Renginio informacija

Renginių kalendorius

Kada

2017-01-19 15:20


Kur

Spiečius, Vilniaus g. 213, Šiauliai


Organizatorius

Versli Lietuva


Pridėti į kalendorių

Verslo vystymas kartu su mentoriumi | Šiauliai

Plėtojant verslą, kyla daug klausimų: kaip pritraukti daugiau klientų, kokie komunikacijos kanalai yra efektyviausi, kaip sukurti produkto ar paslaugos išskirtinumą, kaip suprasti ar verslas sėkmingas ir pan. "Versli Lietuva" kviečia į praktinę, darbinę sesiją  „Verslo vystymas kartu su mentoriumi“.

Ši mentorystės sesija, tai unikali galimybė susitikti su patyrusiais verslo atstovais, kurie dalinsis savo patirtimi, aktyviai dalyvaus diskusijoje su jumis, patars ir padės jums surasti galimus verslo vystymo būdus bei padrąsins priimti ryžtingus sprendimus.

Renginys yra skirtas  1 – 5 metus veikiančio tradicinio ar inovatyvaus verslo savininkams ir vadovams, kurie vertina patyrusių verslininkų patarimus bei nori efektyviai vystyti savo verslą.

Siekiant, kad renginys būtų interaktyvus ir suteiktų didesnę praktinę naudą dalyviams, prašome jūsų apgalvoti ir registruojantis įvardyti  galimus klausimus, iššūkius, problematiką, su kuriais susiduriate versle ir kuriuos jums būtų aktualu aptarti su mentoriumi, sesijos metu.

Renginio dalyvių skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis iš anksto: https://goo.gl/forms/QVGDXqRc5AmHk58f2

Detali renginio programa.

Mentorystės sesijos mentoriai:

 

 

 

 

 

 

 

Jūratė Kasperavičienė

UAB „Laurema“ Įmonės direktorė Jūratė Kasperavičienė yra aktyvi Šiaulių verslo moterų tinklo narė. UAB “Laurema” 2015“ mažų ir vidutinių įmonių grupėje pripažinta ir I laipsnio diplomu apdovanota kaip Sėkmingo verslo įmonė.

J. Kasperavičienės vadovaujamos įmonės pagrindinė veiklos sritis – šilkografinė spauda, siūlo unikalias ir išskirtines idėjas, kaip pritaikyti šilkografinę spaudą gaminių dekoravimui (audinių, medžio, metalo, plastiko paviršiams), gamina lipdukus tekstilei (transferus), laikinas tatuiruotes, dekoles; taip pat įmonė teikia tiesioginio marginimo, dizaino bei siuvimo paslaugas.


UAB „Laurema“ gamybiniuose procesuose didelis dėmesys skiriamas kokybės kontrolei, todėl produktų ir paslaugų kokybe pasitiki Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Rusijos įmonės. 

Veronika Vitkevičienė

Veronika daugiau kaip 20 m. išdirbusi bankininkystės sektoriuje vadovaujančiose pareigose.Turi daug patirties įmonių veiklos vertinimo, plėtros, finansavimo bei pardavimų srityse. UAB „REMPAKA” bendrasavininkė.

Profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!”, kuris yra tarpininkas tarp verslo profesionalų, norinčių dalintis savo patirtimi, bei mokyklų, siekiančių mokiniams suteikti reikiamų žinių, partnerė. Tai - gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o moksleiviai skatinami kurti, mokytis ir tikėti savimi.

Šiaulių Pramonės Prekybos ir Amatų rūmų Švietimo bei Verslo vystymo komitetų narė. Vartotojų ginčų komisijos narė. Yra įgijusi Kauno technologijos universiteto ekonomikos magistro laipsnį.

Veronika yra Šiaulių jūrinio buriavimo  mėgėjų klubo komandora ir laisvalaikiu labai mėgsta buriuoti.

Jurgita Navikienė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė.

UAB „Solidus vox“ - apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Šiauliuose. Greta nuolatinių buhalterinės apskaitos ir audito paslaugų klientų, nuolat plečiasi konsultuojamų fizinių ir juridinių asmenų ratas, kuriems teikiamos specializuotos konsultacijos darbo santykių, ypatingai suminės darbo laiko apskaitos taikymo klausimais. Taip pat ne mažiau populiarios apskaitos politikos pasirinkimo – finansinės apskaitos konsultacijos, bei niekad neprarandančios aktualumo – mokesčių konsultacijos.

Auditorė Jurgita Navikienė bendradarbiauja su mokymų rinkos lyderiu – UAB „Mokesčių srautas“. Šio bendradarbiavimo dėka – auditorė skaito paskaitas aktualių pakeitimų darbo užmokesčio, mokesčių ir apskaitos klausimais visoje Lietuvoje viešuosiuose seminaruose. Nemenką dalį jos vedamų seminarų užima ir vidiniai užsakomieji seminarai įmonių viduje – jiems ypač aktualiais klausimais

 

 

Mantas Stasiūnas

Direktoriaus pavaduotojas išsivystymui & gamybai RUVERA UAB. 

Marketingo, eksporto, verslo valdymo ir aktyvios verslo plėtros specialistas, tarptautinio ženklo INOBIO įkūrėjas. 7 metai patirties verslo konsultavime, 10 metų patirtis marketingo bei įvairaus verslo plėtros organizavime. Asmenybė, gebanti įkvėpti kitus siekti tikslų bei kurti, auginti ir mylėti savo verslą.

Mantas Šiaulių universitete įgijo verslo administravimo ir vadybos bakalaurą. Dirbo VšĮ „Šiaulių universiteto mokslo ir technologijų parkas“ vyriausiuoju verslo planavimo centro vadovu, komercijos direktoriumi UAB „Arlita“, eksporto konsultantu UAB „Plieninis skydas“, nuo 2008 metų pradėjo dirbti UAB „Ruvera“. Šiuo metu eina direktoriaus pavaduotojo pareigas plėtrai ir gamybai. UAB „Ruvera“ yra lyderis veterinarinių preparatų gamyboje. 

Mantas yra atsakingas už marketingo strategijos sukūrimą ir įgyvendinimą, vadovauja naujos gamyklos atidarymo ir įrengimo darbams, rūpinasi gamybos pajėgumų ir prekių asortimento plėtra.

http://www.skrastas.lt/galery/_skrastas/2010/01/20/Sabaliauskas_01_GBs.jpg

Šarūnas Sabaliauskas

Šarūnas 1994 m. baigė Vilniaus Gedimino technikos universiteto Architektūros fakultetą, 6 metų architekto patirtis UAB „Projektavimo centras“. 10 metų patirtis vadovaujant individualaus projektavimo biurui: klausimų sprendimas nuo klientų paieškos iki talentingų žmonių pritraukimo bei kūrybinių darbų realizavimo. 

Lietuvos architektų sąjungos narys, 1999-2003 m. Lietuvos architektų sąjungos Šiaulių skyriaus atsakingasis sekretorius, 2003-2015 m. skyriaus pirmininkas.

 

Mentorystė - tai patyrusio verslininko bendravimas, siekiant padėti verslininkui, kurio verslas gyvuoja iki 5 metų,  gauti verslo valdymo žinių iš patyrusio verslininko, patobulinti asmenines bendravimo savybes ar įgyti tam tikrų įgūdžių. Tai savanoriška ir neatlygintina veikla, naudinga abiem dalyvaujančioms pusėms. Siekiant, kad toks bendravimas vyktų sklandžiai ir efektyviai, buvo sukurtas Nacionalinis mentorių tinkas. Šiuo metu tinkle yra 160 patyrusių verslo atstovų - mentorių ir virš 600 pradedančių verslininkų.

Daugiau informacijos apie mentorystę: Nacionalinis mentorių tinklas

Simona Gailiūnaitė

Personalo vadovė