> Leidimų išdavimas elektroninėje erdvėje
Sėkmės istorijos

Jolita Šilaikienė, IĮ „Jolės gėlių krautuvėlė“ savininkė Jolita Šilaikienė, IĮ „Jolės gėlių krautuvėlė“ savininkė

Daugeliui žmonių pažįstamas jausmas, kai vieną dieną pajunti, kad kažką savo gyvenime reikia keisti. Tai gali paskatinti pradėti savo verslą. Kaip tik tokia ir Jolitos Šilaikienės, floristės iš Anykščių patirtis. Prieš pusmetį ji apsisprendė įkūrti individualią įmonę ir tapo gėlių krautuvėlės savininke.

Leidimų išdavimas elektroninėje erdvėje

Straipsnio kuratoriai Versli Lietuva Atnaujinta: 2012-01-24
 

Projekto tikslas

Administracinių procedūrų, susijusių su valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų (toliau – institucijų) išduodamais leidimais, perkėlimo į elektroninę terpę projekto (toliau – Projektas) pagrindinis tikslas – veiksmingai panaudojant informacines ir ryšių technologijas, sukurti patogias, lengvai pasiekiamas ir naudingas elektronines administracines paslaugas dėl verslo, teikiamas valstybės ir savivaldybių institucijų.

Projektą sudaro 3 dalys:

  1. Valstybės institucijų teikiamų administracinių paslaugų verslui perkėlimas į elektroninę erdvę. Sąrašą rasite čia

  2. Savivaldybių institucijų teikiamų paslaugų verslui administracinių paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę. Sąrašą rasite čia

  3. 90 elektroninių prašymo formų, kurias teikia verslo atstovai leidimas veiklai gauti, sukūrimas. Sąrašą rasite čia.

Projekto pagrindinės veiklos įgyvendinamos 2012-2013 metais Sukurtos elektroninės paslaugos bus perkeliamos į elektroninę erdvę etapais pagal sudarytą paslaugų perkėlimo į elektroninę erdvę grafiką.

Projekto rezultatai

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurtos naudotojui patogios, lengvai pasiekiamos ir naudingos elektroninės administracinės paslaugos, teikiamos valstybės ir savivaldybių institucijų. Projekto metu numatoma parengti šiuos rezultatus:

  1. Į elektroninę erdvę bus perkeltos 20 (dvidešimt) valstybės institucijų teikiamų administracinių paslaugų;

  2. Bus sukurtos elektroninių prašymų formos preliminariai 90 (devyniasdešimčiai) valstybės institucijų teikiamų administracinių paslaugų;

  3. Į elektroninę erdvę (trijose pilotinėse savivaldybėse) bus perkeltos 22 (dvidešimt dvi) savivaldybių institucijų teikiamos administracinės paslaugos.

 

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.