Patarimai norintiems atidaryti grožio saloną

2017-12-14

Norintys atidaryti nuosavą grožio saloną, svarbu atkreipti dėmesį į tiek į reikalavimus verslui, tiek į klientų pritraukimą ir išlaikymą. Pirmiausia, susipažinkite su visais reikalavimais verslui elektroninėje atmintinėje, skirtoj grožio verslui.

Kai salonas atitinka reikalavimus ir pradedate veiklą, svarbu, kad salonas būtų lankomas ir turėtų lojalių klientų. Tad dalinamės trimis patarimais, kaip pritraukti ir išlaikyti klientus.

Reklama iš lupų į lūpas. Grožio sritis yra specifinė tuo, jog pagrindinė ir daugiausiai klientų atnešanti reklama yra iš lūpų į lūpas. Rekomendacijos, atsiliepimai yra patvirtinimas, kad suteikta paslauga yra gera, o geros rekomendacijos bus tik tada, kai didelis dėmesys bus skiriamas klientų aptarnavimui ir paslaugų kokybei. Kaip geri atsiliepimai, taip ir blogi atsiliepimai, gali daryti įtaką Jūsų verslui.

Užtikrinkite klientų lojalumą. Prie lojalumo sukūrimo labai prisideda paslaugų kokybė, tačiau yra įvairių būdų, kurie gali pritraukti klientus dažniau naudotis Jūsų paslaugomis. Vienas iš tokių būdų – savo klientus įtraukti į lojalumo programą. Tai gali sudaryti individualūs pasiūlymai klientui pagal jo prieš tai užsisakytas paslaugas, nuolaidas perkat paslaugas ar sudarant grožio paslaugų programą. Pavyzdžiui, prieš Kalėdas galite siūlyti grožio paslaugų kompleksą – kirpimą, manikiūrą, pedikiūrą ir vieną pasirinktą veido procedūrą. Specialaus pasiūlymo kaina būtų mažesnė, nei perkant jas atskirai, tačiau taip viena klientė pasinaudotų daugiau paslaugų, jos būtų suteikiamos vieno apsilankymo metu. Tad abi pusės gautų naudą.

Pažinkite savo klientą. Kai pas Jus salone apsilanko naujas klientas, paklauskite iš kur apie Jus sužinojo, taip išsiaiškinsite kokiais kanalais geriausiai sklinda Jūsų reklama. Taip pat sužinokite, kas patinka klientui, kas nepatinka, koks yra jo charakteris. Surinkę šią informaciją, galėsite žinoti, kaip šį klientą pritraukti dar kartą ir pavesti jį lojaliu.

Toliau skaitykite

Patalpų paskirties keitimas masažo paslaugoms teikti
2017-12-27

Turime kitos paskirties patalpas. Kol buvo nuomojamos langų pardavėjams viskas tiko. Jei norime nuomoti masažo veiklai, ar reiktų keisti patalpų paskirtį. Koks būtų procesas?

Vokietijos vaikiškų drabužių rinka: kaip tapti jos dalimi
2017-12-27

Sveiki, keletą kartų savo lėšomis dalyvavome tarptautinėse parodose, kur pristatėme savo vaikiškų drabužių prekės ženklą. Mūsų tikslas yra Vokietijos rinka, tačiau kol kas gauname pavienius užsakymus, nesiseka užmegzti nuolatinių santykių su keliais ilgalaikiais klientais. Ką darome ne taip?