Kvietimai ir skelbimai

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti
IMG_3212.jpg

Atkirtis nepatogioms temoms- Socialinių inovacijų festivalis BiZzZ`17

VšĮ "Versli Lietuva" skatina socialinį verslą ir rugpjūčio 18-20 dienomis dalyvauja jau 6 metus iš eilės vyksiančiame socialinių inovacijų festivalyje - BiZzZ’17 Antalieptėje įsikūrusiame Inovatorių slėnyje. Dieną festivalis dalyvius kviečia klausytis įkvepiančių pranešimų bei diskutuoti, o vakare su bendraminčiais prie laužo, koncerto metu ar einant į naktinį žygį, bendrauti ir kurti naujas, inovatyvias idėjas. Šiais metais festivalio epicentru taps įvairovės ir integracijos tema, pakviesianti festivalio dalyvius ieškoti novatoriškų idėjų ilgalaikėms socialinėms problemoms.

Daugiau

„Versli Lietuva” kviečia dalyvauti baldų ir medienos sektoriaus verslo misijoje į Švediją

VšĮ „Versli Lietuva“ vykdo eksporto plėtros projektą į tikslines rinkas ir kviečia dalyvauti baldų ir medienos sektoriaus įmones verslo misijoje į Švediją. Prie verslo misijos kviečiame prisijungti smulkaus ir vidutinio verslo įmones, kurios veikia baldų ir medienos sektoriuje ir gamina bei eksportuoja lietuviškos kilmės gaminius.

Daugiau

Bendriems verslo ir mokslo projektams – 100 mln. eurų ES investicijų

Ūkio ministerija kviečia įmones pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) priemonę „Intelektas. Bendri mokslo ir verslo projektai“ kreiptis investicijų. Tai puiki galimybė Lietuvos įmonėms kartu su mokslo įstaigomis sustiprinti bendradarbiavimą, įgyvendinant bendrus projektus mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) srityje.

Daugiau

Lietuviai kviečiami dalyvauti didžiausiame Europos tvariosios energetikos startuolių konkurse

Pastatų šildymo išlaidų mažinimas naudojant saulės energiją, šilumos siurblys ir patentuotas šilumos keitiklis arba įrenginys aušinantis prietaisus ir taip mažinantis energijos suvartojimą. Skamba inovatyviai? Tai yra tik keletas idėjų, nugalėjusių praėjusių metų PowerUp! konkurse, kurį organizuoja „InnoEnergy“ – visą Europą apimantis tvariosios energetikos inovacijų skatinimo tinklas. Trečią kartą vykstančiame didžiausiame Europoje tvariosios energetikos konkurse kviečiami dalyvauti startuoliai iš 23 šalių Centrinėje ir Vidurio Europoje, Baltijos ir Viduržemio jūros regione.

Daugiau

„Hacker Games” hakatono dalyviams talkins profesionalūs mentoriai

Žaidimų kūrėjų mentorių komandą sudarys žaidimų kūrimo įmonės „Unity” kokybės vadovas Mykolas Mankevičius bei „TutoTOONS“ programuotojų komandos vadovas Arvydas Burdulis. Techninę įrangą kuriančioms komandoms padės „Harba“ vadovaujantis programuotojas Rytis Tekorius bei VGTU „LinkMenų fabriko” elektros inžinierius Tautvydas Vitauskas.

Daugiau

8-asis „Hacker Games” hakatonas vėl kviečia dalyvius!

Birželio 16-18 dienomis įvyks jau aštuntasis nemokamas hakatonas „Hacker Games“. Šįkart kūrybinės dirbtuvės grįžta į Vilnių – renginys vyks Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) „LinkMenų fabrike”, kuriame inovatyviausios komandos dėl vertingų prizų kviečiamos rungtis programinės įrangos, žaidimų bei techninės įrangos kūrimo kategorijose.

Daugiau

Austrija – klestinti Europos širdis

„Eksportas: Austrija“ tęsia vertimų biuro „Ars libri“ straipsnių seriją. Kaip ir anksčiau dalijamės kalbinėmis įžvalgomis, įdomiais faktais apie šalies kalbą ir verslo etiketą. Austrijos nedarbingumo rodiklis nuo 1960 m. iki 2013 m. buvo 4,59 procentai, tai – antras šalis pagal mažiausią nedarbingumą

Daugiau

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų idėjų konkurse laukiami ir lietuvių pasiūlymai

Didžiausiame pasaulyje žaliųjų technologijų (angl. cleantech) konkurse „Climate Launchpad“, kuriame dalyvauja 36 šalys, jau trečius metus savo idėjas pristatys ir lietuviai.

Daugiau

Pozityvių pokyčių kūrėjai bursis „ChangeMakers‘ON CAMP 2017“

Pirmojoje tarptautinėje socialinių inovacijų ir verslo programoje „ChangeMakers‘ON“ (programą sudaro hakatonai, stovyklos ir inkubatorius - aut. past.)  intensyviai ruošiamasi vasaros stovyklai. „ChangeMakers‘ON“ – tai programa, įgyvendinama bendradarbiaujant VšĮ „Europos socialinis verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų institutas“, Kauno technologijos universitetui bei VšĮ „Versli Lietuva“.

Daugiau

Organizuojame verslo misija į Daniją / IRT sektorius

VšĮ „Versli Lietuva“ vykdo Lietuvos IRT įmonių eksporto plėtros projektą į Daniją. Kviečiame prisijungti SVV įmones, teikiančias IT paslaugas arba gaminančias IT produktus!

Daugiau