AI BOOST akceleratorius - daugiau jėgų dirbtinio intelekto kūrėjams

2021-01-04
AI BOOST akceleratorius - daugiau jėgų dirbtinio intelekto kūrėjams

Dirbtinis intelektas yra dažnai vadinamas ateities technologija. Skaičiuojama, kad šiuo metu Lietuvoje veikia apie 40 brandžių dirbtinio intelekto įmonių ir apie 100 pradedančių DI startuolių, tačiau ekspertai teigia, kad Lietuvos DI potencialas yra daug didesnis ir nėra iki galo atskleistas. Kaip ji atskleisti ir suteikti impulsą DI kūrėjams?

Mokslo, inovacijų ir technologjų agentūros (MITA) iniciatyva AI BOOST kviečia dirbtinio intelekto sprendimus kuriančias įmones ir startuolius suteikti daugiau jėgų savo DI sprendimams. Tai padaryti jie gali dalyvaydami AI BOOST dirbtinio intelekto akceleratoriuje, kuris suteiks žinių apie dirbtinio intelekto vadybą, mašininio mokymosi techninius aspektus, DI teisinį reguliavimą, startuolių rinkodarą ir dar daugiau aktualių temų.

AI BOOST akceleratorius  – tai 4 mėnesių trukmės konsultacijų ir individualios mentorystės programa, kurios tikslas – padėti startuoliams ir įmonėms išvystyti jų kuriamų dirbtinio intelekto produktų ar paslaugų prototipus. Akceleratoriuje dalyvauti gali tiek įmonės ir startuoliai jau kuriantys dirbtinio intelekto sprendimus, tiek turintys idėją dirbtinio intelekto produktui ar paslaugai bei planuojantys pradėti ją įgyvendinti.

DI kūrėjai AI BOOST akceleratoriuje kiekvieną savaitę praleis  nuo 10 iki 20 valandų, atsižvelgiant į jiems individualiai suformuotą konsultacijų planą.

“AI BOOST akceleratorius yra unikali galimybė DI kūrėjams gauti visiškai nemokamas aukšto lygio konsultacijas, leisiančias greičiau ir efektyviau plėtoti savo veiklą. Šio akceleratoriaus programa buvo rengiama remiantis DI startuolių ir įmonių apklausa, siekiant konsultacijų turinį maksimaliai pritaikyti DI kūrėjų poreikiams. Tikiu, kad po 4 mėnesių intensyvaus darbo akceleratoriuje DI kūrėjai gaus stiprų impulsą augti, o  Lietuva galės džiaugtis naujais DI sprendimais“, – sako MITA vadovas Gintas Kimtys.

Registracija į AI BOOST akceleratorių vyksta iki sausio 21 dienos. Registracijos anketa: https://mita.lrv.lt/lt/Forms/ai-boost-kviecia-registruotis-i-di-konsultacijas

Daugiau informacijos:  https://aiboost.lt/akceleratorius/

 

Toliau skaitykite

A.Armonaitė: svarbu pasirengti geram ekonomikos startui po karantino
A.Armonaitė: svarbu pasirengti geram ekonomikos startui po karantino
2021-01-22

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė penktadienį nuotoliniu būdu susitiko su VšĮ „Versli Lietuva“ vadove Daina Klepone ir aptarė, kaip skatinti eksportą, gerinti verslo aplinką, mažinti biurokratinę naštą įmonėms ir pasirengti geram ekonomikos startui po karantino pabaigos.

Startuoja pirmasis pagalbos verslui paketas: subsidijos ir paskolos
Startuoja pirmasis pagalbos verslui paketas: subsidijos ir paskolos
2021-01-20

Nuo trečiadienio, sausio 20 d., verslas jau gali teikti paraiškas gauti subsidijas ir lengvatines paskolas. Pirmąjį Ekonomikos ir inovacijų ministerijos parengto pagalbos verslui paketą sudaro 180 mln. eurų – 150 mln. eurų skiriama subsidijoms, 30 mln. eurų – paskoloms.