Paskelbta „EXPO 2020‘‘ metu veiksiančios kavinės ir suvenyrų parduotuvės operatoriaus atranka

2021-03-15
Paskelbta „EXPO 2020‘‘ metu veiksiančios kavinės ir suvenyrų parduotuvės operatoriaus atranka

Aplinkos ministerija atnaujina Lietuvos paviljone Dubajuje pasaulinės parodos „EXPO 2020‘‘ metu veiksiančios kavinės ir suvenyrų parduotuvės operatoriaus atranką.

Atrinktasis operatorius parodos metu turės organizuoti Lietuvos paviljone kavinės-baro darbą ir prekybą lietuviškais gaminiais (suvenyrais). Operatoriaus veikla turės atitikti pasaulinės parodos keliamus reikalavimus ir Lietuvos paviljono pasirinktą kryptį, tinkamai ir šiuolaikiškai reprezentuoti  mūsų nacionalinę virtuvę ir aukštos kokybės Lietuvoje pagamintą produkciją. Visą veiklą parodos metu Lietuvos paviljone įrengtose patalpose pasirinktos įmonės turės vykdyti savo lėšomis ir atsakomybe.

Atrankai pateiktus projektus vertins tarpinstitucinė  Lietuvos pasirengimo dalyvauti pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“ koordinavimo komisija. Ji pritarė atnaujintoms atrankos sąlygoms, o gavusi ir įvertinusi pasiūlymus rekomenduos Aplinkos ministerijai sudaryti bendradarbiavimo sutartį su daugiausiai balų surinkusia įmone. Jeigu gauti pasiūlymai turės ryškių privalumų ar trūkumų vienoje iš bendradarbiavimo sričių (šį kartą atskirai bus vertinami  įmonių pasiūlymai dėl prekybos ir dėl maitinimo), komisija galės siūlyti ministerijai sudaryti ir dvi atskiras sutartis: vieną su daugiausiai balų surinkusia įmone dėl bendradarbiavimo organizuojant veiklą paviljone įrengtoje kavinėje-bare, kitą dėl bendradarbiavimo vykdant prekybą lietuviškais gaminiais ir suvenyrais.

Pasiūlymų atrankai bus laukiama iki 2021 m. kovo 29 d. 10 val. 

Atrankos sąlygas ir jų priedus galite rasti čia.

Paroda „EXPO 2020‘‘ dėl COVID 19 pandemijos pernai buvo atidėta metams ir dabar vyks nuo š. m. spalio 1 d. iki kitų metų kovo 31 d.

Toliau skaitykite

Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje
Lietuvos įmonėms – amerikiečių kurta strategija plėtrai JAV rinkoje
2021-03-16

Lietuvos įmonės, kurias domina eksporto plėtra į JAV rinką, kviečiamos jungtis prie UCLA Anderson School of Management „Global Access“ programos.

 

Lietuvos eksporto prognozės: metams įsibėgėjus – atgautas prarastas tempas
Lietuvos eksporto prognozės: metams įsibėgėjus – atgautas prarastas tempas
2021-03-09

Užsitęsusi pandemija ir pasauliniu mastu taikomi karantino suvaržymai grasino smarkiai pabloginti Lietuvos eksportuotojų padėtį, tačiau prognozės nuteikia optimistiškai – prie neapibrėžtumo būsenos prisitaikęs verslas jau šiemet turėtų grįžti į prieš pandemiją generuotas eksporto apimtis.