Sėkmės istorijos

Pagal datą:

Filtras

Atstatyti
Novameta_3.jpg

„Eksporto akademijos“ rezultatas – naujas klientas Vokietijoje

VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojama „Eksporto akademija“ bendrovei „Novameta“ padėjo atrasti Vokietijos rinką.

Daugiau

Noras tobulėti atvedė į nuosavą verslą

Dažnai susiduriame su situacijomis, kai yra būtina sustoti ir paklausti savęs, ko iš tikrųjų siekiame gyvenime, ką norėtume veikti bent kelis ateinančius metus ar kaip galėtume gyventi prasmingiau. Jei šie klausimai būna apmąstomi atsakingai ir išmintingai, tai padeda identifikuoti tikrąsias vertybes ir nusibrėžti tam tikrus orientyrus, kurie suteikia ryžto gyventi kitaip. Tokius ir panašius klausimus, vidinio dialogo metu, bandė kelti ir šios sėkmės istorijos herojus Linas Juozėnas.

Daugiau

Sveikiname Metų Eksportuotoją „Kitron“

„Verslo Žinių“ kasmet organizuojamuose „Lietuvos Verslo Lyderiai“ rinkimuose „Versli Lietuva“ aktyviai dalyvauja, renkant Metų Eksportuotoją. Mūsų ekspertai analizuoja įmonių duomenis, eksporto tendecijas, lygina ir vertina pokyčius ir po teikia kandidatus komisijos sprendimui. Šiemet sveikiname nugalėtoją – elektronikos įrangos gamintoją UAB „Kitron“.

Daugiau

Tarptautiniame „Creative Business Cup“ finale Lietuvai atstovaus „Uperis“. Kas tai?

Kiekvieną dieną iš taško A į tašką B vykstame dviračiais, automobiliais, traukiniais ar lėktuvais. Jei reikia patekti iš vieno upės kranto į kitą, einame ar važiuojame tiltu, keliamės keltu. O kaip nueiti pas kaimyną kitoje upės pusėje, kai artimiausias tiltas yra už 5 km? Šią problemą siekia išspręsti „Uperis“ – tai pirmasis Lietuvoje srovinio švytuoklinio kelto prototipas, varomas tik upės srovės jėga. Idėja, gimusi iš užsidegimo ir noro pagerinti miestų ir regionų susisiekimą, tapo įvertinta ir išrinkta atstovauti Lietuvai  „Creative Business Cup“ finale Kopenhagoje.  

Daugiau

Nacionalinio konkurso „Kūrybinio verslo taurė” nugalėtoju tapo projektas  „Uperis”

Nacionalinio konkurso finalo nugalėtoja tapo komanda, sukūrusi srovės energijos keltą „Uperis“. „Uperis“ yra pirmasis Lietuvoje srovinio švytuoklinio kelto prototipas, varomas tik upės srovės jėga - keltas, kuriam nereikalingas joks kuras. „Mes norėjome sukurti naują kelto modelį, kuris netrukdytų laivybai, būtų lengvai transportuojamas, ir svarbiausia – draugiškas gamtai. Jis sudedamas iš modulių, kuriuos lengva išrinkti ir sukonstruoti  pontoninį tiltą arba didesnę platformą. „Uperis” kainuoja gerokai pigiau nei tilto statyba, todėl tikimės, kad šis keltas ilgainiui taps infrastruktūros standartu. Ketiname žvalgytis partnerių užsienio rinkose, tačiau būtų gražu, jei pirmieji „Uperiai” atsirastų būtent Lietuvoje“, - pasakoja vienas iš kelto  „Uperis“ sumanytojų Paulius Zaviša.

Daugiau

Mūsų sprendimus valdo klientai

Andrius Peštenis, dabartinis Alytaus Spiečiaus narys, prieš beveik 13 metų, studijuodamas gamtos mokslus Vilniaus universitete, dar nenutuokė, kokią įtaką jo gyvenimui turės prisijungimas prie aktyvios studentų atstovybės bendruomenės. Jaunatviškas užsidegimas, aktyvumas ir „savo vietos“ ieškojimas suvedė su panašiai mąstančiais, tokiais pat ambicingais draugais, vėliau tapusiais Andriaus verslo partneriais.

Daugiau

Didesnis iššūkis – labiau džiuginantis rezultatas. 5 išmoktos Andriaus Černiausko pamokos

Andrius Černiauskas dar neilgame profesinės karjeros kelyje jau išbandė daug, tačiau tikrai dar ne viską. Pradėjęs studijuoti žurnalistiką, pasuko į reklamos vadybą. Dirbo įvairiose Lietuvos televizijose, vadyba užsiėmė prekybos ir gamybos įmonėse. Sukaupta patirtis vis grąžindavo prie minties kurti savo verslą.

Daugiau

A. Bernatavičius: „Mūsų paslaugos - daugiau, nei žemės matavimai ir dokumentų tvarkymas“

Aurimas Bernatavičius, jaunas Alytaus verslininkas, labai nuosekliai ir kryptingai pradėjo kurti ir auginti savo įmonę. Gimęs ir augęs Alytuje, nuo 2010 m. iki 2013 m. mokėsi ir baigė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją, įgijo kadastrinių matavimų ir nekilnojamojo turto vertintojo specialybę. Prieš sukuriant savo verslą, 3 metus dirbo kitoje geodeziniais matavimais užsiimančioje įmonėje, joje įgijo patirties, kėlė kompetencijas, stėngėsi tobulėti.

Daugiau

Švedo draugystė su lietuviais išsivystė į verslą

Su Lietuvos aludariais bei maisto sektoriaus atstovais dirbantis švedas Martin Jämtlid mūsų šalyje pirmą kartą lankėsi dar 2002-aisiais – jį čia pakvietė iš Lietuvos kilęs bičiulis. Prieš ketverius metus Martin Jämtlid į Lietuvą grįžo verslo reikalais, o laisvu laiku paragavęs lietuviško alaus nusprendė – šį gėrimą tikrai pamėgs ir švedai.

Daugiau
How2travel

Kaip savo pomėgį paversti verslu?

Susipažinkite su „Spiečiuje“ dirbančia ir kvapą gniaužiančias keliones organizuojančia Vilija, kuri dalinasi savo istorija.

Daugiau