Naujienos

login-startup-fair-2017.1766.png

“LOGIN Startup Fair” - nuo pasėlių stebėjimo žemės ūkyje iki atlikėjų paieškos platformos

Šiemet renginys ypatingas  tuo, jog vis labiau tampa daugiakultūriškas - į mugę atvyks net 12 startuolių iš Ukrainos, Izraelio, Baltarusijos ir Rusijos. Šių šalių startuoliai buvo pakviesti po vykusių “LOGIN Startup Fair & Lithuania’s Startup Visa Roadshow” renginių. Renginių metu ne Europos Sąjungos šalių publikai  buvo pristatyta “Startuolių viza”, suteikianti paprastesnes galimybes startuoliams atvykti ir kurti verslą  į Lietuvoje. Startuolių ekosistemos skatinimo komanda “Startup Lithuania” aktyviausiems Kijevo, Minsko, Sankt Peterburgo, Tel Avivo startuoliams, kurie pademonstravo brandžias ir potencialo turinčias idėjas, įteikė kvietimus į “LOGIN Startup Fair.”

Į startuolių mugę šiemet atvyks pasėlių stėbėjimo ir darbų planavimo platforma “One Soil”, kelionių planavimo platforma “EightyDays.me”, programėlė, padedanti mieste surasti kita kalba kalbančius žmones ir taip mokytis užsienio kalbų “Hi Jay”, turinio transliacijos platfoma “SwitchRTC”, išmanusis pleistras, stebintis ir fiksuojantis sveikatos būklę “Cardiomo”, o robotizuotas patarėjas “Right” patars vartotojams, norintiems prekiauti obligacijomis ir akcijomis. Be paminėtų startuolių, bus galima išvysti ir lietuviškus “Foodnis”, kurie  restoranams suteikia galimybę siūlyti klientams užsisakyti maistą nuotoliniu būdu, automobilių dalių paieškos sistemą “Bumfix” bei dar daugiau įvairiausiose nišose kuriančių įmonių.

Kaip ir kasmet, LOGIN Startup Fair 2017 šiemet sukvietė ir gausybę pranešėjų bei investuotojų. Savo pranešimus skaitys “Trustpilot” generalinis direktorius Peter Holten Muhlmann, taksi užsakymo programėlės “Taxify” įkūrėjas estas “Markus Villig, “Funderbeam”, “Creamfinance”, “Revolut”, “CGTrader”, “Deeper”, “TransferGo” atstovai, antikvarinių daiktų e-komercijos platformos technikos direktorius Ross Paul, “Google” ir kitų įmonių atstovai.

Naujų galimybių investicijoms dairysis per 50 investuotojų iš tokių rizikos kapitalo fondų kaip Karma Ventures, Passion Capital, Kima Ventures, Speed Invest, Intel Capital, Inventure, MOOR ar 01 ventures.

LOGIN Startup Fair vyks gegužes 24-25 dienomis, Vilnius Tech Park.

Daugiau informacijos

Rimantė Ribačiauskaitė

"Startup Lithuania" vadovė