Verslo pradžia

Įrankiai verslo planavimui

Verslo atmintinės

Atmintinė – „paruoštukė“ norintiems pradėti ar jau vykdantiems savo verslą! Pagal skirtingas veiklos sritis suskirstytose atmintinėse sužinokite, kokių leidimų reikės Jūsų pasirinktam verslui, kokie reikalavimai taikomi planuojamai veiklai. Taip pat atmintinėje rasite informaciją apie darbuotojų priėmimą bei atleidimą, mokesčius, taikomus veiklai, apskaitos tvarkymą, reikalavimus patalpoms, preliminarias reikalingos įrangos kainas bei verslininkų praktinius patarimus norintiems pradėti verslą!

Verslo klausimynai

Atsakę į klausimus, sužinosite apie leidimus reikalingus Jūsų verslui. Galėsite pateikti reikalingus dokumentus institucijai naudodamiesi Saugia pranešimų dėžute arba portalu www.epaslaugos.lt. Jums bus pateikta informacija ir apie ES taikomus reikalavimus Jūsų pasirinktai veiklai.

Mokesčių skaičiuoklė verslo formai pasirinkti

Mokesčių skaičiuoklė verslo formai pasirinkti skirta verslą vykdantiems ar planuojantiems vykdyti asmenims. Priklausomai nuo pasirinktos planuojamos vykdyti veiklos, Jūs sužinosite, kokias verslo formas galite rinktis, ir galėsite palyginti preliminariai mokėtinus mokesčius per metus, pasirinkus atitinkamą verslo formą. Preliminari mokestinė našta bus apskaičiuojama įvertinus Jūsų planuojamas pajamas, išlaidas bei tam tikras kitas aplinkybes.