative Shock“ įsibėgėja ir kviečia į atvirą konferenciją. „Creative Shock“ - tarptautinis verslo situacijų konkursas, kuriame studentai sprendžia realias strateginio valdymo, komunikacijos ir rinkodaros bei kitas verslo problemas socialiniams verslams ir organizacijoms

 • Verslo forumas Turkijoje su dvišaliais verslininkų susitikimais
  2014-12-08 - 2014-12-10
  Vieta: Stamublas, Turkija

  2014 m. gruodžio 8-9 d.  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vyksta oficialaus vizito į Turkiją, kurio metu susitiks su Turkijos Respublikos Prezidentu Recep Tayyip Erdoğan. Šio vizito proga LR Užsienio reikalų ministerija, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai gruodžio 9 d. maloniai  kviečia Jus į Turkijos – Lietuvos verslo forumą, kurio metu vyks individualūs Lietuvos ir Turkijos verslininkų susitikimai.

 • Renginys „Efektyvus pardavimas ir darbas su klientais arba kaip parduoti orą?“
  2014-12-08 10:00 - 2014-12-08 15:00
  Vieta: Ventos g. 8 A, Mažeikiai

  Renginyje sužinosite, kokius paruošiamuosius darbus turi padaryti darbuotojai, atsakingi už rinkodarą; kaip psichologiškai ir praktiškai pardavimo vadybininkui pasiruošti būsimiems pardavimams. Išanalizuosime įvairius pardavimo algoritmus ir scenarijus, priklausančius nuo įmonės tipo. Išmoksime 8 pardavimo telefonu technikas ir 6 kontakto su klientais užmezgimo tipus. Vėliau sužinosime įvairių pardavimo technikų ir klientų poreikio išsiaiškinimo. Sužinosite, kaip daryti prezentacijas, komercinius pasiūlymus, o taip pat kaip dirbti su klientų pasipriešinimais. Sužinosite kaip vesti derybas ir padaryti klientus sau lojalius. Lektorius: psichologas Tomas Lagūnavičius.

 • Verslo pusryčiai „Klasteriai: kartu veikti geriau, bet ar esame pasirengę? Galimybės ir iššūkiai.“
  2014-12-09 08:30 - 2014-12-09 10:00
  Vieta: viešbutis „City Gate" (Bazilijonų g. 3 , Vilnius).

  Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), bendradarbiaudamas su VšĮ Versli Lietuva  kviečia į Verslo pusryčius tema: klasteriai: kartu veikti geriau, bet ar esame pasirengę? Galimybės ir iššūkiai.

 • Pradėkime verslą kartu Kazlų Rūdoje
  2014-12-09 14:30
  Vieta: S.Daukanto g. 19, Kazlų Rūda

  "Pradėkime verslą kartu" - renginys skirtas jaunimui iki 30 metų, norinčiam pradėti verslą. Renginio metu pasakojama apie tai, kaip pradėti verslą, pristatomi ir dalinami Pirmųjų verslo metų krepšeliai.

  Daugiau informacijos:

  Laimutė Kalinauskienė, VšĮ "Versli Lietuva" vyr. projektų vadovė

  Tel.: 867139996 | el.paštas: l.kalinauskiene@verslilietuva.lt.

 • Gyvybės mokslų renginys „Business Reactor“
  2014-12-09 15:00 - 2014-12-09 18:00
  Vieta: ISM Inovatorių bazė, Arklių g. 18, Vilnius

  „Business Reactor“ –  tai naujasis gyvybės mokslų renginių ciklas, kuris sujungs mokslą ir verslą ir kuomet kartą per mėnesį pasidalinti gyvybės mokslų srities aktualijomis bei tendencijomis susitinka mokslininkai ir verslininkai. Tikimasi, kad renginiuose susibūrę į komandas, mokslininkai ir verslininkai galėtų steigti gyvybės mokslų startuolius. Renginį sudarys trys dalys - seminaras (jo tema bus paskelbta vėliau), idėjų pristatymas, kontaktų mezgimo valanda.

1
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas