> Tadas Robertas Dilys, UAB “Autarė” direktorius
Leidimai verslui SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Daugėja susidomėjusių galimybe pateikti dokumentus ir gauti licencijas bei leidimus elektroniniu būdu

Nors Neringos savivaldybės administracijoje dirbu dar vos pusantrų metų, bet jau spėjau pajusti, kokie dideli verslininkų prašymų leidimams ar licencijoms gauti srautai mus pasiekia per „Paslaugų ir gaminių kontaktinio centro pranešimo dėžutę“. Todėl siekis skatinti verslininkus naudotis „Paslaugų ir gaminių kontaktinio centro“ teikiamomis paslaugomis, tapo vienu iš kasdienės veiklos prioritetu. Nuolat konsultuoju verslininkus, kaip reikia pateikti prašymus leidimams, licencijoms gauti per pranešimų dėžutę, užtikrinu, kad naudojantis „Pranešimų dėžute“ jie sutaupys ne tik savo laiką, kelionės išlaidas, nes dokumentus institucijai gali pateikti bet kuriuo paros metu iš jam patogios vietos, bet ir gaus leidimus operatyviau nei atvykstant į savivaldybę.

Tadas Robertas Dilys, UAB “Autarė” direktorius

Tadas Robertas Dilys, UAB “Autarė” direktorius

Jau daugelį metų siekėme sudaryti bendradarbiavimo sutartį su didžiausiu Rusijoje parodų centru „Ekspocentre“, bet tik tarpininkaujant Lietuvos komercijos ataše Rusijoje Remigijui Kabečiui pavyko pasiekti tokio susitarimo. Jis pasirašytas prieš kelias savaites.

Rusija yra viena iš užsienio šalių, kurioje oficialios valstybinės įstaigos bei jas atstovaujantys specialistai yra vertinami, gerbiami, todėl jų rekomendacijos yra labai svarios. Daug lemia ir asmeninės jų darbuotojų savybės.

Šiuo atveju ypač svarbi buvo R.Kabečiaus patirtis, profesionalumas, ryšiai, gebėjimas bendrauti, organizuoti. Įtakos teigiamam sprendimui turėjo ir „Autarės“ kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ vykdomi projektai, mūsų verslo partneriams Maskvoje tai padarė įspūdį.

Pernai Europos Sąjungos parama per projektus „Įmonių grupinės eksporto iniciatyvos“, kurią kuravo „Versli Lietuva“, suteikta net 16 iš 53 mūsų organizuotų Lietuvos įmonių kolektyvinio dalyvavimo parodose Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Suomijoje ir Latvijoje projektų.

Naujoji sutartis reikšminga ne tik mūsų bendrovei, bet ir visoms Lietuvos įmonėms, kurios dalyvauja Maskvoje rengiamose didžiausiose tarptautinėse parodose. Tapę „Ekspocentre“ atstovais Lietuvoje aktyviai apie jas informuosime, išsamiai pristatysime naujienas.

Taip pat galėsime ūkio subjektams padėti operatyviau spręsti organizacinius, ploto rezervavimo, transportavimo, kelionės klausimus. Jie sulauks daugiau dėmesio, bus daug patogiau, atsivers galimybė išsirinkti geresnę vietą, lengviau spręsti parodos metu iškilusius nesusipratimus.

Tikimės, kad tai paskatins Lietuvos gamintojus, verslo atstovus aktyviau dalyvauti Maskvoje vykstančiose parodose. Juolab kad mes siūlome kompleksinę paslaugą – pradedant pagalba pasirenkant tinkamiausią parodą, baigiant vizų, bilietų bei viešbučių užsakymu.

Pirmųjų rezultatų dar reikės palūkėti pusmetį ar metus, bet neabejoju, kad jie bus teigiami. „Autarė“ orientuojasi tik į specializuotas parodas, labiausiai atitinkančias Lietuvos įmonių verslo plėtros interesus. Per 18 veiklos metų mūsų klientais tapo per 3,5 tūkst. žinomų šalies įmonių.

Savo produkcijai ir paslaugoms pristatyti jos pasinaudojo apie 70 000 tūkst. kvadratinių metrų parodinio ploto. Daugelis būtent jų metu susirado partnerius arba įkūrė savo atstovybes užsienyje bei sėkmingai plėtoja eksportą.

Mūsų atstovaujamos kompanijos – tai didžiausi parodų centrai Latvijoje, Estijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Kazachstane ir Azerbaidžane. Kasmet mūsų klientai turi pasirinkimą iš kelių šimtų specializuotų parodų, vykdomų mūsų partnerių.

 
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas