AI BOOST akceleratorius - daugiau jėgų dirbtinio intelekto kūrėjams

2021-01-04
AI BOOST akceleratorius - daugiau jėgų dirbtinio intelekto kūrėjams

Dirbtinis intelektas yra dažnai vadinamas ateities technologija. Skaičiuojama, kad šiuo metu Lietuvoje veikia apie 40 brandžių dirbtinio intelekto įmonių ir apie 100 pradedančių DI startuolių, tačiau ekspertai teigia, kad Lietuvos DI potencialas yra daug didesnis ir nėra iki galo atskleistas. Kaip ji atskleisti ir suteikti impulsą DI kūrėjams?

Mokslo, inovacijų ir technologjų agentūros (MITA) iniciatyva AI BOOST kviečia dirbtinio intelekto sprendimus kuriančias įmones ir startuolius suteikti daugiau jėgų savo DI sprendimams. Tai padaryti jie gali dalyvaydami AI BOOST dirbtinio intelekto akceleratoriuje, kuris suteiks žinių apie dirbtinio intelekto vadybą, mašininio mokymosi techninius aspektus, DI teisinį reguliavimą, startuolių rinkodarą ir dar daugiau aktualių temų.

AI BOOST akceleratorius  – tai 4 mėnesių trukmės konsultacijų ir individualios mentorystės programa, kurios tikslas – padėti startuoliams ir įmonėms išvystyti jų kuriamų dirbtinio intelekto produktų ar paslaugų prototipus. Akceleratoriuje dalyvauti gali tiek įmonės ir startuoliai jau kuriantys dirbtinio intelekto sprendimus, tiek turintys idėją dirbtinio intelekto produktui ar paslaugai bei planuojantys pradėti ją įgyvendinti.

DI kūrėjai AI BOOST akceleratoriuje kiekvieną savaitę praleis  nuo 10 iki 20 valandų, atsižvelgiant į jiems individualiai suformuotą konsultacijų planą.

“AI BOOST akceleratorius yra unikali galimybė DI kūrėjams gauti visiškai nemokamas aukšto lygio konsultacijas, leisiančias greičiau ir efektyviau plėtoti savo veiklą. Šio akceleratoriaus programa buvo rengiama remiantis DI startuolių ir įmonių apklausa, siekiant konsultacijų turinį maksimaliai pritaikyti DI kūrėjų poreikiams. Tikiu, kad po 4 mėnesių intensyvaus darbo akceleratoriuje DI kūrėjai gaus stiprų impulsą augti, o  Lietuva galės džiaugtis naujais DI sprendimais“, – sako MITA vadovas Gintas Kimtys.

Registracija į AI BOOST akceleratorių vyksta iki sausio 21 dienos. Registracijos anketa: https://mita.lrv.lt/lt/Forms/ai-boost-kviecia-registruotis-i-di-konsultacijas

Daugiau informacijos:  https://aiboost.lt/akceleratorius/

 

Toliau skaitykite

„Verslios Lietuvos“ tyrimas: pandemija eksportuotojų nebaugina – auga ir plėtra, ir kontraktų vertė
„Verslios Lietuvos“ tyrimas: pandemija eksportuotojų nebaugina – auga ir plėtra, ir kontraktų vertė
2021-02-24

Nors pernai verslas susidūrė su sunkumais dėl COVID-19 pandemijos ir tai turėjo įtakos jų rodikliams, tačiau eksportuojančių įmonių nuotaika išlieka gera, o kas penktai eksportuojančiai įmonei susiklosčiusi situacija padėjo didinti eksporto apsukas.

Paskelbta rinkos konsultacija dėl e.platformų sukūrimo
Paskelbta rinkos konsultacija dėl e.platformų sukūrimo
2021-02-15

VšĮ „Versli Lietuva“ planuoja vykdyti e-diagnostikos, e-mokymosi ir verslo konsultavimo paslaugų platformos sukūrimo ir naudojimo paslaugų viešąjį pirkimą (toliau – Pirkimas). Siekdama tinkamai pasirengti planuojamam pirkimui ir vadovaudamasi Lietuvos Respublikos viešųjų pirkimų įstatymo 27 str. 1 d. 1 p., „Versli Lietuva“ skelbia išankstinę rinkos konsultaciją.