Renginio informacija

Renginių kalendorius

Kada

2017-04-26 17:00


Kur

"Spiečius", Vilniaus g. 213, Šiauliai


Organizatorius

VšĮ "Versli Lietuva"


Pridėti į kalendorių

Procesų valdymas nevaldant. Kūrybinės dirbtuvės | Šiauliai

Neretai pradedant verslą, dirbant ar užsiimant kūrybine veikla, susiduriama su tam tikromis galimybių ribomis. Ar įmanoma jas peržengti? Kokie procesai padeda tai atlikti? Išanalizavus galimybių ribas galima aiškiau ir detaliau įvertinti galimus investicijų variantus, pasirenkamas labiausiai iš anksto nustatytus kriterijus atitinkantis variantas. Aiškiau valdomi tikslų formulavimo ar jų siekimo procesai. 

Penki pojūčiai - viskas ar niekas? Kaip juos naudoti tinkamai? Tai nebus pasakojimas, kaip „daryti pinigą“, bet žmogiškosios situacijos analizė, kur įvairaus konteksto žinojimas ir jautimas - tai visados pranašumas sprendžiant situacijas.

Šiuos ir į juos panašius klausimus nagrinėsime kūrybinėse dirbtuvėse su Gintautu Gascevičiumi. Gintautas - žmogus, labiausiai žinomas dėl savo muzikinės karjeros. 1980 m. pradėjo groti grupėje „Bendrabūtis“, o 1988 m. prisijungė prie grupės „Bix“. Tai veikli ir be galo kūrybinga asmenybė. Dalyvavęs įvairiuose muzikiniuose projektuose bei įrašęs daugiau nei 30 muzikinių albumų su įvairiomis muzikinėmis grupėmis. Gintas 2015 metais įkūrė VšĮ „Rimti veidai“ ir toliau dirba prie muzikinių projektų (audioperformansų muzikinį projektas „FonoGrafijos“, atskleidžiantį muzikos ir nemuzikos instrumentų melodijas akustiškai ir vizualiai https://www.youtube.com/watch?v=AtVWRE93y1I). 

Renginys nemokamas, tačiau būtina išakstinė registracija!

Registracija į renginį

default user

Diana Grapskytė

Atstovė regione