Renginio informacija

Renginių kalendorius

Kada

2017-02-24 16:00


Kur

Kaunas


Organizatorius

VšĮ "Europos socialinis verslumo ugdyo ir inovatyvių studijų institutas" ir Kauno Technologijos Universitetas (KTU)


Pridėti į kalendorių

ChangeMakers'ON

Ar esate kada nors sau išsikėlę klausimą: „Kaip aš galėčiau pakeisti pasaulį?“. Jeigu atsakymas TAIP, siūlome skaityti toliau. Jei NE – negi praleisite progą sužinoti atsakymą į šį klausimą? Skaitykite toliau!

„ChangeMakers‘ON" - tai vasario 24-26 dienomis Kaune vyksiantis pirmasis Lietuvoje tarptautinis socialinio verslo ir inovacijų startuolių savaitgalis.  „ChangeMakers‘ON“ misija – „suremti pečius“ ir padėti atrinktoms komandoms sukurti tvarius socialinio verslo modelius. ChangeMakers‘ON organizatorių teigimu: „Atsinešk savo idėją – Mėgaukis darbu su patyrusiais mentoriais ir ekspertais – Išsinešk socialinio verslo stabilų verslo modelį – Sukurk Pasaulį, kuriame gyventi gera."

„ChangeMakers‘ON“ išskirtinai skiria dėmesį socialinėms inovacijoms, bei socialiniam verslui kuris gerina visų mūsų gyvenimo sąlygas. Šiuo renginiu norime atkreipti visų inovatorių dėmesį (fizikų, inžinierių, chemikų, IT ir t.t.). Idėjų jie turi daug ir nuostabių. Prototipų prigamina ne vieną ir ne du. Tačiau problema – komercializavimas. ChangeMakers‘ON ekspertai šią spragą pasiruošę užpildyti ir padėti sukurti tvarius socialinius verslus.

Renginio tikslas - parodyti, jog socialinis verslas irgi yra verslas. Nereikia laukti kol kas nors duos pinigų ar parems, tiesiog kurk verslą, kuris kuria naudą visuomenei ir sprendžia visuomenines problemas. „ChangeMakers‘ON“ yra praktinis būdas, kuriuo sukurtos socialinės inovacijos bus įgalinamos tapti komerciškai sėkmingais socialiniais verslais. Renginio dalyviai išvystys savo socialinio verslo idėjas, išgirs verslo profesionalų nuomonę ir tikrai bus apdovanoti. Net tris prizus įsteigė „Bridge for Billions“, kuris yra internetinis inkubatorius startuoliams, įkurtas 2013 metais Carnegie Mellon universitete. „Bridge for Billions“ platforma suteikia pagalbą startuoliams iš viso pasaulio: startuoliams randami mentoriai,  vyksta konsultacijos, suteikiami įrankiai verslo kūrimui. Jų įsteigtas prizas - 3 komandoms suteiks 3 mėnesių trukmės startuolių programą, tokiu būdu užtikrindami, kad „ChangeMakers‘ON“ metu išvystytos idėjos turės galimybę tapti realybe.

Registracijai spausti čia

„ChangeMakers‘ON“ atidarymo renginio vakarą vyks ir podiumo diskusija tema: „What is the main difference between social entrepreneurship, social innovations, social responsibility and social enterprise? Why are they important?“. Į šią renginio dalį yra kviečiami visi norintys sužinoti daugiau apie socialines inovacijas, socialinį verslą ir jo galimybes.

Registracija norintiems dalyvauti diskusijoje

Išsami informacija apie renginį: www.ChangeMakerson.lt

default user

Neringa Stroputė

Project Manager