Projektai

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti

Kviečiame dalyvauti socialinio verslo akceleravimo projekte „IMPACTYOUTH“

„Versli Lietuva” prisideda prie socialinio verslo plėtros ir ekosistemos kūrimo ir kviečia 18–30 metų jaunuolius prisijungti prie jaunimo socialinio verslo akceleratoriaus mokymų „Kaip sukurti tinkamą socialinio verslo modelį ir parengti savo idėjas minios finansavimui".

Daugiau

Projektas "OpenGovIntelligence"

2016 metais VšĮ „Versli Lietuva“ su kitomis šešiomis Europos Sąjungos valstybėmis pradėjo pilotinį projektą „Inovacijų skatinimas Europoje naudojant atvirus susijusius statistinius duomenys viešojo administravimo tobulinimui“ (OpenGovIntelligence), kurio metu bus siekiama identifikuoti verslui aktualius atviruosius duomenis ir sukurti internetinę platformą, kurios pagalba bus gerinama verslo aplinka, skatinamas konkurencingumas bei suteiks galimybę atlikti rinkos analizę lengviau. 

Daugiau

Projektas "LITPOLARC"

Paslaugų direktyva buvo priimta siekiant skatinti ekonomikos augimą vidaus rinkoje ir supaprastinti procedūras ir formalumus paslaugų teikėjams Europos Sąjungoje ir Europos ekonominės erdvės šalyse. Ji taip pat įpareigojo įsteigti kiekvienoje ES ir EEE šalyje įsteigti Kontaktinį centrą, kuris teikia informaciją apie reikalavimus verslui ir suteikia galimybę verslui dokumentus leidimams bei licencijoms gauti elektroniniu būdu, taip gerinant verslui sąlygas teikti paslaugas savo šalyje bei kitose ES ir EEE šalyse.

Daugiau

Startup Lithuania

Startuolių ekosistemos skatinimo platforma. Konsultacijos, renginiai, startuoliams ir inovacijoms palankios aplinkos kūrimas.

Daugiau

Bendradarbystės centras

Bendradarbystės centras "Spiečius" - tai moderni ir šiuolaikiška erdvė verslui.

Daugiau
EDB naujienu baneris

Eksportuotojų Duomenų Bazė

Įrankis skirtas užsienio kompanijoms, kurios ieško patikimų partnerinių Lietuvoje. EDB skelbiama informacija apie mūsų šalies gamintojus ir paslaugų tiekėjus iš įvairių verslo sektorių

Daugiau

Verslumo manija

Ieškome Alytaus versliausių!

Daugiau
VKT_logo.png

Verslo Konsultantų Tinklas

Lengvai prieinama skaidri sistema, kuri sukurta, siekiant padėti SVV subjektams, jauniems verslams, jų lyderiams auginti kompetencijas ir verslą.

Daugiau

Life Sciences Baltics 2018

„Life Sciences Baltics 2018“ – 4-tasis tarptautinio masto gyvybės mokslų forumas, kuriame tikimąsi sulaukti daugiau kaip 1500 ekspertų iš daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Daugiau

Nacionalinis mentorių tinklas

Nacionalinis mentorių tinklas - tai virtuali platforma, kur patyrę verslininkai susitinka su naujokais ir dalijasi savo patirtimi, žiniomis bei įgūdžiais. Mentorystė - tai patyrusio ir pradedančiojo verslininkų bendravimas, siekiant padėti pradedančiajam verslininkui gauti verslo valdymo žinių iš patyrusio verslininko, patobulinti asmenines bendravimo savybes ar įgyti tam tikrų įgūdžių. Tai savanoriška ir neatlygintina veikla, naudinga abiems dalyvaujančioms pusėms.

Daugiau