> Eksporto plėtra
> Rinkos pasirinkimas
> Kvietimai ir skelbimai
Verslo pradžia Eksporto plėtra SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Gintautas Igaris, UAB „Geralda“ direktorius Gintautas Igaris, UAB „Geralda“ direktorius

Versle negali nei 1 sekundei užsnūsti. Sienos atviros, o konkurencija didžiulė. Todėl ieškant naujų rinkų labai svarbu iš karto pataikyti „į dešimtuką“. Tai lėmė, kad apsisprendę eksportuoti savo produkciją – žvakes į Lenkiją kreipėmės į VŠĮ „Versli Lietuva“ ir pasinaudojome 5 kontaktų paieškos bei susitikimų organizavimo paslauga.

Kvietimai ir skelbimai

  • Lietuvos verslo pristatymo renginys „Gulfood“ parodos metu Jungtiniuose Arabų Emyratuose

    VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su VĮ „Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra“ bei Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija organizuoja Jungtinių Arabų Emyratų verslo misiją, kurios metu numatomas apsilankymas tarptautinėje Dubajaus maisto pramonės ir restoranų įrangos GulFood parodoje bei organizuojamas Lietuvos verslo pristatymo renginys, kurio metu planuojamas Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus bei kitų aukštų valstybės pareigūnų dalyvavimas. 

    2014-12-17Versli Lietuva
  • Verslo misija Saudo Arabijoje

    2015m vasario 15-16 dienomis organizuojama verslo misija į Saudo Arabiją. VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Lietuvos garbės konsulu Saudo Arabijos Karalystėje Mahfouz Marei Mubarak bin Mahfouz, VĮ „Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra“ bei Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia į verslo renginius Džidoje (angl. Jeddah), Lietuvos konsulato atidarymo proga. Tai yra unikali galimybė užmegzti svarbius verslo kontaktus didžiausioje Arabijos pusiasalio valstybėje. Planuojama, jog verslo misija bus lydima Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus.

    2014-12-17Versli Lietuva
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas