Renginio informacija

Renginių kalendorius

Kada

2017-01-23 09:30


Kur

Radisson Blu Hotel Lietuva viešbutis, Konstitucijos pr. 20, LT - 09308 Vilnius


Organizatorius

„Versli Lietuva“, Japonijos prekybą skatinanti organizacija JETRO


Pridėti į kalendorių

Renginys apie Lietuvos IRT sektoriaus galimybes Japonijoje

Versli Lietuva“ kartu su Japonijos prekybą skatinančia organizacija JETRO kviečia Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) įmonių atstovus į seminarą apie galimybes Japonijos informacinių ir ryšių technologijų rinkoje. Japonijos IRT rinka yra trečia pagal dydį pasaulyje ir antra tarp OECD narių – 311 mlrd. eurų.

Iki šiol Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų įmonės daugiausiai galimybių matė savo produktus ir paslaugas eksportuoti į aplinkines, Skandinavijos, Vakarų Europos šalis, o Japonijos IRT rinka iki šiol nėra pakankamai pristatyta.

Seminaro metu Lietuvos IRT įmonėms bus išsamiai pristatyta Japonijos IRT rinka, Lietuvos verslo patirtis Japonijoje. Japonijos IRT rinkos specialistas ir JETRO konsultantai suteiks įmonėms aktualią informaciją dėl eksporto ir bendradarbiavimo galimybių su Japonijos IRT įmonėmis, bus galimybė užmegzti naudingus kontaktus.

Renginys vyks anglų kalba.

Dėmesio! Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau dalyvių skaičius ribotas, tad maloniai prašome užsiregistruoti iš anksto. Registracija vyksta per Eksportuotojų duomenų bazę, tad paprasčiausia rezervuoti vietą renginyje tiems, kurie jau yra Eksportuotojų duomenų bazės nariai.

Registracija vyksta iki sausio 18 d. čia

Renginio programa