Inovacijų agentūros valdyba: iki penktadienio laukiama nepriklausomų narių paraiškų

2022-05-16
Inovacijų agentūros valdyba: iki penktadienio laukiama nepriklausomų narių paraiškų

Iki šio penktadienio, gegužės 20 dienos, laukiama paraiškų į įkurtos naujos Inovacijų agentūros nepriklausomų valdybos narių pareigas.

Inovacijų agentūros valdybą sudarys 7 nariai:  4 nariai bus nepriklausomi, po vieną atstovą skirs Ekonomikos ir inovacijų, Užsienio reikalų bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.  Valdybos narių kadencija – ketveri metai.

Visi reikalavimai kandidatams ir kita aktuali informacija skelbiama čia.

Balandžio mėn. pradžioje veiklą pradėjusi Inovacijų agentūra yra atsakinga už Lietuvos inovacijų ekosistemą ir inovacijų skatinimą visuose verslo vystymo etapuose. Agentūra rūpinsis verslumo, eksporto ir inovacijų skatinimo paslaugų verslui teikimu, administruos įvairias paramos verslui priemones, kurių bendra vertė per artimiausius kelerius metus viršys 500 mln. Eur.

Inovacijų agentūra įkurta agentūros „Versli Lietuva“ ir Lietuvos verslo paramos agentūros (LVPA) pagrindu bei konsoliduojant inovacinės veiklos funkcijas, kurias anksčiau atliko Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA).

Toliau skaitykite

Informacija klientams
Informacija klientams
2022-06-29

Šią savaitę daugeliui Lietuvos institucijų patyrus kibernetinę ataką, taip pat nukentėjo Inovacijų agentūros valdomos internetinės svetainės www.verslilietuva.lt duomenų bazė.

Inovacijų agentūra siūlo darbostogas organizuotis bendradarbystės centruose „Spiečius“
Inovacijų agentūra siūlo darbostogas organizuotis bendradarbystės centruose „Spiečius“
2022-06-29

Trylikoje miestų veikiantys Inovacijų agentūros įsteigti bendradarbystės centrai „Spiečius“ ir šiemet atveria savo duris visiems, vasaros metu planuojantiems darbostogas Lietuvoje. Keliaujantys po Lietuvą bei ieškantys sau patogios darbo vietos gali atvykti į bet kurį „Spiečių“ ir naudotis modernia, pilnai įrengta darbo vieta visiškai nemokamai. Darbo vietą sau ar visai savo komandai šiemet galima gauti dar paprasčiau ir greičiau.