Kategorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Galimybė kelti savo kvalifikaciją ir virėjui, ir statybininkui

Kiekvienas konkurencingas verslas privalo nuolatos tobulėti ir investuoti į savo darbuotojų mokymą. Naujai įgytos kompetencijos skatina ne tik darbuotojų motyvaciją, bet ir verslo plėtrą. Tad VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su LR Ūkio ministerija bei INVEGA suteikia galimybę įmonėms kompensuoti dalį įmokos už gautus mokymus.

Daugiau

Jei planuojate prekiauti kosmetikos gaminiais

Grožio industrija vis labiau plečiasi atverdama įvairių naujų kosmetikos produktų paklausą Lietuvoje. Tačiau prieš importuojant ar įvežant kosmetikos gaminius į Lietuvą, svarbu atkreipti dėmesį į reikalavimus gaminiui bei jo ženklinimui.

Daugiau

Lietuviškų vaikiškų prekės ženklų sėkmė Niujorke

Jau pirmosiomis parodos valandomis sulaukti užsakymai, pripažinimas geriausia parodos mados kolekcija, atrinkimas į ekspoziciją – tokios sėkmės aprangos vaikams kūrėjai iš Lietuvos sulaukė tarptautinėje vaikiškų drabužių ir aksesuarų prekės ženklų parodoje „Play Time New York 2017“, rugpjūčio 6-8 dienomis vykusioje Niujorke.

Daugiau
IMG_3212.jpg

Atkirtis nepatogioms temoms- Socialinių inovacijų festivalis BiZzZ`17

VšĮ "Versli Lietuva" skatina socialinį verslą ir rugpjūčio 18-20 dienomis dalyvauja jau 6 metus iš eilės vyksiančiame socialinių inovacijų festivalyje - BiZzZ’17 Antalieptėje įsikūrusiame Inovatorių slėnyje. Dieną festivalis dalyvius kviečia klausytis įkvepiančių pranešimų bei diskutuoti, o vakare su bendraminčiais prie laužo, koncerto metu ar einant į naktinį žygį, bendrauti ir kurti naujas, inovatyvias idėjas. Šiais metais festivalio epicentru taps įvairovės ir integracijos tema, pakviesianti festivalio dalyvius ieškoti novatoriškų idėjų ilgalaikėms socialinėms problemoms.

Daugiau

Prekyba gėlėmis lauke - ar reikalingas kasos aparatas?

Lauko prekyba augalais ir gėlėmis. Norėčiau pradėti prekiauti dekoratyviniais augalais ir lauko gėlėmis. Nuo ko pradėti? Ar reikalingas kasos aparatas prekiaujant lauke? Kokie taikomi mokesčiai tokiai prekybai?

Daugiau

Pagrindiniai žingsniai masažo kabineto atidarymui

Kokių reikia dokumentų ir leidimų norint atidaryti grožio saloną, kuriame būtų teikiamos masažo paslaugos? Nuo ko reikėtų pradėti ir kur kreiptis norint kurti tokį verslą?

Daugiau

Patalpų paskirti maitinimo įstaigai

Noriu paklausti ar būtinos maitinimo paskirties patalpos kavinei, kurios modelis analogiškas Coffee Inn. Patalpose parduodama tik kava ir jau paruošti užkandžiai (gamyba ten nevyktų). Vadovaujantis Lietuvos Respublikos statybos įstatymo 40 str. 1 d. 1p. „Statinių naudotojai privalo naudoti statinį (jo patalpas) pagal paskirtį, išskyrus Vyriausybės nustatytus atvejus ir tvarką“.

Daugiau

Prekyba turguje su verslo liudijimu arba individualios veiklos pažyma

Noriu prekiauti turguje vaikiška avalyne. Kokių dokumentų reikia, kad viskas būtų tvarkinga? Ar užtenka dokumentų iš tiekėjų ir individualios veiklos liudijimo?

Daugiau

Planuojantiems prekiauti maistu – kokie reikalavimai taikomi?

Prekyba belgiškais vafliais. Kokių dokumentų reikia?  Jei jūs planuojate gaminti belgiškus vaflius ar kitokius gaminius, tai ši veikla bus priskirta prie maisto tvarkymo veiklos, ją reglamentuoja Lietuvos Respublikos maisto įstatymas, kuris nustato pagrindinius maisto saugos, kokybės ir tvarkymo reikalavimus, taip pat įvairios higienos normos.

Daugiau

Jei planuojate prekiauti aukso ar sidabro papuošalais

Noriu prekiauti aukso, sidabro papuošalais. Kokių man reikėtų dokumentų, ar tiktų verslo liudijimas ar individuali veikla? Ko dar reikėtų papildomai?

Daugiau