Panevėžiečiai kviečiami semtis verslumo žinių mažmeninės bei elektroninės prekybos srityse

2016-09-13
Panevėžiečiai kviečiami semtis verslumo žinių mažmeninės bei elektroninės prekybos srityse

Verslumo lygis Lietuvoje kasmet auga, 2016 metais 1000-čiui gyventojų tenka 27,64 įmonės, tuo tarpu Panevėžio mieste – 26,95 įmonės 1000-čiui panevėžiečių. Nors skaičiai rodo, jog panevėžiečių verslumas artimas šalies vidurkiui, tačiau vis dar yra kur tobulėti. Dažna priežastis, kodėl asmenys nedrįsta pradėti nuosavo verslo – nežinomybė. Neužtikrintumas, kokie reikalavimai taikomi tam tikrai veiklai, kur ieškoti šios informacijos bei kaip įvertinti verslo idėjos sėkmę.

VšĮ „Versli Lietuva“ jau antrus metus iš eilės organizuoja renginių ciklą „Geroji verslo praktika“, kurio kiekvienas renginys yra skirtas konkrečiai verslo sričiai. Šiais metais renginiai organizuojami visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tarp jų ir Panevėžyje rugsėjo 28 d. Renginys bus skirtas aptarti mažmeninės ir elektroninės prekybos niuansų, jame išgirsite patyrusių verslininkų patarimus apie verslo vystymą. Renginyje sužinosite pagrindinę informaciją apie verslo pradžią šioje srityje, kas leis greičiau spurtuoti su savo verslo idėja.

Renginyje pranešimą skaitys UAB „Biržų duona“ komercijos direktorius Andrius Kurganovas. Jis atskleis, kaip vystysi savo verslą, kad planai virstų veiksmais, kaip pritraukti klientus ir išugdyti sėkmingą verslą. Taip pat patirtimi dalinsis ir įmonės „Raibec“ įkūrėjas Remigijus Kuliešius, kuris papasakos, kaip atrasti savo klientą internete ir pamatuoti internetinių rinkodaros priemonių sėkmę.

Renginį užbaigs patirties pasidalinimo sesiją, kurios metu dalyviai galės užduoti individualius klausimus penkiems mentoriams apie finansų tvarkymą, įmonės steigimą bei verslo formos pasirinkimą, rinkodarą bei pardavimus.

Renginys vyks rugsėjo 28 d. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, Respublikos g. 14, renginio pradžia 14:00. Renginys yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija, užsiregistruoti galite čia.

Daugiau apie renginį bei renginio programą rasite čia.

Renginyje dalyvausiančių mentorių sąrašą rasite čia


Daugiau informacijos šia tema

Lina Kalinauskaitė
Lina Kalinauskaitė
Komunikacijos projektų vadovė

Toliau skaitykite

Verslo aplinka gerėja, bet kodėl verslas to nepajunta?
Verslo aplinka gerėja, bet kodėl verslas to nepajunta?
2019-06-17

Vytautas Adomaitis, „Versli Lietuva“ Verslo aplinkos gerinimo vadovas

Nors skaičiuojama, kad praėjusiais metais administracinė našta verslui buvo sumažinta 103,9 mln. Eur, realybėje įmonių atstovai sako to dar nepajautę. Šis verslo atstovų pastebėjimas logiškai paaiškinamas – mažinant verslo naštą įvyko pokyčių, prie kurių reikėjo iš naujo prisitaikyti. Realią naudą šalies verslininkai pajaus tuomet, kai verslo reguliavimo aplinka nesikeis taip dažnai. Tada ir sutaupyti milijonai labiau matysis įmonių finansinėse eilutėse.

Nemokamos verslumo erdvės „Spiečius“ įsikurs Kėdainiuose ir Marijampolėje
Nemokamos verslumo erdvės „Spiečius“ įsikurs Kėdainiuose ir Marijampolėje
2019-05-24

Rudenį duris atvers dar du bendradarbystės centrai „Spiečius“. Siekdama skatinti verslumą regionuose Ekonomikos ir inovacijų ministerija juos įkurdins Kėdainiuose ir Marijampolėje.