Eksportuotojų duomenų bazė – įrankis greičiau praverti užsienio rinkas

2015-12-02
Eksportuotojų duomenų bazė – įrankis greičiau praverti užsienio rinkas

Užsienio kompanijos dažnai žvalgosi tiekėjų ir gamintojų Lietuvoje, tačiau joms trūksta susistemintos ir aktualios informacijos apie eksportuojančius gamintojus ir paslaugų tiekėjus ir Lietuvos.  Šiandien ši problema išspręsta.  VšĮ „Versli Lietuva“ pristato visiškai atnaujintą „Eksportuotojų duomenų bazę“ (EBD), kuri buvo sukurta siekiant pagelbėti Lietuvos įmonėms lengviau susirasti užsienio partnerius, o šiems patogiau ir greičiau surasti galimus gamintojus ar paslaugų tiekėjus Lietuvoje.

Naujoji EDB pirmiausia pasižymi atnaujintu, patogiu naršymui dizainu, pritaikytu mobiliems įrenginiams. Inovatyvi paieškos sistema leis greičiau surasti tinkamą partnerį Lietuvoje iš įvairių verslo sektorių. EDB pateikiami detalūs Lietuvos įmonių aprašymai, kuriuos galima grupuoti ir vėliau, atsisiųsti kai sąrašą PDF formatu. Tai patogi funkcija dalintis rezultatais arba peržiūrėti sudominusias įmones, kai nėra interneto ryšio.  Pateikiama kontaktinė įmonių už eksportą atsakingų asmenų informacija leis užsienio kompanijoms tiesiogiai susisiekti su potencialiais gaminių ar paslaugų tiekėjais Lietuvoje. Vietinių  partnerių ieškantys užsienio verslininkai gali paskelbti viešus bendradarbiavimo pasiūlymus arba gauti konsultaciją iš VšĮ „Versli Lietuva“ sektoriaus konsultanto.

Pasak vyriausio „Versli Lietuva“ eksporto departamento projektų vadovo Andriaus Bartmino, EDB užsienio verslui pateiks susistemintą aktualią informaciją apie Lietuvos eksportuotojus, todėl  todėl EDB rinksis užsienio įmonės, ieškančios partnerių Lietuvoje. “Informacija apie įmonės, esančias EDB bus platinama per atstovus užsienyje, ekonominės diplomatijos kanalais, taip pat VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamų renginių metu. Informacijos sklaida bus didelė, o svarbiausia – ten, kur randasi lietuviškų partnerių ieškantis verslas“,- teigė A.Bartminas.

VšĮ „Versli Lietuva“ „Eksportuotojų duomenų bazė“ yra nemokamas įrankis, šiuo metu turintis daugiau kaip 1 000 įmonių aprašymų iš įvairių verslo sektorių. Užsiregistruokite į EDB čia  ir tapkite sparčiai augančio eksportuotojų klubo nariu!

VšĮ „Versli Lietuva“ – verslumą ir eksportą skatinanti įstaiga, kurios steigėja yra LR Ūkio ministerija.

Prisijunkite prie EDB

Toliau skaitykite

Lietuvos verslas skinasi kelią tarptautiniuose viešuosiuose pirkimuose
Lietuvos verslas skinasi kelią tarptautiniuose viešuosiuose pirkimuose
2019-10-02

Siekiant paskatinti Lietuvos verslą aktyviau dalyvauti tarptautiniuose viešuosiuose pirkimuose verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“ prieš metus inicijavo programą, kurioje Lietuvos įmonės stiprino tarptautinių pardavimų kompetencijas. Pasitelkus tarptautinių viešųjų pirkimų platformą „Orbidal“, buvo pasiektas sėkmingas rezultatas: laimėti 4 pirkimai, kurių bendra vertė siekia virš 2,4  mln. eurų.

„Versli Lietuva“ analizė: lėtesnis, bet užtikrintas eksporto augimas išliks
„Versli Lietuva“ analizė: lėtesnis, bet užtikrintas eksporto augimas išliks
2019-09-26

Situacija tarptautinės prekybos arenoje Lietuvos eksportuotojams išlieka palanki ir netrukdo vystyti tolimesnės eksporto plėtros, tačiau yra požymių, kas silpnina Lietuvos konkurencingumą eksporto rinkose, rodo naujausia „Versli Lietuva“ eksporto prognozių apžvalga.