Dažniausiai užduodami klausimai

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Reikalavimai tabako parduotuvei

Norėčiau atsidaryti tabako parduotuvę. Kokių licencijų reiktų ir kaip jas gauti? Kokių dokumentų reikia norint importuoti cigaretes bei kitus tabako gaminius?

Daugiau

Reikalavimai mėsos rūkymui

Kokie reikalavimai keliami norint užsiimti mėsos rūkymu ir jos pardavimu?

Daugiau

Prekyba gėrimais nestacionariuose pastatuose

Alkoholio licencija barui ant ratų. Norėčiau pasiteirauti, ar egzistuoja galimybė turėti alkoholio licencija barui, kuris neturi pastovios vietos (ant ratų). Ko reiktų norint pardavinėti alkoholinius/nealkoholinius kokteilius ar sultis vasaros metu kurio nors miesto aikštėje? Renginiuose? Ar licencija turėtų apribojimą alkoholio tūriui (ABV).

Daugiau

Pieno produktų parduotuvė

Noriu įkurti nuosavame name pieno produktų parduotuvę. Noriu įkurti nuosavame name pieno produktų parduotuvę. Kokie reikalavimai būtų steigiant tokią veiklą ir kaip reikėtų paruošti namą?

Daugiau

Reikalavimai prekybai žuvimi

Noriu pradėti pardavinėti rūkytą ir šviežią žuvį. Šviežią žuvį pirksiu ir išrūkysiu dalį jos. Kokios patalpos ir rūkyklos turi būti. Kokias patalpas reikia įkurti laikant žuvį. Ir nuo ko pradėti patartumėt?

Daugiau

Reikalavimai internetinei parduotuvei

Ar reikia papildomų leidimų atsidarant internetinę parduotuvę, kuomet jau turiu atsidaręs tikrą parduotuvę?

Daugiau

Jei planuojate prekiauti pašarais

 Kokie reikalavimai norint prekiauti iš Europos Sąjungos atvežtais pašarais augintiniams ir žirgams?

Daugiau

Reikalavimai automobilių nuomai

Ar yra specifinių reikalavimų automobiliams, norint pradėti jų nuomos verslą? Konkrečiai, ar jie turi būti naujutėlaičiai ar yra nustatyta gamybos metų riba?

Daugiau

Verslo formos pasirinkimas siuvimo paslaugoms teikti

Nusprendžiau užsiimti individualių ir kolekcinių rūbų siuvimu ir pardavimu. Kokia veiklos formą pasirinkti?

Daugiau
compare.png

Skirtumai tarp VšĮ ir UAB

Norime įkurti šokių studiją, tačiau svarstome, kuri veiklos forma būtų tinkamiausia mūsų atveju. Patalpoms rekonstruoti mums būtų reikalinga paskola. VšĮ ir UAB mokesčių sistema panaši, tačiau norėtume palyginti buhalterinę apskaitą, kurioje veiklos formoje ji būtų paprastesnė? Kokie „VšĮ“ privalumai? Žinome kad taikoma neapmokestinama pelno dalis iki 7250€, galimas paramos bei 2 % gavimas. Kokie kiti privalumai?

Daugiau