Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Rankas sukirto jau per verslo misiją Švedijoje

Įžengti į Skandinavijos baldų ir medienos rinką vienas didžiausių interjero apdailos (plokščių ir stalviršių) bei baldinės furnitūros distributorius „Termopalas“ mėgina jau antrus metus. Pernai įmonės atstovai dalyvavo „Versli Lietuvos“ organizuotoje verslo misijoje Norvegijoje ir parsivežė naudingų kontaktų, kurie pamažu vystosi ilgalaikių ir tvarių verslo santykių link. Šiemet spalio 19-20 d.  „Termopalas“ su „Versli Lietuva“ vyko į verslo misiją Švedijoje.

Daugiau

7 dalykai, kuriuos reikia žinoti norint eksportuoti į Kiniją

Šiuo metu Kinija yra antra pagal dydį pasaulyje prekių ir paslaugų rinka, o bendrasis produktas per metus vidutiniškai stiebiasi daugiau nei 6 procentais. Anot lapkričio 22 d. „Versli Lietuva“ organizuoto renginio „Eksporto klubas: Kinija“ dalyvių, Kinija yra prekybos ateitis.

Daugiau
FB-even-cover- - Copy.png

Kinijos rinka laukia lietuviškos produkcijos

Šiandien Kinija – viena sparčiausiai augančių ekonomikų pasaulyje, o gyventojų poreikiai auga kartu su bendruoju vidaus produktu. Liberalizuojant rinką užsienio verslininkams, tarp jų ir lietuviams, atsivėrė nišos sparčiai turtėjančiai kinų visuomenei parduoti tai, ko jie dar neturi, sukurti naujų produktų ar paslaugų rinką. „Verslios Lietuvos“ organizuojamas „Eksporto klubas“ lapkričio 22 d. pakvietė Lietuvos įmonių atstovus susipažinti su Kinijos rinkos ypatybėmis.

Daugiau

Kviečiame prisijungti prie Verslo konsultantų tinklo

Kandidatų prašymai laukiami iki 2017 m. gruodžio 7 d. 16 val.

Daugiau

Atnaujintos Verslo konsultantų tinklo taisyklės

Lapkričio 16 d. patvirtintas naujas „Verslo konsultantų tinklo veiklos organizavimo ir administravimo tvarkos aprašas“, kuris nustato verslo konsultantų atrankos ir įtraukimo į verslo konsultantų tinklą tvarką, verslo konsultantų pareigas, teikiamų konsultacijų kokybės priežiūros tvarką bei konsultantų išbraukimo iš verslo konsultantų tinklo tvarką.

Daugiau
Gytis Morkūnas, Vytautas Grubliauskas, Sarūnas Butkus (iš kairės į dešinę).JPG

Klaipėdoje kuriamas trečiasis Lietuvoje bendradarbystės centras „Spiečius“

Lapkričio 22 d. Klaipėdoje „Versli Lietuva“ pasirašė bendradarbiavimo ir paramos sutartį su Baltijos technologijų parku dėl bendradarbystės (angl. co-working space) centro „Spiečius“ įkūrimo uostamiestyje. Planuojama, kad Klaipėdos smulkiesiems verslininkams „Spiečius“ duris atvers šiuo metu statomame Baltijos technologijų parke ateinančių metų gegužę. 

Daugiau
V.Ivanovas foto.jpg

Kodėl IMD pasaulio talentų reitinge Lietuva krito žemyn

IMD Pasaulio talentų reitinge (IMD World Talent Report 2017) Lietuva šiemet nukrito 9 pozicijomis žemyn ir užima 33 vietą. Šiais metais reitinge krito visos trys Baltijos šalys – iš 26 vietos į 29 nusileido Estija, iš 30 į 35 – Latvija. Kaimyninė Lenkija taip pat leidosi žemyn iš 29 į 34 vietą.

Daugiau
Verslumo manija ALytuje.JPG

Netradicinės Alytaus miesto SVV fondo dalybos – verslumo konkurse išdalinta daugiau nei 15 000 Eur

Kol vienos Lietuvos savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) skatinimą tik imituoja, Alytaus miesto savivaldybė žvelgia į paramos skyrimą inovatyviai ir kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ šį rudenį įgyvendino verslumo skatinimo konkursą „Verslumo manija“. Lapkričio 16 d. savivaldybė apdovanojo versliausius alytiškius piniginiais prizais, skirtais jų verslo vystymui bei plėtrai.

Daugiau

Eksporto sėkmės lygtį padeda įveikti modernūs skaitmeniniai sprendimai

Personalizuota kliento paieška skaitmeninėmis priemonėmis yra pranašesnė už bet kokius kitus tradicinius užsakovo paieškos būdus.

Daugiau

„Versli Lietuva“ apklausa: regionuose – neišnaudotos socialinio verslo galimybės

„Versli Lietuva“ kartu su Lietuvos savivaldybių asociacija atliko 39 savivaldybių apklausą, kurios metu išsiaiškino socialinio verslo įtraukimo į socialinių paslaugų teikimą galimybes Lietuvos savivaldybėse. Paaiškėjo, kad vietos savivalda teigiamai vertina socialinių paslaugų teikimo perdavimą privačioms ar nepelno siekiančioms organizacijoms ir nurodo, kas galėtų paskatinti socialinių verslų plėtrą savivaldybėse.

Daugiau