Naujienos

Nemokami webinarai apie Japoniją: tarpkultūriniai skirtumai, mokesčių reformos, išmanieji miestai

Europos Sąjungos – Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras informuoja apie artimiausius nemokamus webinarus apie Japoniją, kurie vyks balandžio mėnesį. Prisijungę vartotojai galės sužinoti naujausias Japonijos rinkos tendencijas šiose srityse: tarpkultūriniai skirtumai, mokesčių reformos, išmanieji miestai.

Temos:

CROSS-CULTURAL ISSUES: FIRST CONTACT WITH JAPANESE (part 1)

OUTLINE OF JAPANESE TAX REFORMS FOR FY 2017

EU-Japan Smart City Project - City Platform as a Service (CPaaS.io)

Norint stebėti webinarus, reikia būti Europos Sąjungos – Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro nariu. Jei nesate nariu, prašome registruotis čia: http://www.eubusinessinjapan.eu/user/register 

„Versli Lietuva“ primena, kad Japonija yra viena iš tikslinių Lietuvos eksporto rinkų, svarbi prekybos partnerė. Prieš daugiau nei 20-metį lietuviai į šią tolimą šalį vežė vien tik lazerius, tuo tarpu dabar ten paklausūs ir medicinos prietaisai, lino gaminiai, baldai. Per paskutinius penkerius metus prekių apyvarta tarp šalių išaugo daugiau kaip dvigubai ir 2015 m. sudarė 87,2 mln. eurų. Per pastaruosius trejus metus itin išplėtotas Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimas gyvybės mokslų srityje.