Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje

2021-03-16
Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje

Lietuvos įmonės, kurias domina eksporto plėtra į JAV rinką, kviečiamos jungtis prie UCLA „Global Access“ programos.

Prestižinėje, vienos garsiausių pasaulio verslo mokyklų UCLA Anderson School of Management „Global Access“ programoje kasmet dalyvauja 40 įmonių iš viso pasaulio, siekiančių įžengti į JAV rinką. Nuo 2018 metų šią galimybę turi ir Lietuvos įmonės. Programos metu verslo mokyklos, kuri 2019-20 Bloomberg Businessweek Best B-Schools reitinge užima 12-ą vietą tarp visų JAV verslo mokyklų, MBA studentų-konsultantų komandos, vadovaujamos patyrusių dėstytojų, atlieka išsamų rinkos tyrimą ir apklausia virš 125 potencialių klientų, rinkos ekspertų, distributorių ar pan. bei parengia strateginį verslo planą su konkrečiomis verslo plėtros JAV rinkoje rekomendacijomis.

Programos apžvalga

Lietuvos įmonių vadovų atsiliepimai

Įmonės, kurias domina galimybė pakliūti į šią programą papildomos informacijos apie atranką ir dalyvavimo sąlygas turėtų kreiptis į LR komercijos atašė JAV Laimutį Abeciūną el. paštu laimutis.abeciunas@urm.lt. Paraiškų pateikimo terminas baigiasi kovo 30 d., todėl prašome nedelsti.

Toliau skaitykite

Lietuva skatins eksportą į Taivaną per e. prekybą
Lietuva skatins eksportą į Taivaną per e. prekybą
2021-12-14

Kitų metų pavasarį verslumo ir eksporto plėtros agentūra „Versli Lietuva“ padės Lietuvos įmonėms pradėti elektroninę prekybą Taivano rinkoje. Lietuviškiems verslams bus sudaryta galimybė atsidurti vienoje didžiausių Taivano e. prekybos platformų „PC Home“.

Lietuva skatins eksportą su unikalia verslo pažinčių platforma „B2Lithuania”
Lietuva skatins eksportą su unikalia verslo pažinčių platforma „B2Lithuania”
2021-12-09

Nuo šiol Lietuvos eksportuotojams užmegzti ryšį su partneriais ar klientais užsienyje bus lengviau – šį mėnesį startavo atnaujinta verslo kontaktų platforma „B2Lithuania”. Nemokamoje, verslumą ir eksportą skatinančios agentūros „Versli Lietuva“ platformoje jau yra užsiregistravusios beveik 2,6 tūkst. įvairios Lietuvos eksportuojančios įmonės, po kurių profilius gali naršyti ir čia pat virtualius susitikimus organizuoti potencialūs užsienio partneriai.