IT įmonėms – nauja galimybė didinti tarptautiškumą su „Digital Explorers“

2020-10-06
IT įmonėms –  nauja galimybė didinti tarptautiškumą su „Digital Explorers“

Talentų pritraukimo programa „Digital Explorers“ vėl kviečia Lietuvos įmones didinti tarptautiškumą ir sustiprinti savo komandas IRT specialistėmis iš Nigerijos – šį kartą duomenų analizės srityje. 

2019 m. „Digital Explorers“ į Lietuvą pakvietė 15 Nigerijos IRT specialistų, kuriuos į savo komandas priėmė Ruptela, Telesoftas, SynoInt, NRD Systems, Beyond Analysis, iTo ir TransUnion

Šiais metais „Digital Explorers“ tikslas – ne tik atliepti Lietuvos įmonių poreikius, bet ir prisidėti prie lyčių nelygybės technologijų srityje mažinimo. 2020 m. pabaigoje 15 kruopščiai atrinktų duomenų analizės specialisčių atvyks į Lietuvą šešių mėnesių trukmės stažuotei Lietuvos IRT įmonėse.

Pasiūlykite stažuotės vietą, įtraukite kolegas į įdomų projektą bei pasisemkite vertingos patirties, dirbdami su tarptautiniais talentais!  

Nekantraujame sužinoti, kokios duomenų analitikės / duomenų mokslininkės ieškote jūs. 

Daugiau informacijos apie programą:

 Join the journey! 

Toliau skaitykite

Pasaulinėje parodoje „Expo 2020” – ypatingas dėmesys globaliam Lietuvos verslo potencialui
Pasaulinėje parodoje „Expo 2020” – ypatingas dėmesys globaliam Lietuvos verslo potencialui
2021-10-22

Tarptautinėje parodoje „Expo 2020“ Lietuva šiemet prisistato per tvarumo prizmę ir, remdamasi Lietuvos pozicionavimo užsienyje strategija „Co-Create“ („Atvira kurti kartu“), kviečia pasaulio šalis drauge kurti tvarią ateitį. Lietuvos nacionalinės dienos parodoje ašimi tapo Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų verslo forumas, kuriame dalyvauja pusšimtis lyderiaujančių Lietuvos įmonių ir verslo atstovų. Vizito metu taip pat numatyti verslo susitikimai aptarti dvišalės prekybos ir investicijų galimybes.

Inovatyvioms veikloms stiprinti – 2 mln. eurų parama
Inovatyvioms veikloms stiprinti – 2 mln. eurų parama
2021-10-13

Ekonomikos ir inovacijų ministerija, siekdama, kad Lietuvoje įsikurtų kuo daugiau inovacijas diegiančių įmonių, taip pat skatindama šalies verslą aktyviau vykdyti inovacinę veiklą ir užmegzti abipusiškai naudingus bendradarbiavimo ryšius, skelbia papildomus kvietimus teikti paraiškas pagal priemones „Inostartas“ ir „Inočekiai“. Šioms priemonėms numatyta skirti beveik 2 mln. eurų investicijų.