Mentorystės programa – galimybė verslui atrasti naujas augimo galimybes

2019-04-18
Mentorystės programa – galimybė verslui atrasti naujas augimo galimybes

Kokių rezultatų verslas gali pasiekti per šešis mėnesius? Su mentorystės programa – didelių, ir tai tik pradžia! Tokiomis nuotaikomis ir entuziazmu finišavo Panevėžyje vykusios mentorystės programos dalyviai. „Versli Lietuva“ organizuojamos mentorystės sesijos parodo patyrusio verslininko patarimų vertę dalyviui – per šį laikotarpį dalyviai padidino savo verslo apyvartą, atrado naujus būdus, kaip pritraukti klientus bei pradėjo efektyviau panaudoti įvairius komunikacijos kanalus. Artimiausia mentorystės programa Panevėžyje prasidės gegužės 2 dieną.

Mentorystė skirta tiek pradedančiajam, tiek ilgiau veikiančiam verslui

Mentorystės programa yra naudinga ne tik pradedančiam verslui, bet ir tam, kuris rinkoje jau veikia ne vienerius metus. Šioje programoje dalyvavusi Inga  Krapavickienė, UAB „Pasvalio knygos“, veikiančiam nuo 1995 metų, direktorė, teigia, jog tuo metu jai reikėjo vidinės motyvacijos. „Nusprendžiau dalyvauti programoje ir išnaudoti galimybes pasisemti žinių bei patirties iš žmonių, kurie padarė pažangą savo darbe, versle, veikloje. Tai buvo puiki galimybė pasidalinti savo darbu bei idėjomis su profesionalais, gauti neįkainojamų patarimų, pamokų, rasti ir ištaisyti klaidas, kurių nepastebėjau“, – pasakoja I.  Krapavickienė.

Mentoriaus pasiūlymai tapo raktu į verslo plėtrą

Verslininkai kartais įsisuką į tam tikrą rutiną, sprendžia kasdienes užduotis, tačiau jiems stinga laiko sustoti ir pagalvoti apie naujas verslo plėtros galimybes. Mentorystės programa priverčia sustoti, pažiūrėti į verslą kitu kampu ir pradėti ieškoti naujų sprendimų. Šiame procese didelę pagalbą suteikia mentorius, kuris gali patarti, kokie sprendimai konkrečiu atveju gali atnešti aiškių rezultatų, o kuriems sprendimams dar reikia laiko. Ernesta Glemžienė, Panevėžyje veikiančio sporto klubo „FreeMotion“ įkūrėja teigia, kad mentorystės programa padėjo daugiau dėmesio skirti komunikacijai bei rinkodarai, kas padarė įtaką aiškiems rezultatams. „Per šį laikotarpį patyrėme įspūdingą augimą. Mūsų pajamos išaugo 40 proc., o pelningumas – iki 62 proc.“, – rezultatais džiaugiasi E. Glemžienė.

Mentorystės programa – tik verslo plėtros pradžia

Ne vienerius metus organizuojamos mentorystės programos rodo, jog ši programa yra kaip postūmis tobulėti ir toliau siekti didesnių rezultatų. Po šios programos dalyviai dažniausiai rezultatą patiria iš karto, tačiau svarbu yra ir toliau vadovautis išmoktomis pamokomis, gilinti žinias ir ugdyti verslą. Kviečiame ir Jus dalyvauti mentorystės programoje, gauti neįkainojamų patarimų iš patyrusių verslininkų bei surasti sprendimus į Jums rūpimus klausimus. Artimiausiai mentorystės programa Panevėžyje prasidės gegužės 2 d., registracija į šią programą rasite čia: http://bit.do/ePx8b

Daugiau informacijos apie įvadinę mentorystės sesiją rasite čia

Mentorystė – tai patyrusio ir pradedančiojo verslininkų bendravimas, siekiant padėti pradedančiajam verslininkui gauti verslo valdymo žinių iš patyrusio verslininko, patobulinti asmenines bendravimo savybes ar įgyti tam tikrų įgūdžių. Tai savanoriška ir neatlygintina veikla, naudinga abiem dalyvaujančioms pusėms. Geroji sėkmingų užsienio šalių ir Lietuvos projektų patirtis rodo, kad tai itin patraukli bei naudinga veikla. Daugiau informacijos: https://mentoriai.verslilietuva.lt/

Toliau skaitykite

Paskutinieji Europos pagonys, bijantys „q“, „w“ ir „x“
Paskutinieji Europos pagonys, bijantys „q“, „w“ ir „x“
2019-02-15

Lietuvių kalba mūsų krašte puoselėjama baime ir draudimais. Tokia mintis vėl aplankė vasario 7 d., kai Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas nepritarė įstatymų pataisoms, kuriomis siūloma, kad įmonėms būtų leidžiama registruoti pavadinimus ne lietuvių kalba.

Verslo aplinkos gerinimas: atsisakoma popierinių licencijų
Verslo aplinkos gerinimas: atsisakoma popierinių licencijų
2019-01-09

Netrukus Lietuvoje turėtų iš viso išnykti popierinės licencijos: visos institucijos jas išduoti, keisti, stabdyti ar panaikinti turės tik elektroniniu būdu. Tokiam Ekonomikos ir inovacijų ministerijos siūlymui trečiadienį pritarė Vyriausybė.