> Verslo pradžia
> Renginių ciklas „Versli Lietuva“
> Renginių ciklas IŠMANI MOTERIS
Leidimai verslui Pradedančiojo verslininko žinynas Verslo kreditavimo skaičiuoklė Apie galimybes piliečiams ir verslui ES SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Aiškūs tikslai leidžia įsivažiuoti

Nors daugelis verslo naujokų pirmuosius klientus bando prisijaukinti taikydami ypač mažas kainas, UAB „Elektreta“ šiuo keliu nepasuko. Įmonės steigėjai įsitikinę, kad sąžiningos kainos ir mandagus aptarnavimas yra kur kas veiksmingiau negu verslą pradėti iš karto siūlant nuolaidas.

Jei dirbi samdomą darbą ir matai, kad pats daug ką darytum kitaip, yra du būdai: arba bandyti paakinti darbdavį pokyčiams, arba kurti savo įmonę. Būtent taip pasielgė Povilas Dabkus, atestuotas elektros inžinierius, su kolega Petru Alseika pradėjęs nuosavą verslą.
 

Renginių ciklas IŠMANI MOTERIS

Renginių ciklo „Išmani moteris“ tikslas – skatinti moterų verslumą, kelti moterų kvalifikaciją verslo kūrimo klausimais ir didinti jų sukurtų verslų skaičių, organizuojant renginius, kurių metu moterims pristatomos galimybės kurti verslą bei verslo plano kūrimo specifika ir suteikiamos profesionalios mentorių konsultacijos, norinčioms pradėti savo verslą.

Siekiamas rezultatas – iki projekto pabaigos padėti sudaryti verslo idėjos koncepcijas, kurios būtų pagrindas būsimam verslui.

Renginių temos: verslo idėjų generavimas, komandos formavimas, rinkodara/ marketingas, pardavimai, finansų valdymas, verslo teisė, verslo procesų valdymas, strateginis verslo planavimas, rinka ir konkurencija, išorinio finansavimo pritraukimas, efektyvus produkto pristatymas, verslo plano rengimas.

Renginiuose skaitomi pranešimai, taip pat vyksta darbas grupėse, kuriose generuojamos idėjos, jos plėtojamos ir planuojas jų įgyvendinimas.

Artimiausi renginiai:

Dešimtasis renginys: „Išorinio finansavimo pritraukimas“

Gegužės 28 d.

Kaunas

11-tasis renginys: „Viešas kalbėjimas“

Birželio 2 d.

Klaipėda

Birželio 3 d.

Šiauliai

Birželio 4 d.

Kaunas

12-tais renginys: „Viešas komandų pristatymas investuotojams“

Birželio 9 d.

Klaipėda

Birželio 10 d.

Šiauliai

Birželio 11 d.

Kaunas

Kontaktinis asmuo:

Raminta Kaleinikaitė, projektų vadovė

Tel.: 8 615 63586, el.paštas: r.kaleinikaite@verslilietuva.lt

 

 
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas