Kinijos parodos, kuriose verta pristatyti savo verslą

2017-11-29

Verslo parodos ir mugės Kinijoje yra vienas efektyviausių ir patikimiausių būdų susirasti verslo klientus ir pradėti eksportuoti. Lapkričio 22 d. renginyje „Eksporto klubas: Kinija“ Lietuvos komercijos atašė Kinijoje Arūnas Karlonas tvirtino, kad užmegzti blogą kontaktą tokiose parodose yra labai maža tikimybė, nes visi parodų lankytojai ir dalyviai yra registruojami. Kaip ir kitose šalyse, taip ir Kinijos parodose reikia dalyvauti labai nuosekliai ir nenuleisti rankų, jei po pirmo karto kontraktų ir nebūtų. Anot A. Karlono, Kinijoje organizuojame daugybę parodų, tačiau rekomenduojama vykti į didžiausias.

2018 M. MAISTO IR TEKSTILĖS SEKTORIŲ PARODOS

„Sial China 2018“

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. gegužės 16-18 d.

Tinklalapis: www.sialchina.cn

„Sial China“ patenka tarp keturių didžiausių maisto parodų pasaulyje. Kitais metais parodai numatyta skirti 162 tūkst. kvadratinių metrų ploto 14 salių. Planuojama, kad šiame plote savo produktus ir paslaugas pristatys apie 3,4 tūkst. dalyvių iš 67 šalių, o parodą aplankys 110 tūkst. maisto profesionalų.

FMA CHINA 2018

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. gegužės 14-16 d.

Tinklalapis: http://www.fhcchina.com

Ketvirtoji Tarptautinė Kinijos maisto, mėsos ir vandens produktų paroda užims daugiau nei 70 tūkst. kvadratinių metrų plotą ir pritrauks apie 40 tūkst. lankytojų.

„China CFA Food EX", Tarptautinė Kinijos maisto paroda Šanchajuje

Kur: Šanchajus

Kada: nepaskelbta, paprastai vyksta lapkritį

Tinklalapis: http://www.sifecn.com

Tarptautinė paroda yra skirta maisto ir gėrimų profesionalams pristatyti savo pieno, mėsos, aliejų, prieskonių produkciją, duonos ir konditerijos gaminius. 2017 m. parodoje dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių, apsilankė 28 tūkst. žmonių. Parodai buvo skirtas 25 tūkst. kvadratinių metrų plotas.

„Anufood China 2018“

Kur: Pekinas

Kada: 2018 m. lapkričio 21-23 d.

Tinklalapis: http://www.anufoodchina.com/

Trijų dienų parodoje pristatoma didžiulė maisto produktų įvairovė: pieno produktai, konditerijos, duonos gaminiai, mėsa ir jūros gėrybės, šaldyti produktai, saldumynai, užkandžiai, kava, arbata, aliejus, alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai, vaisia ir daržovės, organinis maistas ir maitinimo paslaugos. Beveik pusė parodos dalyvių yra užsienio bendrovės, šiemet į parodą užsuko 15 tūkst. lankytojų.

CIFECHINA, Kinijos tarptautinė maisto ir importuojamo maisto mugė

Kur: Pekinas

Kada: kol kas nepaskelbta

Tinklalapis: http://en.cifechinaexpo.com/

Paroda aprėpia 25 tūkst. kvadratinių metrų plotą, o iš daugiau nei 550 dalyvių trys ketvirtadaliai yra vietinės įmonės. Tarp užsienio dalyvių yra bendrovės iš Rusijos, Australijos, JAV, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Italijos, Lenkijos, Indijos, Ispanijos, Izraelio. Parodoje apsilanko apie 60 tūkst. lankytojų.

CBB2018, Tarptautinė alaus ir gėrimų apdirbimo technologijų ir įrangos paroda Kinijoje

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. spalio 23-26 d.

Tinklalapis: www.chinabrew-beverage.com

Kitais metais paroda vyks naujajame tarptautiniame Šanchajaus parodų centre. Paroda išsiskiria tuo, kad joje pristatomos naujausios tendencijos gėrimų ir skysto maisto pramonėje. Tikimasi, kad kitais metais 100 tūkst. kvadratinių metrų plote savo produktus ir paslaugas pristatysi 900 dalyvių.

„CHINA INTERNATIONAL FASHION FAIR 2018“

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. kovo 16-18 d.; 2018 m. spalis

Tinklalapis: http://en.chiconline.com.cn/

Kinijos tarptautinė madų mugė yra didžiausias mados industrijai skirtas renginys Kinijoje. Daugiau nei 100 tūkst. kvadratinių metrų plote savo produkciją pristato apie 1000 prekės ženklų. Du kartus per metus vykstančioje mugėje dalyvauja vyrų, moterų, vaikų drabužių, mokyklinių uniformų, kailio ir odos dirbinių, apatinių drabužių, aksesuarų kūrėjai ir gamintojai.

China International Trade fair for Apparel Fabrics and Accessories“

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. kovo 14-16 d.

Tinklalapis: http://www.intertextile.com.cn/

Daugiau nei 3 000 medvilnės, vilnos, lino, šilko audinius, pluoštus ir verpalus pristato apie 3,3 tūkst. parodų dalyvių iš daugiau nei 25 šalių. Tarp potencialių klientų yra tarptautiniai ir vietiniai prekės ženklai, iš viso apie 70 tūkst. lankytojų.

„ShanghaiTex 2018“

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. lapkritis

Tinklalapis: https://www.shanghaitex.cn

100 tūkst. kvadratinių metrų erdvėje demonstruojamos naujausios tekstilės pramonės technologijos ir tendencijos: mezgimo ir trikotažo mašinos, dažymo ir apdailos technika, tekstilės chemikalai, verpimo, audimo mašinos ir pan. Parodoje apsilanko apie 60 tūkst. lankytojų iš daugiau nei 80 šalių, o parodų dalyvių skaičius paprastai viršija 1 tūkst.

„2018 Yarn expo“

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. kovo 14-16 d.; 2018 m. ruduo

Tinklalapis: http://www.yarnexpo.com.cn/

Tiekėjai iš Azijos ir Europos šalių demonstruoja savo naujausius produktus: natūralius ir sumaišytus verpalus, tarp jų medvilnės, vilnos, lino, cheminius pluoštus, taip pat specialius produktus, įskaitant įvairių rūšių siūlus. Parodoje dalyvauja apie 500 įmonių, aplanko apie 18 tūkst. žmonių.

Kinijos tarptautinė mezgimo mugė „PH value 2018“

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. kovo 14-16 d.; 2018 m. ruduo

Tinklalapis: http://en.phvalue.org/

Parodoje pristatomi megzti drabužiai ir aksesuarai, apžvelgiamos naujausios produktų, technologijų, mados tendencijos. Tarp parodos dalyvių dominuoja vietinės įmonės.

„Intertextile Shanghai Home Textiles“

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. rugpjūtis

Tinklalapis: http://www.intertextilehome.com/

Daugiau nei tūkstantis parodos dalyvių pristato savo patalynės, rankšluosčių gaminius, dekoratyvinius audinius, apmušalus, užuolaidas ir jų aksesuarus, tekstilinius interjero gaminius ir kt.

ITMA ASIA + CITME 2018

Kur: Šanchajus

Kada: 2018 m. spalio 26-30 d.

Tinklalapis: http://www.itmaasia.com/

Kas dvejus metus vykstančioje tekstilės sektoriaus parodoje apsilanko apie 100 tūkst. lankytojų. 170 tūkst. kvadratinių metrų erdvėje savo produktus ir paslaugas pristato daugiau nei 1,6 tūkst. dalyvių.

Toliau skaitykite

Reikalingus  Lietuvai specialistus buria eksporto lyderių programa „Sparnai“
Reikalingus Lietuvai specialistus buria eksporto lyderių programa „Sparnai“
2018-03-12

Lietuvoje startuoja eksporto lyderių programa „Sparnai“, skirta pritraukti ir išlaikyti šalies talentus. Programą įgyvendinanti „Versli Lietuva“ tikisi, kad nemažiau nei pusė programos dalyvių sugrįš dirbti į Lietuvą po studijų užsienyje, o per dvejus programos metus 24 dalyviai ženkliai prisidės prie Lietuvos eksporto konkurencingumo didinimo.

JAV rinkoje – lietuviškos kilmės aukštųjų technologijų proveržis
JAV rinkoje – lietuviškos kilmės aukštųjų technologijų proveržis
2018-03-09

Jungtinės Valstijos yra antra pagal dydį rinka Lietuvos aukštųjų technologijų gamintojams. Pernai į JAV eksportuota aukštos pridėtinės vertės produktus už 84,1 mln. eurų, tai sudaro 9,4 proc. visų eksportuotų lietuviškos kilmės aukštųjų technologijų prekių. Palyginti su 2016 m., šių produktų eksporto vertė išaugo beveik dvigubai.