Renginio informacija

Renginių kalendorius

Kada

2017-04-26 10:00


Kur

VšĮ "Utenos verslo informacijos centras", Bažnyčios g. 1, Utena


Organizatorius

VšĮ "Versli Lietuva"


Pridėti į kalendorių

Kosmetikos gamyba ir pardavimas | Utena

Verslo pradžioje kyla daug klausimų: kokią juridinę formą pasirinkti, kaip ją užregistruoti, kokius mokesčius reikia mokėti, kokie reikalingi leidimai, kokie reikalavimai veiklai. Tačiau viskas gali būti daug paprasčiau, kai žinai kur kreiptis.

Daug kas domisi natūralių, rankų darbo, nedidelių apimčių kosmetikos gaminių gamyba. Norima gaminti muilą, kosmetinius aliejus, kremus bei kitas veido ir kūno priežiūros priemones, praturtinant jas įvairiais eteriniais, augaliniais aliejais, vitaminais, žolelėmis, vaisiais, gėlėmis, vaistiniais, prieskoniniais augalais, medumi bei kitais priedais.

Kviečiame visus užsiimančius kosmetikos gamyba ir pardavimu, galvojančius bei  norinčius tuo  užsiimti  į VšĮ „Versli Lietuva“  organizuojamo renginių ciklo „Geroji  verslo praktika“ renginį Utenoje „Kosmetikos gamyba ir pardavimas“. Renginio metu savo srities specialistai dalyvius supažindins su keliamais reikalavimais, reikalingais leidimais kosmetikos gamybai bei prekybai, kokią teisinę formą pasirinkti, kaip išviešinti savo vykdomą veiklą elektroninių įrankių pagalba. Savo patirtimi, pastebėjimais bei patarimais pasidalins jau šiuo verslu užsiimantys asmenys.  „Digital Academy“ pasidalins savo žiniomis ir išmokys Jus naudotis efektyviausiais skaitmeninės komunikacijos kanalais ir parodys kelią, kaip galima užauginti savo įmonę.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.

Registracijos forma

Renginio programa

Ina Smalinskienė

Regional Representative