Naujienos

Kokie žmonės darbuojasi „Spiečiuje“?

Nuo Alytaus „Spiečiaus“ atidarymo praėjo beveik 10 mėnesių ir jame apsigyveno 14 nuolatinių gyventojų. Tai kūrybingi, verslūs žmonės, kurie nuolatos mokosi ir tobulėja renginių metu bei vieni iš kitų. Šie žmonės ne tik intensyviai verslauja, bet ir aktyviai prisideda prie Alytaus gerovės kūrimo.

Vilija keliauja ir keliones „kuria“ jau beveik 20 metų. Tą daro visais įmanomais būdais - lėktuvu, automobiliu, laivu, pėsčiomis, dviračiu, baidarėmis. Iš jos pomėgio kilo verslo idėja organizuoti netradicines, kvapą gniaužiančias keliones – ji įkūrė nuosavą kelionių agentūrą „How 2 travel“. „Kelionių organizavimas, maršrutų planavimas, informacijos paieška – tai, ką sugebu, turiu žinių ir patirties, todėl noriu visu tuo dalintis. Visuomet svajojau daryti tai, kas labiausiai patinka. Todėl, pajautusi, kad daugiau netobulėju profesinėje srityje, po ilgų svarstymų ir dvejonių nusprendžiau atsisakyti valstybės tarnybos ir imtis verslo.“

Aurimas ir Paulius – „Spiečiuje“ dirbantys informacinių technologijų virtuozai. Pauliui, MB „Savitarnos sprendimai“ steigėjas ir direktorius, kuriam „idée fixe“ gimsta kasdien apie 17 val. Daugiau nei 7-nerius metus gyvenęs ir dirbęs įvairiose užsienio šalyse, įgijęs darbinės patirties užsienio kapitalo įmonėje, kur vystė inovatyvaus verslo idėjas, Paulius grįžo į gimtąjį Alytų ir sako, kad čia yra jo vieta! Aurimas – programavimo guru, kuriantis mobilias ir web aplikacijas su „Java“ technologija, o paprasčiau tariant, gali programuoti viską nuo A iki Z! Šiuo metu jiedu su „Spietiečiu“ Pauliumi dirba kartu ir vysto startuolį pavadinimu „Hobby“.

O Liudas yra vienas „šviežiausių“ „Spiečiaus“ gyventojų. Jis – Inžinierius-programuotojas-mikrobiologas viename. Užsiima klasikine maisto mikrobiologija: pasterizuoja, raugina bei brandina fermentinį sūrį, pats konstruoja, programuoja. Netikite? Pažvelkite ir pamatysite Liudo pagamintą sūrį! „Alytus yra mano gimtasis miestas ir aš labai noriu prisidėti prie jo ekonominio gaivinimo, noriu matyti jį žalią ir sistemingai dirbu ta kryptimi. Nebūtinai miestas turi būti didelis, kad būtų patrauklus ir gyvybingas“ – sako Liudas.

Tad „Spiečius“ sutelkia įdomius, kūrybingus, verslius žmones, kurie nori prisidėti prie Alytaus augimo. Tai tik keletas istorijų iš „Spiečiaus“ gyvenimo, daugiau jų skaitykite ir sekite Alytaus „Spiečiaus“ Facebook paskyroje

Sek "Spiečiaus" naujienas čia