Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Lengvėja maisto tvarkymo veiklos registravimas – vietoj pažymėjimo dažniau užteks tik registracijos

Maitinimo verslas vis dar išlieka vienas populiariausių – beveik 40 proc. VšĮ „Versli Lietuva“ konsultacijų yra suteikiama asmenims, kurie norėtų pradėti su maistu susijusią veiklą. Nuo šių metų lapkričio 1 d. pradėti veiklą šioje srityje bus lengviau – įsigalios pasikeitimai maisto tvarkymo subjektų patvirtinimo ir registravimo tvarkos apraše.

Daugiau

Reikalavimai tabako parduotuvei

Norėčiau atsidaryti tabako parduotuvę. Kokių licencijų reiktų ir kaip jas gauti? Kokių dokumentų reikia norint importuoti cigaretes bei kitus tabako gaminius?

Daugiau

Reikalavimai mėsos rūkymui

Kokie reikalavimai keliami norint užsiimti mėsos rūkymu ir jos pardavimu?

Daugiau

Prekyba gėrimais nestacionariuose pastatuose

Alkoholio licencija barui ant ratų. Norėčiau pasiteirauti, ar egzistuoja galimybė turėti alkoholio licencija barui, kuris neturi pastovios vietos (ant ratų). Ko reiktų norint pardavinėti alkoholinius/nealkoholinius kokteilius ar sultis vasaros metu kurio nors miesto aikštėje? Renginiuose? Ar licencija turėtų apribojimą alkoholio tūriui (ABV).

Daugiau

Pieno produktų parduotuvė

Noriu įkurti nuosavame name pieno produktų parduotuvę. Noriu įkurti nuosavame name pieno produktų parduotuvę. Kokie reikalavimai būtų steigiant tokią veiklą ir kaip reikėtų paruošti namą?

Daugiau

Reikalavimai prekybai žuvimi

Noriu pradėti pardavinėti rūkytą ir šviežią žuvį. Šviežią žuvį pirksiu ir išrūkysiu dalį jos. Kokios patalpos ir rūkyklos turi būti. Kokias patalpas reikia įkurti laikant žuvį. Ir nuo ko pradėti patartumėt?

Daugiau

Reikalavimai internetinei parduotuvei

Ar reikia papildomų leidimų atsidarant internetinę parduotuvę, kuomet jau turiu atsidaręs tikrą parduotuvę?

Daugiau

Jei planuojate prekiauti pašarais

 Kokie reikalavimai norint prekiauti iš Europos Sąjungos atvežtais pašarais augintiniams ir žirgams?

Daugiau

Reikalavimai automobilių nuomai

Ar yra specifinių reikalavimų automobiliams, norint pradėti jų nuomos verslą? Konkrečiai, ar jie turi būti naujutėlaičiai ar yra nustatyta gamybos metų riba?

Daugiau
Sanchajus.gif

Lietuvos verslo kelias į Kinijos rinką – per Kauną

Milžiniška Kinijos rinka yra atvira Lietuvos eksportuojamas, o padėti mūsų verslui į ją įžengti pasiruošę patys kinai. Rugsėjo 18 d. Kaune prasideda keliaujanti verslo ir kultūros paroda „Sail of Shanghai“, kurioje prisistatys apie 60 su Lietuvos verslu pasirengusių bendradarbiauti  įmonių iš didžiausio Kinijos miesto – Šanchajaus.

Daugiau