Norintiems patekti į Kinijos rinką – marketingo konferencija Prahoje

2018-10-08
Norintiems patekti į Kinijos rinką – marketingo konferencija Prahoje

Sausio 29-30 d., Prahoje, vyks „marketing to China“ m2C konferencija, kuri padės verslininkams ir rinkodaros specialistams atrasti efektyviausias rinkodaros priemones, sprendimus ir strategijas, siekiant patekti į Kinijos rinką ir joje plėstis. „Versli Lietuva“ klientai iki spalio 15 d. turi galimybę įsigyti „ALL-In“ ir „VIP Pass“ kategorijos bilietus su 25 proc. nuolaida, panaudodami nuolaidos kodą „ENLI“.

Konferenciją organizuoja H8, Education & Consulting, lyderiaujančios e-prekybos industrijos renginių serijos partneris vadovams ir specialistams. „marketing to China“ m2C konferencija vyks „Clarion Congress“ viešbutyje.

M2C Kinijos rinkodaros konferencija (Prahoje) padės verslininkams ir rinkodaros specialistams atrasti efektyviausias rinkodaros priemones, sprendimus ir strategijas, siekiant patekti į Kinijos rinką ir joje plėstis. Konferencijos temos ir pranešimai apims šias temas:

  • Socialinė žiniasklaida
  • Elektroninės prekybos platformos
  • Paieškos sistemos
  • Mokėjimo metodai
  • Nuomonės lyderiai

Dalyviai turės galimybę dalyvauti panelinėse diskusijose, klausytis pranešimų bei mokytis praktinių užsiėmimų metu.

Konferencijos darbotvarkė dar tikslinama. Patvirtinti pranešimai:

  • Šiuolaikiniai Kinijos vartotojai : ko jie nori ir kaip tai jiems parduoti
  • Kaip keičiasi mažmeninė prekyba Kinijoje ir kokią įtaką tai daro pasaulio rinkai
  • Kinijos rinka be grynųjų pinigų
  • Kaip efektyviai dirti su nuomonės lyderiais Kinijoje

Daugiau informacijos : http://marketing2china.eu/

„Džiaugiuosi galėdamas pristatyti naudingą informaciją ir patarimus Europos verslininkams, kurie padės sukurti tinkamas strategijas siekiant užkariauti Kinijos rinką“, – sako Tomaszas Janczakas, m2C konferencijos vadovas ir H8 įkūrėjas. „Šis renginys yra būtinas visiems profesionalams, kurie domisi naujausiomis rinkodaros tendencijomis didžiausioje pasaulio rinkoje, apimančioje 1,4 miljardo vartotojų“.

Apie m2C konferenciją

„marketing to China“ konferencija skirta dalintis informacija tarp pasaulinio lygio profesionalų besidominčių Kinijos skaitmenine rinkodara ir elektronine prekyba. Renginys skirtas Vakarų Europos įmonėms, norinčioms patekti į Kinijos rinką, išsiskiriančia specializuota pardavimų sistema ir reklaminių kampanijų gausa. Renginys skirtas verslo savininkams, agentūroms, SVV verslininkams, startuolių steigėjams, pardavimų ir rinkodaros profesionalams, skaitmeninės rinkodaros ir elektroninės prekybos specialistams, IT specialistams bei internetinių tinklapių kūrėjams.


Daugiau informacijos šia tema

Andrius Sankauskas
Andrius Sankauskas
Sektoriaus plėtros vadovas

Baldai | Statyba


Toliau skaitykite

Galimybė Lietuvos įmonei dalyvauti Madride vykstančioje kalėdinėje mugėje
Galimybė Lietuvos įmonei dalyvauti Madride vykstančioje kalėdinėje mugėje
2018-10-19

Kalėdų laikotarpis yra vienas iš pelningiausių, o Lietuvos Respublikos ambasada Ispanijoje kviečia Lietuvos įmones dalyvauti tradicinėje Kalėdų mugėje Madride gruodžio mėn. 14-23 d.  Mugė kasmet yra lankoma tiek vietinių gyventojų, tiek turistų ir pritraukia minias žmonių. Dalyvavimas mugėje yra nemokamas.

Lietuvių dizainerių darbai puošia ir pasaulinių garsenybių namus
Lietuvių dizainerių darbai puošia ir pasaulinių garsenybių namus
2018-10-08

Lietuvos baldų dizainerių darbai savo sprendimais, funkcionalumu įtinka ir NATO, ir Claudiai Schiffer. Pasak dizaino specialistų, pasaulyje esame gerai žinomi ir garsėjame tuo, kad bene sparčiausiai perimame naujausias gamybos technologijas, o estetiką puikiai suderiname su šiuolaikiniam žmogui svarbiu funkcionalumu.