IT įmonėms – nauja galimybė didinti tarptautiškumą su „Digital Explorers“

2020-10-06
IT įmonėms –  nauja galimybė didinti tarptautiškumą su „Digital Explorers“

Talentų pritraukimo programa „Digital Explorers“ vėl kviečia Lietuvos įmones didinti tarptautiškumą ir sustiprinti savo komandas IRT specialistėmis iš Nigerijos – šį kartą duomenų analizės srityje. 

2019 m. „Digital Explorers“ į Lietuvą pakvietė 15 Nigerijos IRT specialistų, kuriuos į savo komandas priėmė Ruptela, Telesoftas, SynoInt, NRD Systems, Beyond Analysis, iTo ir TransUnion

Šiais metais „Digital Explorers“ tikslas – ne tik atliepti Lietuvos įmonių poreikius, bet ir prisidėti prie lyčių nelygybės technologijų srityje mažinimo. 2020 m. pabaigoje 15 kruopščiai atrinktų duomenų analizės specialisčių atvyks į Lietuvą šešių mėnesių trukmės stažuotei Lietuvos IRT įmonėse.

Pasiūlykite stažuotės vietą, įtraukite kolegas į įdomų projektą bei pasisemkite vertingos patirties, dirbdami su tarptautiniais talentais!  

Nekantraujame sužinoti, kokios duomenų analitikės / duomenų mokslininkės ieškote jūs. 

Daugiau informacijos apie programą:

 Join the journey! 


Daugiau informacijos šia tema

Jonas Kireilis
Jonas Kireilis
Grupės vadovas | Aukštųjų technologijų sektorius

Toliau skaitykite

Eksportas iš ES, importas į ES – viskas, ką jums reikia žinoti
Eksportas iš ES, importas į ES – viskas, ką jums reikia žinoti
2020-10-14

Informacija apie kiekvienam produktui taikomus tarifus, taisykles, procedūras ir pan. visose ES šalyse ir daugiau kaip 120 eksporto rinkų visame pasaulyje.

„Digital Explorers“: Lietuvoje dirbantys IT specialistai iš Nigerijos kelia įmonių konkurencingumą
„Digital Explorers“: Lietuvoje dirbantys IT specialistai iš Nigerijos kelia įmonių konkurencingumą
2020-10-06

Siekiant užpildyti trūkstamų kvalifikuotų IT darbuotojų poreikį Lietuva dairosi į tarptautinių talentų rinką, nors sėkmingam bendradarbiavimui dar trūksta palankesnių sąlygų ir paprastesnių įdarbinimo procedūrų. Pralaužti ledus padeda jau metus veikianti „Digital Explorers“ programa, sujungusi Lietuvą ir Nigeriją bendradarbiavimui IRT srityje. Dvylika IRT talentų iš Nigerijos jau metus sėkmingai dirba šešiose Lietuvos bendrovėse ir kuria ateities planus mūsų šalyje.