Renginio informacija

Renginių kalendorius

Kada

2017-09-18 10:00


Kur

Park Inn by Radisson Kaunas (K. Donelaičio g. 27, Kaunas)


Organizatorius

VšĮ "Versli Lietuva"


Pridėti į kalendorių

Verslo ir investicijų forumas ir paroda „Sail of Shanghai“ | Kaunas

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Šanchajaus Tarptautinės prekybos paslaugų asociacija š. m. rugsėjo mėn. 18 d. kviečia Lietuvos verslininkus į verslo ir investicijų forumą ir parodą „Sail of Shanghai“, kurių metu vyks individualūs verslo susitikimai.

Renginio „Sail of Shanghai“ pagrindinis tikslas - inicijuoti naują impulsą visapusiškam, plačiam ir daugiapakopiam ekonominiam ir kultūriniam bendradarbiavimui su Šanchajaus miestu ir atverti naujas vystymosi perspektyvas tarp Lietuvos ir Kinijos, įgyvendinant „Viena juosta, vienas kelias“ iniciatyvą. Ši verslo paroda taip pat bus pristatoma Rygoje ir Taline. Lygiagrečiai rugsėjo 17-18 d. vyks kultūros, sporto renginiai ir kiti Šanchajaus atstovų susitikimai su įvairiomis organizacijomis Kaune (atvyksta virš 200 žmonių delegacija).

Šanchajaus tarptautinės prekybos asociacija, vienija daugiau kaip 500 narių iš įvairių verslo sektorių: gamyba, tarptautinė prekyba, finansai, draudimas, logistika ir kt. Pagrindinis šios organizacijos tikslas – padėti nariams plėstis tarptautinėse rinkose bei didinti šių kompanijų žinomumą. Verslo parodoje Kaune prisistatys per 60 įmonių iš Šanchajaus (naujos energetikos technologijos, IT, LED apšvietimas, elektroniniai prietaisai, namų apyvokos ir buitiniai prietaisai, tekstilė, medicinos paslaugos, suvenyrai).

Maloniai kviečiame dalyvauti visų pramonių ir juos kuruojančių institucijų bei Lietuvos asocijuotų verslo struktūrų atstovus.

Renginio vieta – „Park Inn by Radisson Kaunas“ (K. Donelaičio g. 27, Kaunas). Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau dalyvių skaičius ribotas, tad maloniai prašome užsiregistruoti.

Registracija

Atvykstančiųjų verslininkų iš Kinijos sąrašas pateikiamas čia:

Atvykstančių įmonių sąrašas

VERSLO IR INVESTICIJŲ FORUMO PROGRAMA

9:00-9:30  Registracija

9:30-9:50  Įžanginis žodis:

- Šanchajaus Tarptautinės prekybos paslaugų asociacijos viceprezidentas Wu Genbao

- LR Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius (laukiama patvirtinimo)

- Kinijos ambasadorius Wei Ruixing

- Kauno meras Visvaldas Matijošaitis

Bendra pirmųjų pranešėjų nuotrauka.

09.55 – 10.15 Kinijos kultūrinių kolektyvų pasirodymai.

10.15 VIP svečių verslo parodos lankymas - Šanchajaus Tarptautinės prekybos paslaugų asociacijos viceprezidentas Wu Genbao lydi LR Ūkio ministrą, Kinijos ambasadorių ir Kauno miesto merą į verslo parodą.

10:20 Verslo forumas

- VšĮ „Versli Lietuva“ eksporto departamento direktorius Aivaras Knieža

- Šanchajaus delegacijos atstovas

- Kęstutis Bruzga („Žabolienė ir partneriai“ konsultantas)

- Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovas

11:00-11:30 Q&A

11:30-16:00 Individualūs įmonių susitikimai

Maloniai kviečiame dalyvauti ir kilus papildomiems klausimams galite kreiptis el.paštu: a.sankauskas@enterpriselithuania.com, tel. pasiteiravimui 868401615.

Andrius Sankauskas

Projektų vadovas