Renginio informacija

Renginių kalendorius

Kada

2017-09-19 10:00


Kur

Klaipėdos rajono savivaldybė, Klaipėdos g. 2, Gargždai


Organizatorius

VšĮ "Versli Lietuva"


Pridėti į kalendorių

Renginys: Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas | Gargždai

VšĮ „Verslios Lietuvos“  komanda kviečia Jus į renginių ciklą „Plėtros kryptis – eksportas. Auginkime kompetencijas!skirtą gilinti eksporto specialistų kompetencijas, kuris vyks š.m. rugsėjo mėn. 19 d. Gargžduose.

Pagrindinis renginio tikslas – paskatinti Lietuvos įmones eksportuoti ir plėsti apimtis, suteikti reikiamų žinių apie eksporto procesus ir jų valdymą, pristatyti „Verslios Lietuvos“ eksporto skatinimo priemonių žemėlapį, pasidalinti sėkmės istorijomis.

Renginyje sužinosite:

• Kuo įmonėms naudinga eksporto diagnostika

• Kokios svarbiausios eksporto proceso grandinės dalys ir kaip jas valdyti?

• Kaip pasirinkti tikslines eksporto rinkas?

Renginio metu atliksite praktines užduotis ir turėsite galimybę užtvirtinti gautą informaciją.

Renginio svečias Sigitas Brazinskas - tarptautinės plėtros ekspertas, turintis ilgalaikę praktinę patirtį įvairiuose pasaulio regionuose, taip pat komercinis agentas, užsiimantis paslaugų eksportu. Jis bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio įmonėmis, joms augant tarptautiniu mastu bei plečiantis į kitas rinkas, didina darbuotojų tarptautiškumo kompetenciją, rengia marketingo ir eksporto plėtros planus, atlieka tyrimus, veda mokymus (verslo planavimas, strategija, rinkodara, komunikacija, eksporto rinkodara ir vadyba, rinkų tyrimai, tarpkultūriniai skirtumai, partnerių paieška, vertės grandinės valdymas, tarptautinės parodos ir kt.). Ilgalaikė praktinė patirtis Skandinavijos regione plečiant verslo ryšius tarp šio ir Baltijos regiono įmonių. Plačiau: www.value.lt.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Registracija vyksta iki rugsėjo mėn. 18 d.

Registracija

Renginio programa

Jūratė Paulavičienė

Projektų vadovė