> Tadas Robertas Dilys, UAB “Autarė” direktorius
Leidimai verslui SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Modelių paieškos sistemą „Bescouted“ sukūręs D.Leilionas: „Pajutau šios paslaugos poreikį“ Modelių paieškos sistemą „Bescouted“ sukūręs D.Leilionas: „Pajutau šios paslaugos poreikį“

Ne vienerius metus fotografija užsiimančiam Deividui Leilionui startuolio idėja kilo keliaujant po Indonezijoje esančią įspūdingą Balio salą. Fotografas sumanė įgyvendinti seniai svajotos profesionalios fotosesijos idėją, tačiau saloje negalėjo nei rasti vietos modelių, nei gauti jų kontaktų. Taip gimė mintis sukurti „Bescouted“ – sistemą, kurioje galėtų registruotis viso pasaulio fotografai, modeliai, vizažistai bei kiti grožio ir mados industrijos atstovai. D.Leiliono ir jo bendraminčių idėja jau sudomino ir tarptautinės arenos atstovus, gegužės pradžioje vykusioje startuolių mugėje „LOGIN Startup Fair“ „Bescouted“ sulaukė potencialių investuotojų dėmesio.

Tadas Robertas Dilys, UAB “Autarė” direktorius

Tadas Robertas Dilys, UAB “Autarė” direktorius

Jau daugelį metų siekėme sudaryti bendradarbiavimo sutartį su didžiausiu Rusijoje parodų centru „Ekspocentre“, bet tik tarpininkaujant Lietuvos komercijos ataše Rusijoje Remigijui Kabečiui pavyko pasiekti tokio susitarimo. Jis pasirašytas prieš kelias savaites.

Rusija yra viena iš užsienio šalių, kurioje oficialios valstybinės įstaigos bei jas atstovaujantys specialistai yra vertinami, gerbiami, todėl jų rekomendacijos yra labai svarios. Daug lemia ir asmeninės jų darbuotojų savybės.

Šiuo atveju ypač svarbi buvo R.Kabečiaus patirtis, profesionalumas, ryšiai, gebėjimas bendrauti, organizuoti. Įtakos teigiamam sprendimui turėjo ir „Autarės“ kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ vykdomi projektai, mūsų verslo partneriams Maskvoje tai padarė įspūdį.

Pernai Europos Sąjungos parama per projektus „Įmonių grupinės eksporto iniciatyvos“, kurią kuravo „Versli Lietuva“, suteikta net 16 iš 53 mūsų organizuotų Lietuvos įmonių kolektyvinio dalyvavimo parodose Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Suomijoje ir Latvijoje projektų.

Naujoji sutartis reikšminga ne tik mūsų bendrovei, bet ir visoms Lietuvos įmonėms, kurios dalyvauja Maskvoje rengiamose didžiausiose tarptautinėse parodose. Tapę „Ekspocentre“ atstovais Lietuvoje aktyviai apie jas informuosime, išsamiai pristatysime naujienas.

Taip pat galėsime ūkio subjektams padėti operatyviau spręsti organizacinius, ploto rezervavimo, transportavimo, kelionės klausimus. Jie sulauks daugiau dėmesio, bus daug patogiau, atsivers galimybė išsirinkti geresnę vietą, lengviau spręsti parodos metu iškilusius nesusipratimus.

Tikimės, kad tai paskatins Lietuvos gamintojus, verslo atstovus aktyviau dalyvauti Maskvoje vykstančiose parodose. Juolab kad mes siūlome kompleksinę paslaugą – pradedant pagalba pasirenkant tinkamiausią parodą, baigiant vizų, bilietų bei viešbučių užsakymu.

Pirmųjų rezultatų dar reikės palūkėti pusmetį ar metus, bet neabejoju, kad jie bus teigiami. „Autarė“ orientuojasi tik į specializuotas parodas, labiausiai atitinkančias Lietuvos įmonių verslo plėtros interesus. Per 18 veiklos metų mūsų klientais tapo per 3,5 tūkst. žinomų šalies įmonių.

Savo produkcijai ir paslaugoms pristatyti jos pasinaudojo apie 70 000 tūkst. kvadratinių metrų parodinio ploto. Daugelis būtent jų metu susirado partnerius arba įkūrė savo atstovybes užsienyje bei sėkmingai plėtoja eksportą.

Mūsų atstovaujamos kompanijos – tai didžiausi parodų centrai Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Kazachstane ir Azerbaidžane. Kasmet mūsų klientai turi pasirinkimą iš kelių šimtų specializuotų parodų, vykdomų mūsų partnerių.

 
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas