Daugiau nei 500 verslių moterų forume klausė įkvepiančių pranešimų

2017-11-14
Daugiau nei 500 verslių moterų forume klausė įkvepiančių pranešimų

Nors moterų verslumas kasmet auga, tačiau poreikis jį skatinti išlieka didelis. Tai rodo ir Kaune vykusi moterų verslumo konferencija „Formulė: versli ir laiminga“. Konferencija pritraukė daugiau nei 500 dalyvių, o pranešimus skaitė įvairių sričių specialistės ir verslininkės.

Pasak Verslo moterų tinklo Kauno regiono vadovės Saulės Motiejūnienės, beveik visą dieną trukusiame forume pranešimus skaitė įvairių sričių profesionalai. Pranešimai apie rinkodarą ir lyderystę, komandinį darbą, atviri pasakojimai apie savo šeimų verslus, skaudžias ir džiugias patirtis, empatiją versle ir daugelį kitų dalykų suvienijo skirtingų veiklų, įvairaus patyrimo, skirtingo amžiaus moteris. 

VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė Eglė Stebulienė dalinosi savo patirtimi kaip buvusi verslininkė bei konsultantė. Jos teigimu, kiekvienas žmogus viduje turi balsą, kuris ieško daugybės priežasčių, kodėl reikėtų šiandien nepradėti verslo, nežengti pirmo žingsnio. Jos patarimas – užgniaužti šį balsą ir imtis veiklos, bandyti ir ieškoti savo sėkmės formulės. Kita Eglės įžvalga – iš savo rato eliminuoti asmenis, kurie negatyviai nuteikia sakydami, kad niekas nepavyks, tuomet dingsta pasitikėjimas savimi ir bet kokia motyvacija judėti toliau, įveikti iššūkius.

Kaip įgyvendinti savo svajones neprarandant ramybės, pasakojo žinoma žurnalistė Beata Nicholson ir asmeninių finansų ekspertė Odeta Bložienė. Apie moterį lyderę organizacijoje, apie 24 valandas per parą kartu šeimos versle, kaip iš hobio išauginti verslą, atsisakyti samdomo darbo, suderinti atsakomybę ir pareigas šeimai, kalbėjo moterys ne tik iš didžiųjų miestų, bet ir iš Lietuvos mažųjų miestelių.

Verslo moterys atrado daug bendrų formulės „Versli ir laiminga“ vardiklių. Turėkite svajonę ir jos siekite. Eikite tuo keliu, kuriuo norite. Pasitikėkite savimi. Būkite sau draugėmis, o ne priešėmis. Būkite laimingos toje veikloje, kurioje esate, arba susikurkite kitą. Darykite viską su džiaugsmu ir geromis emocijomis, ir Jums pasiseks.

Artimiausias moterų verslumo renginys Vilniuje vyks gruodžio 6 d., daugiau apie jį: https://verslilietuva.lt/lt/renginiai/moteru-verslumo-skatinimo-konferencija-visos-vilnius/478

Toliau skaitykite

Ieškomi socialinio verslo lyderiai!
Ieškomi socialinio verslo lyderiai!
2018-01-16

SOCIFACTION – tai pirmoji socialinio verslo skatinimo programa, kurioje sprendimus opiausioms Lietuvos problemoms kūrė daugiau kaip 170 lyderių. Kviečiame prisijungti ir Tave!

Įvertintas finansinių priemonių verslui efektyvumas
Įvertintas finansinių priemonių verslui efektyvumas
2018-01-12

Lietuvos rinkoje siūloma daugybė įvairių finansinių produktų, kuriais gali pasinaudoti verslas. Pirmą sykį Lietuvoje sudarytame finansinių priemonių žemėlapyje išsamiai išnagrinėtos ES struktūrinių fondų lėšomis sukurtos ar numatomos sukurti finansinės priemonės, jų integracija su kitais rinkoje veikiančiais instrumentais ir efektyvumas.