Renginio informacija

Renginių kalendorius

Kada

2017-09-22 18:00


Kur

Klaipėdos Mokslo ir Technologijų Parkas


Organizatorius

"Startup Lithuania", "Versli Lietuva" ir "Koralis"


Pridėti į kalendorių

Hacker Games: Klaipėda

Hacker Games 2017 vėl sugrįžta į Klaipėdą! Atlaisvinkite savo savaitgalį Rugsėjo 22-24 dienomis ir atvykite į Klaipėdos Mokslo ir Technologijų Parką įgyvendinti savo idėjas bei varžytis dėl pagrindinių prizų:

Jų laukia dar daugiau, tad atidžiai sekite mūsų naujienas!

Tai jau devinti Hacker Games organizuojami ,,Startup Lithuania” ir ,,Versli Lietuva” skirti suburti talentingus informacinių technologijų specialistus bei entuziastus, kurie siekia pristatyti savo idėjas, suburti ar susirasti komandą ir sukurti realų produktą.

Registracija jau vyksta: www.hackergames.lt!

Hacker Games prasidės Rugsėjo 22 dieną, penktadienį 18:00 Klaipėdos Mokslo ir Technologijų Parke. Visų pirma, dalyviai turės užsiregistruoti, atsiimti Hacker Games marškinėlius ir pradėti ruoštis pirmajai savo idėjos prezentacijai arba susirasti komandą, su kuria dirbs renginio metu.

Be abejo, kadangi renginys truks 48 valandas, būkite pasiruošę dirbti iki vėlumos arba netgi per visą naktį. Mes patikiname, kad dalyviai visados turės galimybė išgerti kavos puodelį ar susirasti vietelę poilsiui.

Jeigu komandoje iškils klausimų ar reikės pagalbos, Hakatono mentoriai visados Jums padės ir renginio metu teiks konsultacijas! Galutinės prezentacijos bus pristatomos sekmadienio popietę prieš komisiją, kuri nuspręs, kas yra vertas nugalėtojų vardo ir įsteigtų prizų.

Renginys organizuojamas Startup Lithuania, Versli Lietuva ir Koralis.

Pagrindiniai partneriai: TeleSoftas, TransferGo, Game Insight ir Klaipėdos Mokslo ir Technologijų Parkas.

Daugiau informacijos: www.hackergames.lt

Jeigu turite klausimų, kreipkitės: Antanas Urbonas, a.urbonas@enterpriselithuania.com

Antanas Urbonas

Projektų vadovas