> Verslo pradžia
> Veikla
> Verslo Turgus
Verslo pradžia Eksporto plėtra Leidimai verslui Pradedančiojo verslininko žinynas Verslo kreditavimo skaičiuoklė Apie galimybes piliečiams ir verslui ES SOLVIT tinklas
Sėkmės istorijos

Klaipėdoje yra ką veikti

Nors teigiama, kad mokymo paklausa Vilniuje yra net keletą kartų didesnė negu uostamiestyje, vis dėlto čia įkurtas Lyderystės ir psichologijos centras klientų nestokoja. Svarbu, kad įmonių vadovai suvoktų, kad tai, kas tinka vienai bendrovei, nebūtinai bus naudinga kitai.

Paprastai stambiosios įmonės dažniausiai užsisako vidinius mokymus, o štai smulkiosios siunčia savo atstovų į atviruosius mokymus. „Tačiau čia tyko pavojų, kad atsakymai, išgirsti į kurio nors dalyvio klausimą, nebūtinai tiks šalia sėdinčiam mokymų dalyviui“, – perspėja Jolita Pundziuvienė, Lyderystės ir psichologijos centro steigėja bei vadovė.
 

Verslo Turgus

Šiuo metu vienas populiariausių pasirinkimų pradėti valdyti verslą yra naujos nuosavos įmonės steigimas. Keli pirmi verslo gyvavimo metai yra gana sudėtingi, daugumoje atvejų net kelis metus neatneša savininkams pelno. Labai dažnai galimybė perimti jau veikiantį verslą yra net neapsvarstoma.

Pirkti veikiantį verslą yra mažiau rizikos ir nereikia laukti kol verslas „įsibėgės“, investicijos yra saugesnės. Tačiau perkant egzistuojantį verslą, svarbu jo nepervertinti bei įvertinti grėsmes. Suradimas tinkamo verslo pirkimui taip pat gali gerokai užtrukti.

Leidinys "Aš parduodu/ perku/ perduodu verslą"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos:

Simonas Aleksandravičius | Atstovas regione

Tel: 8 687 93848 | Email: s.aleksandravicius@verslilietuva.lt

 

 
 
 
Verslo gidas
Eksporto gidas