Naujienos

Visiems atviras LOGIN Startup Fair šiemet persikels į Vilnius Tech Park

LOGIN Startup Fair yra VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas pagrindinis startuolių renginys Vidurio ir Rytų Europoje. Šis renginys kasmet sutraukia 100+ atrinktų perspektyviausių regiono startuolių, 50+ vietinių ir užsienio rizikos kapitalo fondų bei sukuria tūkstančius kontaktų mezgimo galimybių.

Pranešimai, dirbtuvės ir BBQ ant žolės tarp medžių. Startuolių muzikos grupės, sportinė veikla ir gatvės maistas parke. B2B susitikimai su 50+ investuotojų ir startuolių prisistatymų konkursas istoriniuose pastatuose. Ar tai sapnas? Ne.

Sveiki atvykę į jau penktąjį LOGIN Startup Fair!

Šiemet Lietuva įgyvendino vadinamąją “Startuolių vizos” iniciatyvą - projektą, palengvinantį galimybes ne ES šalių startuolių įkūrėjams ir komandų nariams atvykti kurti į Lietuvą. Tai reiškia, kad šiemet LOGIN Startup Fair sulauksime gausesnio būrio trečiųjų šalių startuolių, besidominčių galimybe kurti ir augti Lietuvoje ir ES.

Kas dar laukia LOGIN Startup Fair?

- Startuolių mugė.
- Startuoliška konferencija.
- Techninės įrangos ir išradimų zona.
- Sportas ir menai parke.
- Gyva muzika.
- Gatvės maistas.
- Atokvėpio zonos.
- Startuoliškas BBQ.
- Ekskursijos Vilnius Tech Park.
- Atvirų durų dienos ir pažintys su Vilnius Tech Park gyventojais.

Kviečiame apsilankyti Vilnius Tech Parke gegužės 24 – 25 dienomis. Bus įdomu, rasite vertingų ir įkvepiančių pavyzdžių, praleisite gerai laiką pasaulį užkariauti siekiančių bendraminčių būryje.

Login Startip Fair renginiai nemokami: erdvę atvira visiems.

Rimantė Ribačiauskaitė

"Startup Lithuania" vadovė